چگونه به Pin & برداشتن پین مکالمات به بالای پیام ها در iOS 14

اپل در حال ساخت آن را آسان تر برای پیگیری از مهم ترین مکالمات در پیام. با تشکر از iOS 14, شما هم اکنون می توا

توسط PATRIS-MUSIC در 3 تیر 1399

اپل در حال ساخت آن را آسان تر برای پیگیری از مهم ترین مکالمات در پیام. با تشکر از iOS 14, شما هم اکنون می توانید پین موضوعات به بالای نرم افزار ساخت پیام های متنی و iMessages به دسترسی آسان تر از همیشه قبل از. حتی اگر وجود دارد هر گونه پیام های اخیر شما می توانید به جای تمرکز بر مکالمات شما می خواهید.

شما می توانید پین هر دو یک در یک گفتگو و چت گروهی به بالای پیام و مهم نیست که اگر آنها SMS و MMS پیام های متنی (حباب سبز) و یا iMessage موضوعات (حباب آبی). هر چیزی می رود و حتی سیاسی دادن پیام اگر این است که آنچه برای شما مهم است.

سنجاق گفتگو

سه راه وجود دارد به پین یک مکالمه به بالای پیام. که راه آسان تر است بستگی دارد که چگونه شما با استفاده از آی فون خود را به عنوان یکی از راه های ممکن برای شما طبیعی تر از آن است برای من.

گزینه 1: ضربه تند وشدید زدن به پین

ضربه تند وشدید زدن سمت راست در مکالمه. به عنوان شما کش رفتن سمت راست زرد پین دکمه به نظر می رسد. به پایان شما می توانید در ادامه ضربه تند وشدید زدن به سمت راست تا زمانی که آن را خاموش می رود-صفحه نمایش و یا شما می توانید اجازه دهید زمانی که شما دکمه زرد و روی آن ضربه بزنید.

گزینه 2: طولانی مطبوعات به پین

راه دیگر این است که به فشار پایین برای یک ثانیه در مکالمات شما می خواهید به پین. در عمل ضربه بزنید "پین [نام]" به چوب آن را در بالا.

گزینه 3: 'ویرایش' به پین

برای نهایی راه از پیام اصلی ، به ضربه بزنید "ویرایش کنید." سپس در منوی که ظاهر می شود ضربه بزنید "ویرایش پین." همه از موضوعات پیام در لیست را کمی زرد پین دکمه های بعدی به آنها ضربه بزنید تا پین برای آنهایی که شما می خواهید برای اضافه کردن. را انتخاب کنید "انجام شد" هنگامی که به پایان رسید.

چگونه دوخته مکالمات کار

خود را دوخته موضوعات به نظر می رسد به عنوان بزرگ آیکون تماس با ما در بالای پیام در یک سه-سه, شبکه, و آنها دیگر نمی خواهد در دسترس از لیست منظم زیر. شما می توانید یک مجموع از نه دوخته موضوعات. One-on-One مذاکرات فقط باید که یک تماس با آیکون در حالی که چت گروهی خواهد شد که هر کس تصویر داخل دایره بزرگتر مگر اینکه این گروه با استفاده از یک عکس گروهی است که همچنین به iOS 14.

اگر یک مخاطب ندارد iMessage مشخصات تصویر مجموعه, و شما نمی ایجاد یک Memoji, Animoji یا رنگ طغرا برای آنها خودتان را نماد خواهد بود که پایه خاکستری monogrammatic حفره یا سوراخ.

همانطور که برای گفتگو, اگر iMessage است که نوشته شده است به شما را ببینید تایپ حذف (•••) حباب به نظر می رسد در بالای تماس آیکون — اما نه برای گروه چت. اگر شما جدید دریافت SMS و یا iMessage به شما یک پیش نمایش از آن را در قالب یک چت حباب — اما اگر آن را بیش از حد طولانی آن را قطع می شود. تنها جدیدترین پیام در چت حباب به صورت تک و گروهی موضوعات. هنگامی که پیام مشخص شده است به عنوان خوانده شده پیش نمایش ناپدید می شوند.

اگر شما می خواهید برای مخفی کردن هشدار برای یک دوخته مکالمه طولانی فشار بر روی آن به ارمغان می آورد تا اقدامات سریع منو و سپس انتخاب گزینه "عدم نمایش هشدار." شما همچنین می توانید این کار را از طریق اطلاعات منو به طور مستقیم در این موضوع اما اقدام سریع جدید برای سیستم عامل iOS 14.

از بین بردن دوخته گفتگو

اگر شما دیگر نمی خواهید یک مکالمه در بالای پیام ها و یا اگر شما نیاز به فضای بیشتری برای پین های مختلف بحث از آنجا که شما فقط می توانید پین نه چت در یک بار شما می توانید فقط به عنوان به راحتی برداشتن پین از یک موضوع.

گزینه 1: مدت طولانی فشار دهید برای برداشتن پین

فشار پایین در مخاطب یا گروه دوخته آیکون در بالای صفحه ضربه بزنید و سپس روی "لغو پین [نام]" از اقدامات سریع منو. انجام این کار خواهد شد حذف این گفتگو از بالای پیام های ارسال آن را به عقب با بقیه چت های زیر کلیک کنید.

گزینه 2: 'ویرایش' به برداشتن پین

متناوبا, شما می توانید با استفاده از منوی ویرایش. شیر که از لینک اصلی پیام های مشاهده و سپس "ویرایش پین." در هر دوخته گفتگو وجود خواهد داشت یک خاکستری منهای دکمه ضربه بزنید که برای هر یک از شما می خواهید به حذف. انجام این کار خواهد شد حذف این گفتگو از بالای پیام های ارسال آن را به عقب با بقیه چت های زیر کلیک کنید. را انتخاب کنید "انجام شد" را به پایان برساند.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش عکس و تصاویر توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن