چگونه برای بازگرداندن حذف شده متن خود را با سامسونگ کهکشان را به صفحه کلید

خنثیسازی. ازنو. این دو عملیات برای همیشه در هم تنیده شده اما آنها از دست رفته از استاندارد صفحه کلید بر روی آ

توسط PATRIS-MUSIC در 22 اردیبهشت 1399

خنثیسازی. ازنو. این دو عملیات برای همیشه در هم تنیده شده اما آنها از دست رفته از استاندارد صفحه کلید بر روی آندروید است. به طور تصادفی حذف یک کلمه است و هیچ Ctrl + Z برای خنثیسازی این اشتباه است. اما در نهایت یک راه حل در دسترس است بر روی سامسونگ کهکشان گوشی های.

در حال حاضر اگر شما به طور تصادفی پاک کردن چیزی است که شما تایپ شده شما می توانید با استفاده از یک ژست به سرعت بازگرداندن حذف کلمات. در حالی که این یک کپی دقیق از واگرد و ازنو ویژگی را بر روی کامپیوتر خود را با نزدیک ترین شما می توانید علاوه بر استفاده از نرم افزار خواندن Plus و یا سرمایه گذاری در یک صفحه کلید بلوتوث.

گام 1: بررسی سازگاری

این ویژگی منحصر به فرد به یک UI 2.1, آخرین ورژن سامسونگ آندروید پوست. در حال حاضر این آپدیت فقط بر روی شاخص به عنوان دور برگشت به عنوان کهکشان S10 با این وعده که بیشتر کهکشان دستگاه های آن را دریافت خواهد کرد در آینده. برای دیدن اگر شما در حال اجرا نسخه راست به تنظیمات بروید –> About Phone –> نرم افزار اطلاعات و بررسی یک UI نسخه شماره.

همچنین شایان ذکر است که این یکی از ویژگی های سامسونگ به طور پیش فرض صفحه کلید. بنابراین اگر شما با استفاده از برنامه های شخص ثالث مانند Gboard شما نمی توانید این ویژگی مگر اینکه شما برگردید به سامسونگ صفحه کلید.

مرحله 2: فعال کردن مکان نما کنترل

باز کردن تنظیمات را انتخاب کنید و "مدیریت عمومی." انتخاب "زبان و ورودی" و سپس "صفحه کلید" و در نهایت "سامسونگ صفحه کلید است." را انتخاب کنید ", کش رفتن, لمس, و بازخورد" و سپس انتخاب "صفحه کلید کنترل ضربه تند وشدید زدن." را انتخاب کنید "کنترل مکان نما" را از لیست. هنگامی که این را فعال کنید شما می توانید در حال حاضر با استفاده از خنثیسازی حرکت.

متاسفانه این به این معنا شما از دست دادن ژست تایپ کردن (که در آن شما کش رفتن بین حروف به جای سلسله مراتب در آنها). بنابراین در صورتی که یک dealbreaker مجموعه این بازگشت به "کش رفتن به تایپ" و در حرکت است.

مرحله 3: ضربه تند وشدید زدن برای خنثیسازی

در حال حاضر پس از حذف یک کلمه با استفاده از دو انگشت خود را به کش رفتن به سمت چپ بر روی صفحه کلید برای خنثیسازی حذف. شما همچنین می توانید با استفاده از همان حرکت به خنثیسازی آخرین کلمه نوشته شده است.

یک چیز به یاد داشته باشید که این ویژگی کار نمی کند در سامسونگ یادداشت ها. من در میانهی شب هر برنامه های دیگر که این مشکل را دارند اما اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم اگر شما پیدا کردن یکی دیگر از برنامه ژست کار نمی کند ،

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif توسط Jon شوالیه/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب