چگونه به را امتحان کنید Instagram وحشی جدید علیرضا اثر که رقص به موسیقی و ریمیکس عکس های خود را

در حالی که اسنپ چت به حال شروع به سر در ساخت واقعیت افزوده دوربین جلوه های محبوب در گوشی های هوشمند Facebook

توسط PATRIS-MUSIC در 7 خرداد 1399

در حالی که اسنپ چت به حال شروع به سر در ساخت واقعیت افزوده دوربین جلوه های محبوب در گوشی های هوشمند Facebook صرف چند سال گذشته در تعقیب با کمتر از سه نرمافزار تلفن همراه ارائه تجارب AR, به علاوه آن پورتال سخت افزار سیستم خانه های هوشمند دستگاه های.

Facebook آخرین تلاش می آید در قالب جدید علیرضا قابلیت های Instagram است که قادر به توسعه دهندگان برای ساخت افکت های دوربین با جرقه علیرضا پلت فرم است که فراتر از صورت فیلتر.

برای اولین بار در تاریخ موسیقی می دهد که اثرات دوربین توانایی واکنش نشان می دهند به موسیقی است. توسعه دهندگان می توانید آهنگ های خود و یا مجوز انتخاب و یا کاربران می توانند با وارد کردن آهنگ ها از Instagram کتابخانه موسیقی برای داستان. اما من در بر داشت که موسیقی توسط گوشی های هوشمند میکروفون با این نسخهها کار به عنوان به خوبی.

(1) Thermachronic, (2) audioled (3) و در رنگ سفید دوم

توسعه دهندگان در حال حاضر حمل تعداد کمی از این عوارض که در حال نورد از آندروید و iOS است. Thermachronic توسط positlabs رنگ بیش از مشخصات دوربین خود را با روانگردان الگوهای که چرخش در زمان به موسیقی است. audioled توسط malf.تصاویری فریم صورت خود را با یک نئون الماس که پالس به ضرب و شتم. سرانجام در سفید دوم توسط @vi.د.یا.بیت مکان انتزاعی مجسمه سازی در فضای فیزیکی است که منفجر زمانی که موسیقی در ضربات.

دوم دو ابرقدرت مقابله با شکلگیری رسانه ها. کتابخانه رسانه ها به کاربران امکان می دهد اضافه کردن آر اثرات به عکس های موجود و ویدئوها. برای مثال قدرت گل توسط ChrisPelk تبدیل فیلم های خود را به trippy لوله شکل نما.

(1) قدرت گل (2) instan(ot), (3) صفحه نمایش سبز

برعکس, گالری جمع به شما می دهد فرصت برای اضافه کردن عکس های خود را و یا فیلم ها به علیرضا تجارب است. با instan(ot) توسط autonommy شما می توانید محل یک آر دوربین پلاروید در دنیای واقعی و آن را تف یک کپی مجازی از یکی از عکس های خود را. Instagram نیز منتشر شده یک صفحه نمایش سبز اثر می افزاید که عکس های خود را و یا فیلم ها برای پس زمینه عکس های سلفی.

سعی کنید از این اثر با کلیک بر روی لینک های جاسازی شده در بالا و یا جستجو برای آنها را در گالری اثر. برای دسترسی به این اثر, گالری اسکرول به لبه علیرضا اثرات سینی و مطبوعات "مرور اثرات" را فشار دهید. از آنجا شما می توانید اثرات جستجو توسط نام یا خالق.

در حالی که اسنپ چت است صدای خود را به رسمیت شناختن و ادغام رسانه های, اثرات, Instagram محبوبیت در معرض این نوع از علیرضا اثر به مخاطبان بزرگتر.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش تصویر و فایل های Gif با تامی Palladino/ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب