چگونه برای جلوگیری از گروه FaceTime کاشی از خودکار تغییر اندازه حرکت زمانی که مردم صحبت می کنند

هنگامی که به استفاده از FaceTime با بیش از یک تعداد انگشت شماری از مردم و همه کسانی که شرکت کنندگان در یکی چت

توسط PATRIS-MUSIC در 14 اردیبهشت 1399

هنگامی که به استفاده از FaceTime با بیش از یک تعداد انگشت شماری از مردم و همه کسانی که شرکت کنندگان در یکی چت می تواند مشکل را دنبال کنید. به همین دلیل اپل به طور خودکار بزرگ کاشی برای افرادی که در حال حاضر به زبان آوردن آنها را به خط مقدم. اما همه که زوم در داخل و خارج می تواند بسیار منحرف و در حال حاضر وجود دارد یک راه برای غیر فعال کردن آن را هر زمان که شما نیاز به.

قبل از ادامه می دانید که ویژگی های زیر است تنها در دسترس در iOS 13.5 و بعد از آن. اپل برای اولین بار اضافه شده در iOS 13.5 توسعه دهنده بتا 3 و iOS 13.5 بتا عمومی 2 به روز رسانی. این یک سورپریز برای دیدن و نشانه آن است که اپل در حال گوش دادن به نظرات از کاربران خود بسیاری از آنها را پیدا, پیر راه مقابله با گروه FaceTime کاشی کمتر از ایده آل است.

اپل از آن قرار می دهد: "در گروه FaceTime تماس های کاشی فرد صحبت کردن به طور خودکار تبدیل به بزرگتر" آن راه "شما هرگز از دست دادن آهنگ از گفتگو." در اینجا آنچه که به نظر می رسد در عمل:

جنبش زمانی که "صحبت کردن" خودکار برجسته از ویژگی های است که هنوز هم در.

در FaceTime تماس های ویدئویی با بیش از چهار نفر — تمام راه را تا حداکثر 32 نفر — آن را می توانید خیلی دیوانه و گیج کننده هنگامی که اپل خودرو-تغییر اندازه مخاطبین خود را' کاشی بر روی صفحه نمایش. برای جلوگیری از کثیف خودکار زوم کردن سر به "FaceTime" در تنظیمات پیدا کنید و سپس به صورت خودکار برجسته بخش است. شیر ضامن در کنار "زبان" برای غیر فعال کردن این ویژگی.

هنگامی که شما انجام, گروه FaceTime تماس های دیگر تمرکز بر روی کاشی از کسانی که در حال صحبت کردن. اگر شما می خواهید به کسانی که افراد بیشتری را تلفظ به سادگی دو شیر بر روی کاشی خود را به حداکثر رساندن آن است. بهترین قسمت در مورد ویژگی های جدید است که در آن کار می کند اگر معلول قبل از یک تماس و در طول. ما می خواهم به جای دیدن اپل شامل یک ضامن در FaceTime منو رویه در برنامه خود دارد اما در حال حاضر آن را بهتر از هیچ چیز است.

همه هنوز هم هنگامی که "صحبت کردن" خودکار برجستگی ویژگی غیر فعال است.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر روی جلد و تصویر توسط جیک Peterson/ابزار هک; Gif توسط جاستین Meyers/ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب