چگونه برای ریشه کن آندروید 11 با استفاده از Magisk

با تشکر از Magisk شما لازم نیست که به از دست دادن ریشه در زمانی که به روز رسانی به آندروید 11. محبوب systemle

توسط PATRIS-MUSIC در 30 خرداد 1399

با تشکر از Magisk شما لازم نیست که به از دست دادن ریشه در زمانی که به روز رسانی به آندروید 11. محبوب systemless ریشه ابزار در حال حاضر به دست آورد superuser دسترسی در گوگل آخرین سیستم عامل حتی قبل از رسمی بتا. آن را در حال حاضر در آن تجربی مرحله پس از مراحل سختتر از حد معمول اما آن کار می کند.

متاسفانه با توجه به تغییرات در آندروید 10, ما باید صبر کنید در حالی که به صورت رسمی TWRP بازیابی سفارشی. این باعث می شود فلش Magisk بیشتر به چالش کشیدن و آن را نیز بدان معنی است که شما بیشتر در معرض خطر اگر یک نرم آجر (یا bootloop) رخ می دهد, بنابراین مراقب باشید.

الزامات

مرحله 1: باز کردن قفل گوشی خود بوت لودر

برای نصب Magisk و در نتیجه ریشه کن تلفن خود را, شما نیاز به فلش تغییر تصویر بر روی یک سیستم عامل در سطح پارتیشن بر روی تلفن خود را. است که دقیقا چه خود را آنلاک بوت لودر اجازه می دهد تا شما را به انجام.

بنابراین وقت آن است برای باز کردن قفل بوت لودر اگر شما در حال حاضر نیست. اما می دانم که انجام این کار خواهد شد پاک کردن حافظه داخلی خودمعنی تمام اطلاعات خود را که به ابر حمایت از دست خواهد رفت.

این مرحله پیچیده است بنابراین ما نوشته شده جداگانه راهنمای راه رفتن شما را از طریق آن:

Step 2: دانلود آندروید 11 کارخانه تصاویر بر روی کامپیوتر خود را

در حال حاضر شما نیاز کارخانه تصاویر برای اندروید نسخه 11 دستگاه شما در حال حاضر در حال اجرا است. این یک مجموعه ای از فایل های IMG معمولا در داخل یک آرشیو ZIP که یک کپی کامل از حافظه داخلی گوشی را پارتیشن بندی منهای هر گونه اطلاعات کاربر.

اگر تلفن شما دارای یک بازشدنی بوت لودر آن را بسیار محتمل است که تلفن خود را به تولید کننده ارائه می دهد یک دانلود رایگان از این تصاویر کارخانه. برای آنچه در آن ارزش, شما لازم نیست که تمام کارخانه تصاویر فقط بوت تصویر. بنابراین اگر گوشی شما نصب شده ارائه می دهد یک لینک مستقیم برای دانلود بوت.فایل img که سریع تر خواهد بود.

در غیر این صورت شما می توانید با استفاده از لینک های زیر برای پیدا کردن تصاویر کارخانه برای دو علامت های تجاری عمده در ایالات متحده است که اجازه بوت لودر آنلاک. در حالی که شما وجود دارد, رفتن به "تلفن" در تنظیمات و خواندن "شماره ساخت" در پایین. مطمئن شوید که این مسابقات در این نسخه شما در حال دانلود.

مرحله 3: استخراج تصویر بوت

استخراج فایل های فشرده یا با استفاده از کامپیوتر شما نصب شده ZIP extractor یا یک شخص ثالث گزینه مانند 7-Zip. باز کردن پوشه و سپس باز کردن فایل ZIP که شروع می شود با "تصویر" به دنبال یک نام و یک سری از اعداد و حروف. استخراج "بوت" فایل IMG که شما در داخل این زیپ را روی کامپیوتر خود ببینید.

اگر شما بر روی یک گوشی OnePlus آن را به عنوان ساده به عنوان unzip کردن یک فایل. به جای آن شما نیاز به استفاده از یک ابزار برای کشیدن تصویر بوت از "حمل بار.بن" فایل. با استفاده از راهنمای زیر برای دریافت مربع دور:

گام 4: حرکت تصویر بوت به گوشی خود را

در حال حاضر حرکت boot IMG فایل شما فقط استخراج شده را به گوشی خود را و محل آن را در محبوبیت پوشه. ما توصیه می کنیم انجام این کار با یک اتصال فیزیکی (به عنوان مثال یک کابل USB داده ها) به عنوان آپلود به خدمات ابری می تواند فاسد فایل.

اگر شما می خواهم به کمک بیشتر با این بخش ببینید گوگل راهنمای انتقال فایل از اندروید به ویندوز و یا راهنمای ما در انتقال از اندروید به مک.

مرحله 5: نصب Magisk مدیر قناری بر روی تلفن خود را

بر روی تلفن خود را در حال حاضر شما نیاز به نصب "قناری" و یا pre-beta ساخت Magisk مدیر. زیر با ما در ارتباط نسخه رسمی ارائه شده توسط topjohnwu طوری به آن ضربه بزنید و یا به مدت طولانی فشار دهید لینک به فایل را ذخیره کنید. به دلیل آن است که یک APK, شما نیاز به فعال کردن "نصب برنامه های ناشناخته" برای مرورگر خود و sideload برنامه آن را نصب کنید.

مرحله 6: پچ بوت تصویر با Magisk مدیر

باز Magisk مدیر و را انتخاب کنید "نصب" در گوشه بالا سمت راست از Magisk کارت. را ضربه بزنید "اجازه" وقتی از شما خواسته به Magisk اجازه دسترسی به فایل های خود را.

در نصب صفحه نمایش در حال حاضر ترک هر دو "حفظ" گزینه را فعال کنید و ترک "بازیابی حالت" غیر فعال و سپس دکمه "بعدی." شیر "را انتخاب کنید و پچ یک فایل" در منوی بعدی و خود را در فایل سیستم جمع کننده ظاهر خواهد شد. با استفاده از همبرگر منوی خود را برای پیدا کردن محبوبیت پوشه و انتخاب "بوت.img" فایل شما کپی شده در مرحله 4.

در حال حاضر شما خواهید بود به نصب صفحه نمایش در Magisk مدیر. شیر "بعدی" در اینجا و سپس ضربه "برویم." در نهایت فقط صبر کنید تا بازخوانی می گوید: "تمام انجام می شود!"

گام 7: حرکت Patched تصویر بوت به کامپیوتر خود را

از اینجا حرکت magisk_patched.img فایل از محبوبیت پوشه بر روی تلفن خود را به دسکتاپ بر روی کامپیوتر شما. دوباره با استفاده از یک کابل داده در صورتی امکان پذیر است.

گام 8: دانلود گوگل پلت فرم ابزار بر روی کامپیوتر خود را

شما نیاز به ارسال دستورات Fastboot برای گوشی خود را به منظور ریشه آن است. برای انجام این کار شما نیاز به یک قطعه کوچک از رایگان اولین نرم افزار رایگان ایجاد شده توسط گوگل است.

شما می توانید با دانلود این "platform-tools" به طور مستقیم از گوگل با استفاده از لینک زیر. فقط انتخاب لینک مربوط به سیستم عامل کامپیوتر.

گام 9: استخراج Platform-Tools ZIP

پس از دانلود استخراج فایل های خود را با استفاده از سیستم عامل ساخته شده است در ابزار و یا با استفاده از یک برنامه شخص ثالث مانند 7-Zip. پس از استخراج کپی کردن و چسباندن (و یا کشیدن و رها کردن) پلت فرم ابزار پوشه به دسکتاپ برای دسترسی آسان تر از شما خواهد شد با استفاده از آن بعد از آن.

تصویر توسط دالاس توماس/ابزار هک

گام 10: باز کردن سریع در پلت فرم ابزار پوشه

برای macOS و کاربران لینوکس باز کردن ترمینال برنامه از پوشه نرم افزار خود را. اگر شما با استفاده از ویندوز, باز کردن Command Prompt را از منوی استارت.

هنگامی که شما ابزار خط فرمان باز میشود اما آیا آمار را وارد کنید و در عین حال:

cd

در حال حاضر مطبوعات فاصله خود را یک بار برای اضافه کردن یک فضای پس از "cd." هنوز هم نمی ضربه را وارد کنید.

در نهایت کشیدن platform-tools پوشه را از روی کامپیوتر خود و رها کردن آن را درست در بالای خط فرمان پنجره. این خودکار جمعیت آن کامل نام فایل و پوشه محل که در آن نقطه شما می توانید پیش بروید و enter را فشار دهید بر روی صفحه کلید خود را.

تصویر توسط دالاس توماس/ابزار هک

گام 11: قرار دادن تلفن خود را به حالت بوت لودر

در حال حاضر شما نیاز به بوت شدن به حالت بوت لودر بنابراین شما می توانید ارسال فرمان Fastboot که نصب Magisk.

شما می توانید با فعال کردن گزینه های توسعه دهنده فعال کردن اشکال زدایی USB امکان اتصال و سپس ورود به adb reboot-bootloader به command prompt در کامپیوتر شما, اما وجود دارد یک راه ساده تر: ترکیب دکمه ها.

برای اکثر گوشی های برق این دستگاه به طور کامل خاموش و سپس فشار دهید و نگه داشتن حجم پایین را فشار دهید. در حالی که هنوز نگه داشتن حجم پایین را فشار دهید و نگه دارید و دکمه پاور تا زمانی که تلفن شما شروع به بوت کردن و سپس اجازه رفتن از دکمه های هر دو. اگر این را نشان می دهد یک منو مانند یک در زیر, شما خوب به آن بروید. در غیر این صورت با استفاده از ADB دستور.

تصویر توسط استفان پرکینز/ابزار هک

گام 12: اتصال به کامپیوتر

در حال حاضر گوشی خود را به کامپیوتر خود را با یک کابل USB داده ها. در حالت ایده آل, این خواهد بود که کابل آمد که در جعبه گوشی خود را, اما اگر نه حداقل مطمئن شوید که آن را با کیفیت خوب کابل.

گام 13: فلش وصله بوت تصویر

نوع دستور زیر را در خط فرمان ابزار بر روی کامپیوتر شما و سپس enter را فشار دهید به منظور بررسی Fastboot اتصال.

fastboot devices

شما باید گوشی خود را مشاهده کنید شماره سریال. اگر شما, شما می توانید ادامه دهید. ورودی زیر و کلید فاصله را فشار دهید یک بار برای اضافه کردن یک فضای واحد اما نمی ضربه را وارد کنید:

fastboot flash boot

کشیدن "patched_magisk" فایل IMG از فایل اکسپلورر خود را به ابزار خط فرمان و سپس رها کردن آن در سمت راست آن پنجره به صورت خودکار پر مسیر فایل. از آنجا مطبوعات را وارد کنید برای ارسال دستور کامل.

0000

توجه داشته باشید: اگر شما بر روی مک و یا لینوکس و دریافت یک پیغام خطا پس از ارسال دستور فوق اضافه کردن یک دوره و یک اسلش (./) به ابتدا و ارسال دوباره آن را. مثال: ./fastboot flash boot boot.img

پس از یک سری از خطوط از جمله دو که تف "خوب" ورودی دستور زیر را برای راه اندازی مجدد بازگشت به آندروید:

fastboot reboot

و دوباره اضافه کردن "./" به جلو اگر آن کار نمی کند اولین بار:

./fastboot reboot

گام 14: بررسی ریشه

هنگامی که شما به عقب بر گردیم آنچه که از چپ به کار است که به منظور بررسی ریشه. باز Magisk مدیر و در حال حاضر شما باید ببینید "وضعیت طبیعی" در Magisk بخش در کنار ساخت شماره بعدی به "نصب شده است." برو جلو و دانلود هر root app و به آن ضربه بزنید "گرانت" وقتی پرسیده شد که برای superuser دسترسی برای دیدن اگر همه چیز با این نسخهها کار به عنوان در نظر گرفته شده.

توجه داشته باشید که با توجه به تغییرات به آندروید SafetyNet دیگر نمی خواهد عبور به طور پیش فرض. بنابراین شما از دست دادن دسترسی به گوگل پرداخت گوگل بروید و بانکی برخی از برنامه های که با استفاده از SafetyNet برای بررسی اگر دستگاه شما روت شده است یا اصلاح شده است.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif با دالاس توماس/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب