چگونه به جریان و دانلود HBO حداکثر بیش از داده های تلفن همراه

HBO حداکثر است در اینجا در نهایت در حالی که همه نامحدود همراه برنامه های داده شده اند هرگز بیشتر در دسترس است

توسط PATRIS-MUSIC در 8 خرداد 1399

HBO حداکثر است در اینجا در نهایت در حالی که همه نامحدود همراه برنامه های داده شده اند هرگز بیشتر در دسترس است. این دو به نظر می رسد مانند یک جفت مناسب, اما شما ممکن است پیدا کردن که شما نمی توانید شراب خواری "دوستان" و یا "Westworld" بر روی بروید. حداقل نه بدون دانلود قسمت های از قبل. خوشبختانه یک راه آسان برای رفع آن است.

در HBO Max نرم افزار برای iOS یا آندروید به آن "گزینه ها." اگر شما سعی می کنید بازی های ویدئویی بدون از Wi-Fi و اتصال آن به شما بگویم که شما نیاز به "دیدن تصویری گزینه" اجازه می دهد تا برای تلفن همراه جریانهای بنابراین شیر را فشار دهید برای دریافت وجود دارد. در حال حاضر اگر شما در حال تلاش برای دانلود یک ویدیو یا نه فقط رسیدن به تصویری تنظیمات این راه طولانی ، روی ضربه بزنید مشخصات خود را آیکون تب, و سپس تنظیمات دندانه دار و سپس "گزینه ها."

در این ویدئو صفحه گزینه های شما را ببینید آنلاين و دانلود تنظیمات. به طور پیش فرض HBO حداکثر تا "جریان بیش از Wi-Fi تنها" و "دانلود بیش از فای تنها" را فعال کنید. همه شما باید انجام دهید برای باز کردن پخش آنلاين و دانلود بیش از یک اتصال سلولی است که غیر فعال کردن این پستی. که در آن است.

اگر شما می خواهید آزادی به جریان و دانلود بیش از داده های تلفن همراه اما می خواهید برای محافظت از خودتان را از زمان هنگامی که شما را درک نمی کنند شما قطع از Wi-Fi به سادگی ضامن در "سلولی جریان هشدار" و "تلفن همراه هشدار دانلود" سوئیچ ها. با این گزینه ها بررسی می شود HBO Max را به شما هشدار می دهند اگر شما تلاش برای جریان و یا دانلود بیش از تلفن همراه. شما می توانید چشم پوشی از هشدار, البته, اما شما همچنین می توانید به تماشای محتوای خود را تا زمانی که شما به عقب بر Wi-Fi.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ شروع حرفه ای شما با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش, تصویر, تصویر, و, GIF توسط جیک Peterson/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن