چگونه برای به اشتراک گذاشتن اپل موزیک به کاربران Spotify (و بالعکس) در آی فون خود را

برای به اشتراک گذاشتن یک آهنگ و یا آلبوم را به خانواده و دوستان آن را به آسانی به عنوان کپی کردن لینک خود را

توسط PATRIS-MUSIC در 27 خرداد 1399

برای به اشتراک گذاشتن یک آهنگ و یا آلبوم را به خانواده و دوستان آن را به آسانی به عنوان کپی کردن لینک خود را در برنامه و چسباندن آن به یک پیام است. هر کس با استفاده از همان جریان موسیقی خدمات پس از یک لینک به یک سیب موزیک آهنگ نمی خواهد انجام Spotify, جزر و مد, پاندورا, Deezer, یا موسیقی یوتیوب مشترک هر گونه خوب است. اگر شما بر روی آی فون وجود دارد یک راه آسان برای تبدیل لینک ها از یک سرویس به دیگری.

این یک ساخته شده است در ویژگی در iOS است که به شما امکان تبدیل آهنگ و آلبوم لینک از موسیقی اپل به یکی دیگر از خدمات جریان موسیقی و بالعکس هر چند که می تواند خوب اگر آن بودند. اما لینک ما مبدل می کند استفاده از ساخته شده است در کلید های میانبر برنامه به کار انجام می شود و همچنین به عنوان یک ابزار شخص ثالث است که باعث می شود تبدیل اتفاق می افتد.

میانبر خواهیم شد نشان دادن زیر با استفاده از Songlink عمومی API. Songlink که در حال حاضر می رود به نام Odesli فراهم می کند API به طوری که مردم به راحتی می توانید ارسال لینک کلیک کنید برای خدمات خود را آنلاین که در آن کاربران می توانید انتخاب کنید و سپس راه مناسب برای گوش دادن از جمله سیب موزیک Spotify در, یوتیوب, YouTube, Music, Google Play Music, پاندورا, Deezer, Amazon Music, جزر و مد Napster و Yandex. آن را نیز نشان می دهد لینک کلیک کنید برای خرید موسیقی از iTunes, Google Play و Amazon.

Odesli خود را ایجاد کلید های میانبر است که شما می توانید استفاده کنید اما همه آنها را به شما به طور مستقیم به آهنگ و یا آلبوم خود آهنگ.لینک دامنه. کسانی که خوب هستند اگر شما نمی دانید که چه سرویس موسیقی شخص شما در حال ارسال لینک به استفاده از, اما اگر شما آنها آن را درک اگر شما آنها را ارسال لینک برای خدمات واقعی برای راحتی.

که در آن چشمگیر میانبر از gianflo6 می آید را به بازی است که به سادگی به نام "آهنگ.Link." نه تنها آن را به راحتی به شما اجازه تبدیل لینک ها از یک سرویس به دیگر همه در کلید های میانبر نرم افزار, اما آن را نیز دارای گزینه هایی برای به اشتراک گذاشتن آهنگ از طریق متن ها آن را به Twitter و Instagram و بیشتر. تنها با چند شیپور خاموشی شما می توانید فرایند های موسیقی سمت راست لینک راحت تر از همیشه قبل از.

مرحله 1: اضافه کردن آهنگ.لینک های میانبر

ضربه بزنید بر روی لینک زیر کلیک کنید برای بازدید از این آهنگ.لینک های میانبر در RoutineHub. در حالی که شما می توانید با استفاده از لینک مستقیم (نسخه 2.0) برای نصب نرم افزار بهتر است آن را از RoutineHub به طوری که آن را بیشتر به روزترین نسخه از میانبر.

هنگامی که شما شیر با لینک مستقیم و یا "دریافت میانبر" را فشار دهید در RoutineHub شما تغییر مسیر به کلید های میانبر برنامه برای دیدن همه آهنگ.لینک موجود اقدامات (وجود دارد 600 از آنها!). اگر آن را خوب به نظر می رسد شیر "اضافه کردن غیر قابل اطمینان میانبر" در پایین به آن اضافه کنید به کتابخانه خود را. (شما ممکن است نیاز به فعال کردن "اجازه می دهد غیر قابل اطمینان میانبر" از طریق تنظیمات –> Shortcuts اگر شما انجام داده اند بنابراین در حال حاضر.)

مرحله 2: پیکربندی آهنگ.لینک اقدامات (اختیاری)

یکی از بهترین قسمت در مورد آهنگ.لینک است که می توان آن را سفارشی که شما احتمالا متوجه شده پس از اضافه کردن میانبر از آنجا که اطلاع در مورد پیکربندی آن است. شما می توانید با ویرایش این ابزار به جست و خیز فردی منوها کپی لینک به کلیپ بورد خود را به طور خودکار و غیره.

شما لازم نیست برای انجام هر گونه پیکربندی به استفاده از میانبر به دلیل آن را با این نسخهها کار بزرگ است. جست و خیز به مرحله 3 زیر اگر شما می خواهید برای پرش به سمت راست استفاده کنید.لینک. اگر شما علاقه مند به سفارشی کردن آن در اینجا چگونه شما می توانید آن را ویرایش کنید:

در "من کلید های میانبر" تب در کلید های میانبر پیدا کردن آهنگ.لینک و روی آن حذف (•••) آیکون برای باز کردن آن اقدامات گردش کار. به عنوان ذکر شده در بالا میانبر 600 اقدامات است که آن را انجام می دهد هنگامی که آن را باعث شده است که ممکن است در ابتدا گیج کننده اما بسیار ساده و آسان به حرکت هنگامی که شما با آن آشنا است.

هر میانبر می تواند به لغت است که در آن داده ها و متغیرها اضافه شده برای انجام توابع است که همه مشابه است. در آهنگ.لینک چهار وجود دارد لغت نامه.

1. پیکربندی Pop-Up منوها

اولین دیکشنری از دسته دارای پنج گزینه های: شیر بر روی یک انتخاب یا وارد کردن متن را انتخاب کنید و یا گزینه های مختلف از منوی pop-up:

 • SkipInput: اگر مجموعه ای به "درست" آن پرش منوی ورودی (که نشان می دهد گزینه های اضافی مانند Shazamming آن در جستجوی آهنگ در iTunes و خروج ابزار) اگر شما با استفاده از میانبر از سهم ورق. در اکثر موارد "False" این است آنچه شما می خواهید برای پرش به سمت راست به انتخاب یک پلت فرم برای تبدیل لینک به.
 • SkipPlatforms: اگر مجموعه ای به "درست" آن پرش منو که در آن شما را انتخاب کنید که پلت فرم شما می خواهم برای تبدیل آهنگ های خود را با لینک به, و به جای آن با استفاده از پلت فرم به طور پیش فرض انتخاب شده (نگاه کنید به گزینه بعدی). تنظیم آن را به "غلط" اگر شما می خواهید برای دیدن همه گزینه های خود را در هر زمان.
 • پلت فرم: ورود پلت فرم شما می خواهید آهنگ های خود را به لینک تبدیل می شود به اگر SkipPlatforms تنظیم شده است "درست است." در نظرات زیر این دیکشنری پشتیبانی از سیستم عامل های ذکر شده به عنوان Spotify, آیتونز, اپل, موسیقی, YouTube, YouTube, Music, Google Play Music, Google Play Store, پاندورا, Deezer, جزر و مد, آمازون, آهنگ, SoundCloud, Napster, Yandex و Spinrilla.
 • SkipShare: اگر مجموعه ای به "درست" آن پرش "به اشتراک گذاری" ورق عمل به نظر می رسد که لیست گزینه های متعدد برای به اشتراک گذاری به جای استفاده از یک پیش فرض به اشتراک گذاری انتخاب (نگاه کنید به گزینه بعدی). تنظیم آن را به "غلط" اگر شما فکر می کنم شما با استفاده از های مختلف های روش گهگاه.
 • به اشتراک گذاری: به جای استفاده از "به اشتراک گذاری" ورق عمل ظاهر می شود پس از انتخاب یک پلت فرم شما می توانید با انجام یک عمل خاص در عوض مانند باز کردن URL کپی آن را به کلیپ بورد خود کپی آن و آلبوم آثار هنری به کلیپ بورد خود را صدای جیر جیر آن را با عنوان/هنرمند/URL و بسیاری از گزینه های بیشتر. شما می توانید تمام گزینه های در نظرات زیر این فرهنگ لغت.

2. پیکربندی آثار هنری با وضوح

دوم فرهنگ لغت به شما امکان افزایش وضوح از آثار هنری که به اشتراک گذاشته شده که شما ارسال یک لینک آهنگ به کسی (اگر شما را انتخاب کنید گزینه ای است که سهام یک تصویر). به طور پیش فرض است "1500" اما شما می توانید آن را افزایش دهد تا به "10,000." همه تصاویر را قادر خواهد بود به مقیاس به, که, چند, که در مورد آنها ارسال خواهد شد در حداکثر وضوح.

3. پیکربندی اپل موزیک لینک کلیک کنید برای Instagram داستان

سوم فرهنگ لغت است که شما فقط نیاز به پیکربندی کنید اگر شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن اپل موزیک آهنگ ها و آلبوم های خود را در Instagram داستان از طریق "Instagram+" گزینه های به اشتراک گذاری است که با استفاده از gianflo6 دیگر میانبر "هستم به Insta 3.3." در اینجا شما می توانید پس زمینه, تصویر پوشش ،

همانطور که از iOS 13.4.5 شما در حال حاضر می توانید به اشتراک گذاری محتوا از موسیقی اپل به Instagram داستان بنابراین "Instagram+" گزینه ای است که تنها مفید است اگر شما نمی خواهم راه Instagram نسخه کار می کند.

4. پیکربندی است که نشان می دهد تا سیستم عامل

آخرین دیکشنری همه از سیستم عامل است که به نظر می رسد در منو است که اجازه می دهد تا شما را انتخاب کنید که خدمات جریان برای تبدیل آهنگ های خود را با لینک به. اگر شما SkipPlatforms مجموعه "True" بالاتر از شما نمی بینم این منو.

به طور پیش فرض از سیستم عامل های پشتیبانی شده را نشان می دهد تا در پلت فرم انتخاب منوی اما برخی از آنها شما به احتمال زیاد نمی خواهد همیشه استفاده کنید. برای حذف یک پلت فرم روی دایره قرمز با علامت منفی در کنار آن و سپس "حذف" را به تایید. شما همچنین می توانید با کشیدن و رها کردن سه صف آیکون در کنار هر یک را به ترتیب آنها را.

هنگامی که شما به پایان رسید پیکربندی تمام لغت نامه ها آمار "انجام شد" را نجات دهد.

مرحله 3: پیدا کردن آهنگ & تولید اشتراک لینک

وقتی که شما آماده برای شروع با استفاده از آهنگ.لینک دو راه وجود دارد شما می توانید در مورد آن بروید. برای اولین بار شما می توانید انجام این کار از کلید های میانبر برنامه به طور مستقیم. دوم, شما می توانید به اشتراک گذاری به شکل جریان موسیقی خدمات نرم افزار. ما به شما نشان می دهد هر دو در زیر چند گزینه دوم این است که راحت ترین و به احتمال زیاد یکی از شما می خواهیم با استفاده از ترین.

قبل از پریدن به کسانی که گزینه های آن را مفید به اشاره است که شما نیاز به آهنگ.لینک مجوز برای انجام برخی از وظایف آن نیاز دارد به انجام. شما می توانید پس از گردش کار که در آن شما می توانید شیر "اجازه دسترسی" در هر عمل که نیاز به مجوز مانند آن اجازه می دهد دسترسی به اپل خود را کتابخانه موسیقی.

اما این راه را آهسته و شما ممکن است نیاز تمام مجوزهای درخواست شده در گردش کار. در عوض هنگامی که شما برای اجرای میانبر آن را از شما بخواهند برای دسترسی به آنهایی که شما نیاز دارید و شما می توانید "OK" آنها را به راحتی از وجود دارد. در پس از آن اجرا می شود از آهنگ.لینک شما ممکن است دریابید خودتان تصویب مجوز شما نیست اولین بار از شما درخواست می شود ممکن است آن را به انجام چیزی است که شما نمی قبل از.

گزینه 1: از طریق کلید های میانبر برنامه

قبل از اینکه شما تبدیل به یک لینک آهنگ در کلید های میانبر نرم افزار, شما باید اول کپی کردن آهنگ با لینک به کلیپ بورد خود را از جریان موسیقی خدمات شما با استفاده از. شما می توانید انجام این کار با استفاده از به اشتراک گذاری ورق با استفاده از "کپی" و یا "کپی کردن لینک" عمل است. علاوه بر این اگر با استفاده از اپل, موسیقی, آهنگ فقط می تواند در حال حاضر بازی.

هنگامی که شما کپی کردم آهنگ لینک و یا آهنگ در حال پخش در اپل موسیقی ، به ضربه بزنید بر روی "آهنگ.لینک" کارت من "کلید های میانبر" تب از کلید های میانبر نرم افزار (don't tap آن حذف آیکون). در منوی که ظاهر می شود شما می توانید انتخاب کنید گزینه های زیر برای پیدا کردن یک لینک آهنگ برای تبدیل:

 • Clipboard: این را با استفاده از لینک آهنگ های ذخیره شده در کلیپ بورد خود را.
 • زمان آهنگ: این را با استفاده از لینک آهنگ برای آهنگ در حال حاضر بازی در سیب موزیک.
 • Shazam: این را شناسایی آهنگ در حال پخش با استفاده از آی فون خود را ساخته شده است در Shazam را از ویژگی های.
 • جست و آهنگ: این به شما اجازه جستجو برای یک آهنگ در فروشگاه iTunes.
 • را وارد کنید آدرس: این به شما اجازه قرار دادن و یا دست از نوع URL به این آهنگ. اگر چسباندن آن را بسیار آسان تر فقط به استفاده از "تخته" گزینه به جای.

گزینه های شما با استفاده از ترین ها "کلیپ بورد" و "زمان آهنگ." اگر شما انتخاب می کنید هر کدام از این آهنگ.لینک های میانبر را در چند ثانیه برای بارگذاری تمام آهنگ لینک کلیک کنید برای موسیقی های مختلف جریان خدمات است که شما پیکربندی شده اند را نشان می دهد تا اگر SkipPlatforms تنظیم شده است "نادرست است."

در تصاویر زیر ما تبدیل به یک سیب موزیک لینک به یک Spotify لینک, بنابراین ما تصمیم Spotify در گزینه از لیست سیستم عامل است. هنگامی که شما انتخاب کنید یک جریان خدمات شما دریافت چندین گزینه از جمله:

 • باز: این باز کردن لینک جدید در جریان آن خدمات (و یا در یک مرورگر وب اگر خدمات برنامه نصب نشده است).
 • کپی: این را کپی کنید لینک را به این آهنگ انتخاب شده به کلیپ بورد.
 • کپی+: این لینک را کپی عنوان و هنرمند به کلیپ بورد نه فقط لینک آهنگ.
 • به اشتراک گذاری: این باز خواهد شد "به اشتراک گذاری" ورق عمل به شما اجازه به اشتراک گذاشتن لینک به طور مستقیم به توییتر, iMessage, Instagram و واتساپ و شما می توانید باز کردن استاندارد ورق برای انتخاب گزینه های دیگر.

ساده ترین راه برای به اشتراک گذاشتن لینک به خانواده و یا دوستان شما متفاوت خواهد بود بسته به اینکه چگونه شما با استفاده از آی فون خود را چه در شبکه های اجتماعی استفاده می کنید, چه پیام پلت فرم شما در ارتباط برقرار کردن با دیگران ، در زیر من را انتخاب کرد "iMessage+" که نشان می دهد نام آهنگ و هنرمندان و آهنگ با لینک و آلبوم آثار هنری.

اگر در هر زمان یک گزینه کار نمی کند, "کپی" و یا "کپی+" از اول منو ممکن است خود را بهترین گزینه است. یا که یا "کپی++" از به اشتراک گذاری اقدامات آن نیز سهام این آثار هنری است.

گزینه 2: از طریق موسیقی اپل و یا دیگر سرویس موسیقی برنامه

راه دیگر برای تبدیل یک آهنگ از لینک های با آوردن سهم ورق از درون جریان خدمات برنامه شما با استفاده از. اگر شما با استفاده از Spotify در برای مثال در آهنگ شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن ضربه بزنید دکمه اشتراک گذاری و یا حذف (•••) و سپس گزینه "اشتراک". بعد شیر "بیشتر" را کامل و به اشتراک گذاری ورق. پیمایش عمودی لیست از اقدامات "آهنگ.لینک" و سپس لمس است.

لیستی از سیستم عامل ظاهر می شود به عنوان طولانی به عنوان SkipPlatforms پیکربندی شده است به "غلط است." را انتخاب کنید خدمات شما می خواهید برای ایجاد یک آهنگ یا آلبوم لینک ، در مثال من من تبدیل Spotify لینک به یک سیب موزیک با لینک. هنگامی که شما انتخاب کنید یک جریان خدمات شما دریافت چندین گزینه از جمله:

 • باز: این باز کردن لینک جدید در جریان آن خدمات (و یا در یک مرورگر وب اگر خدمات برنامه نصب نشده است).
 • کپی: این را کپی کنید لینک را به این آهنگ انتخاب شده به کلیپ بورد.
 • کپی+: این لینک را کپی عنوان و هنرمند به کلیپ بورد نه فقط لینک آهنگ.
 • به اشتراک گذاری: این باز خواهد شد "به اشتراک گذاری" ورق عمل به شما اجازه به اشتراک گذاشتن لینک به طور مستقیم به توییتر, iMessage, Instagram و واتساپ و شما می توانید باز کردن به طور منظم و به اشتراک گذاری ورق برای انتخاب گزینه های دیگر.

برای دیدن اطلاعات بیشتر در مورد این گزینه ها را مانند آنچه در "به اشتراک گذاری" اقدامات مانند نگاه کنید ببینید گزینه 1 در بالا برای لینک های به اشتراک گذاری به طور مستقیم از کلید های میانبر نرم افزار.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش عکس و تصاویر توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب