چگونه برای جلوگیری از خود AirPods از توقف موسیقی و صوتی دیگر زمانی که شما آنها را از گوش خود را

AirPods نه تنها به شما اجازه گوش دادن به موسیقی در آی فون خود را — به آنها اجازه دهید شما را به سرعت متوقف گو

توسط PATRIS-MUSIC در 25 خرداد 1399

AirPods نه تنها به شما اجازه گوش دادن به موسیقی در آی فون خود را — به آنها اجازه دهید شما را به سرعت متوقف گوش دادن به آی فون خود را صدا با کشیدن از یک AirPod به مکث. اگر شما می خواهم به جای, موسیقی, کتاب های صوتی پادکست ها و دیگر فایل های صوتی در ادامه بازی زمانی که شما از کنار یک AirPod — و یا هر دو AirPods — یکی تنظیمات نیشگون گرفتن و کشیدن می تواند کار انجام می شود.

شروع شده توسط پریدن به صفحه تنظیمات برای شما AirPods با باز کردن برنامه تنظیمات و انتخاب "بلوتوث." وجود دارد راه های بیشتری برای دریافت وجود دارد. شما همچنین می توانید درخواست سیری به "باز کردن تنظیمات بلوتوث" دسترسی به آنها را از مرکز کنترل در iOS 13 یا بعد را انتخاب کنید و یا آن را از جستجو در صفحه اصلی.

هنگامی که در , بلوتوث, صفحه تنظیمات, مطمئن شوید که شما در حال متصل به خود را AirPods (باید گفت "متصل" در کنار آنها). خود را AirPods نیاز به متصل به دستگاه خود را برای گزینه های سفارشی سازی آن را نشان می دهد بنابراین شما یا باید خود را AirPods مورد باز یا باید آنها را از صورت و متصل است.

در حال حاضر شیر (من) را فشار دهید برای خود AirPods و سپس ضامن خاموش "به صورت خودکار گوش تشخیص" سوئیچ. با سوئیچ فعال رسانه ای را مکث و یا رزومه کاری زمانی که شما گرفتن و یا قرار دادن در یک AirPod و همچنین مکث و رزومه هنگامی که شما هر دو AirPods ، هنگامی که سوئیچ غیر فعال است, موسیقی و صوتی دیگر بازی خواهد کرد از طریق AirPods بدون در نظر گرفتن اگر شما AirPods در گوش خود را.

یک حرکت نزولی به غیرفعال کردن این ویژگی است که هنگامی که شما برای اولین بار قرار داده و در AirPods وجود دارد و در حال حاضر در حال پخش صدا بر روی آی فون خود را, آن را نمی خواهد به طور خودکار سوئیچ بیش به خود AirPods. بنابراین شما باید به خود را انتخاب کنید 'تعداد غلاف در دستی هنگامی که شما می خواهید به سوئیچ صوتی مسیریابی.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش عکس و تصاویر توسط مایک Goril/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن