چگونه به نوبه خود جوانه گوگل پیکسل خود را به سمعک

در گوگل 2020 پیکسل جوانه یکی از داغ ترین گوشواره های واقعی بی سیم در سال است. با طراحی منحصر به فرد، دایره ای

توسط PATRIS-MUSIC در 22 مرداد 1399

در گوگل 2020 پیکسل جوانه یکی از داغ ترین گوشواره های واقعی بی سیم در سال است. با طراحی منحصر به فرد، دایره ای، آنها ایستادگی کردن از بلند ساقه AirPods نگاه شما را از گوشبند های بی سیم دیگر دریافت کنید. طراحی نیز براق و حداقل، آنها را به نامزد مناسب برای استفاده به عنوان یک سمعک شخصی است.

گام اول: نصب آمپر صدا

بهترین راه برای تبدیل جوانه های 2020 پیکسلخود را به سمعک است برای دانلود رسمی برنامه صوتی Amplifier از گوگل. به عنوان یک یادداشت جانبی، شما در واقع نیاز به یک گوشی هوشمند پیکسل برای استفاده از جوانه پیکسل یا برنامه Amplifier صدا.

گام دوم: اجازه های اعطای ید

قبل از حرکت بر روی این قسمت بعدی، مطمئن شوید که Pixel Buds شما با دستگاه Android شما همگام سازی شده و با موفقیت به هم متصل شده اند. هنگامی که همه مجموعه، باز کردن برنامه Amplifier صدا به صفحه اصلی، دکمه بازی غول پیکر در بالا را فشار دهید، و سپس اجازه دسترسی به دو اجازه با ضربه زدن "اجازه دادن" اعطا.

گام سوم: افزایش حجم صدا

از اینجا، سرویس روشن خواهد شد، و اگر قبلاً این کار را انجام نداده اید، می توانید پیکسل بادهای تان را در آن قرار داده اید. شما باید در حال حاضر صدای محیط اطراف شما بشنوند, که این بدان معنی است که آن زمان برای tweak چیزها به میل خود را. تنظیم "تقویت" افزایش خواهد داد که در آن صداها تقویت می شوند، در حالی که "تنظیم خوب" فرکانس های صوتی را تغییر خواهد داد.

فراموش نکنید که تنظیمات را به سطح صدا در تماس خود را با استفاده از کلید های حجم در
دستگاه شما. این، همراه با تنظیم "تقویت" ، کمک
خواهد کرد که تقویت صداهای اطراف شما حتی بیشتر.

گام چهارم: تنظیم تنظیمات (اختیاری)

همچنین می توانید جعبه "تنظیم گوش ها را به طور جداگانه" بررسی کنید تا در صورت نیاز هر گوش را به طور مستقل ضعیف کنید. اکنون، ضربه زدن به برگه "نویز" به شما امکان دسترسی به سه گزینه مختلف کاهش نویز را خواهد داد. این تنظیم سعی خواهد کرد برای فیلتر کردن سر و صدا پس زمینه غیر ضروری به هر سطح شما را انتخاب کنید, ساخت برای یک تجربه تمیز تر صدا. با تنظیمات یک دقیقه بازی کنید تا زمانی که یک تنظیم خوب پیدا کنید.

اگر شما تا به حال از سمعک هیچ نوع استفاده نکرده اید، قادر بودن به برجسته کردن تمام این جزئیات کوچک می تواند کاملا ً سخت باشد. شما به سرعت متوجه خواهید شد که حتی کوچکترین صداها خواهد شد تا با سمعک شخصی جدید خود را برداشت -- این ممکن است برخی از گرفتن عادت به.

از آنجا که صدا توسط میکروفون بر روی دستگاه آندروید خود را برداشت و سپس بیش از طریق بلوتوث ارسال شده، شما باید آن را نزدیک به هر آنچه شما گوش دادن به جای. برای مثال، اگر می خواهید از آن برای تماشای تلویزیون استفاده کنید، باید دستگاه اندرویدی خود را کنار بلندگو تنظیم کنید، آن وقت می توانید روی نیمکت بشینیم و گوش کنید.

نگه داشتن اتصال خود را امن بدون لایحه ماهانه. دریافت اشتراک طول عمر به VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک خرید یک بار از فروشگاه هک ابزار جدید, و تماشای Hulu یا Netflix بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80٪ خاموش) >

تصویر
پوشش و تصاویر توسط استفان پرکینز / ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب