چگونه است که برای دیدن برنامه های اجرا در بالاتر از نرخ تجدید اندروید 11

برای گوشی های آندروید, جدیدترین شوق نرخ تجدید بالا نمایش می دهد و محبوب بسیاری از flagships آنها را داشته باش

توسط PATRIS-MUSIC در 14 اردیبهشت 1399

برای گوشی های آندروید, جدیدترین شوق نرخ تجدید بالا نمایش می دهد و محبوب بسیاری از flagships آنها را داشته باشد. اما تا به حال شده است وجود دارد هیچ راهی برای تایید آن است که در واقع در حال اجرا در بالاتر هرتز علاوه بر این یک گزینه منو. آندروید 11 تغییرات این.

در آندروید, 11, شما می توانید ببینید فعلی نرخ تجدید صفحه نمایش خود را با استفاده از Fraps-سبک پوشش. با این اطلاعات شما می توانید ببینید که دقیقا چگونه گوشی خود را خود تنظیم است. آن را نگه دارید, بالاتر از نرخ تجدید در تمام برنامه های کاربردی و یا آن را پایین تر از نرخ refresh برای برنامه های که نمی توانید از فریم های اضافی برای حفظ باتری ؟ در حال حاضر به جای تکیه بر روی یک ورق تنظیمات و تست چشم شما می توانید برای خودتان را ببینید.

دیدن فعلی نرخ Refresh

شما نیاز به فعال کردن گزینه های توسعه دهنده برای دسترسی به این ویژگی است. ما یک راهنمای که اما صخره یادداشت می رود مثل این: سر به تنظیمات و سپس "درباره تلفن" و سپس شیر "ساخت شماره" هفت بار خود را وارد کنید روی صفحه نمایش قفل کد عبور.

هنگامی که این انجام می شود شما می توانید گزینه های توسعه دهنده در زیر Settings –>System –> Advanced. در گزینه های توسعه دهنده کردهاید و فعال کردن "نمایش نرخ تجدید" ضامن. این نمایش تعداد فعلی در گوشه بالای سمت چپ.

تازه کردن نرخ فریم ریت

روشن, این رویه نشان دادن روی صفحه نمایش خود را در حال حاضر نرخ تجدیدو نه نرخ فریم. این شرایط اغلب قابل معاوضه استفاده می شود اما آنها همان چیزی نیست. نرخ فریم نوشته شده به عنوان فریم در ثانیه (fps) است که تعداد فریم های ایجاد شده توسط GPU. نرخ تجدید نشان داده شده در Hz مقدار بار روی صفحه نمایش می توانید تغییر دهید هر یک از پیکسل های خود را در یک ثانیه.

در یک دنیای کامل این دو عدد را همیشه خواهد بود همان. اگر برنامه تنها ارائه در 30 فریم در ثانیه صفحه نمایش باید refresh در 30 هرتز از هر چیزی بیشتر می تواند اتلاف عمر باتری. 60 فریم در ثانیه باید ملاقات با 60 هرتز و صفحه نمایش در یک صفحه 4 مثلا باید تنها ضربه آن حداکثر 90 هرتز هنگامی که یک برنامه در واقع رندر در 90 فریم در ثانیه. اما این سیستم عامل نمی توانید حساب کاربری برای هر برنامه به طور بالقوه متغیر نرخ فریم به همسر این مشخصات در تمام دوران پس این است که راه خود را از دیدن هنگامی که آن را خراب کردن.

برای مثال Fortnite محدودیت آن نرخ فریم به 30 فریم در ثانیه در صفحه 4. هنگامی که شما را قادر می سازد نرخ تجدید روکش در یک صفحه 4 و باز Fortnite در آن می گویند 90 هرتز. دلیل این است که صفحه نمایش طراوت 90 بار در هر ثانیه به رغم این بازی تنها ارائه 30 فریم در ثانیه است که به شما می گوید که گوگل سیستم عامل اتلاف عمر باتری زمانی که شما در حال بازی Fortnite.

این صفحه 4 XL صفحه نمایش تازه در 90 هرتز در Fortnite حتی اگر این بازی تنها ارائه در 30 فریم در ثانیه.

نه این که شما می توانید انجام دهید بسیار در مورد آن گذشته از گزارش اختلاف به گوگل در صفحه محصول فروم. اما اگر شما در حفظ این رویه را فعال کنید برای چند روز شما ممکن است متوجه شما بهتر است صرفه جویی در برخی از عمر باتری و ناتوان بالا نرخ تجدید صفحه (تنظیمات –> صفحه نمایش –> Advanced –> صاف صفحه نمایش).

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصاویر توسط Jon شوالیه/ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب