سوپر باول ستاره ویلیامز مردد برای روسای

The Kansas City Chiefs سعی کردم به عنوان سخت به عنوان آنها می تواند به بازگرداندن کل سوپر باول-تیم برنده اما آ

توسط PATRIS-MUSIC در 9 مرداد 1399

The Kansas City Chiefs سعی کردم به عنوان سخت به عنوان آنها می تواند به بازگرداندن کل سوپر باول-تیم برنده اما آنها خواهید بود بدون کلید کمک کننده در سال 2020 است.

در حال اجرا پشت دامین ویلیامز که برخی از استدلال شده است باید سوپر باول LIV MVP با توجه به مجموع 133 متری و یک جفت touchdowns است تصمیم گرفتند از سال 2020 فصل با توجه به coronavirus نگرانی.

خوشبختانه برای روسای آنها باید یک جایگزینی: در دور اول پیش نویس انتخاب کلاید ادواردز-Helaire.

Damien Williams will not play this season. (AP Photo/Mark J. Terrill)
دامین ویلیامز نمی خواهد بازی در این فصل است. (AP Photo/Mark J. Terrill)

کلاید ادواردز-Helaire خواهد شد بسیاری بازی

ویلیامز اخبار در حال رفتن به بزرگ در فوتبال فانتزی (persian).

کانزاس سیتی پیش نویس ادواردز-Helaire با آخرین انتخاب از دور اول. او مواد منفجره بازیساز در LSU و روسای بدیهی است که او از آنها ساخته شده ادواردز-Helaire برای اولین بار در حال اجرا پشت انتخاب شده در پیش نویس است.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

ویلیامز قرار بود به قطع به Edwards-Helaire بازی زمان. ویلیامز قابل اعتماد جانباز و مورد علاقه اندی رید و کارکنان مربیگری خود. پس از اجرای بزرگ در سوپر باول او نبود رفتن به ریخته بر روی نیمکت, نه به ذکر است هر گونه سوال و کارکنان را در مورد یک تازه کار در عبور حفاظت بدون عادی offseason و هیچ پیش فصل بازی.

با ویلیامز برای سال 2020 فصل ادواردز-Helaire خیلی زیادی ندارد از یک مانع به صورت تمام وقت ،

LSU running back Clyde Edwards-Helaire stiff arms Arkansas defensive back Joe Foucha in a 2019 game. Edwards-Helaire was the No. 32 pick of the 2020 NFL draft. (AP Photo/Matthew Hinton)
LSU در حال اجرا پشت کلاید ادواردز-Helaire سفت اسلحه آرکانزاس دفاعی به عقب جو Foucha در یک 2019 بازی. ادواردز-Helaire بود شماره 32 انتخاب کنید از سال 2020 پیش نویس NFL. (AP Photo/متی Hinton)

دامین ویلیامز نقش مهمی برای شانزه

ویلیامز تا به حال صدمه پر 2019 فصل به طور منظم پس از آن بود در پلی آف. او تا به حال 290 متری از داد و بیداد در سه بازی و شش touchdowns. مهم نیست که چه اتفاقی می افتد بعدی, ستاد طرفداران خواهد بود و علاقه او را برای آنچه که اتفاق افتاده در سوپر جام خود را اجرا کنید.

ویلیامز مانند دیگر بازیکنان کلیدی که باید تصمیم گرفتند که نمی خواهم به خطر سلامت خود را با بازی. او در گذر است در $1.85 میلیون حقوق و دستمزد در این سال است.

آخرین مهلت برای بازیکنان به انتخاب کردن است Aug. 3 وجود خواهد داشت و یک اثر دومینو برای بسیاری از تیم ها به عنوان بازیکن تصمیم گیری در برابر شرکت در این فصل است. در حال حاضر وجود دارد این است که یک اثر بزرگ در کانزاس سیتی.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن