چگونه به آی فون خود را به یاد داشته باشید گذشته خود را مورد استفاده قرار گرفتن در معرض جبران ارزش در دوربین

توانایی خود را برای کنترل نوردهی در دوربین برنامه فقط یک کل خیلی بهتر در iOS 14. به جای تنظیم قرار گرفتن در م

توسط PATRIS-MUSIC در 30 تیر 1399

توانایی خود را برای کنترل نوردهی در دوربین برنامه فقط یک کل خیلی بهتر در iOS 14. به جای تنظیم قرار گرفتن در معرض برای یک شات تنها شما همچنین می توانید قفل قرار گرفتن در معرض جبران ارزش برای کل جلسه در حالی که شما گرفتن عکس و فیلم. یک جلسه به پایان می رسد به عنوان به زودی به عنوان شما خروج از برنامه اما شما همچنین می توانید یادآوری در آی فون خود را خود را به استفاده از آخرین استفاده ECV زمان بعدی شما برای باز کردن دوربین.

به این ترتیب, اگر شما نیاز به نگه داشتن خاص و قرار گرفتن در معرض برای شب و یا روز عکس های شما لازم نیست که به نگرانی در مورد از دست دادن کامل تنظیم قرار گرفتن در معرض هر زمان شما را از خروج به صفحه اصلی خود را و یا یک برنامه دیگر. این قابلیت در حال حاضر تنها در دسترس بر روی آی فون XS, XS Max XR, 11, 11 Pro و 11 Pro Max با توجه به اپل از کسانی که تنها دستگاه های است که می تواند دسترسی قرار گرفتن در معرض جبران ارزش ابزار.

اگر شما نیاز به دانستن بیشتر در مورد قرار گرفتن در معرض جبران ارزش و چگونه آن را در مقایسه با دیگر کنترل قرار گرفتن در معرض ما تا به حال برای برخی از زمان در حال حاضر بررسی کنید ما ECV کلی برای یادگیری تفاوت و ببینید چه چیزی شما می توانید انجام دهید.

ساخت دوربین خود را به یاد داشته باشید آخرین استفاده قرار گرفتن در معرض

برای حفظ خاص ECV تنظیم و راه اندازی برنامه تنظیمات و رفتن به "دوربین." باز "حفظ تنظیمات" صفحه جایی است که شما می توانید حفظ چندین تنظیمات دوربین مانند حالت عکسبرداری, خلاق, کنترل, زندگی, عکس و قرار گرفتن در معرض. برای حفظ دومی ضامن بر روی "تنظیم قرار گرفتن در معرض" سوئیچ. از اینجا دوربین متوقف خواهد شد به صورت خودکار بازنشانی این تنظیمات است.

تنظیم مجدد خود را جبران نوردهی ارزش

اگر شما در سمت چپ قرار گرفتن در معرض جبران ارزش در چیزی جز صفر (0) قبل از شما به پایان رسید خود را از آخرین جلسه این زمان بعدی شما برای باز کردن دوربین ECV شاخص ظاهر خواهد شد بلافاصله در نوار ابزار اصلی با ارزش ذکر شده است. از این رو, شما می دانید حق دور چه شما در حال تیراندازی با.

شیر بر روی آن و شما می توانید سرعت دسترسی خود را ECV تنظیمات و تنظیم آنها در صورت نیاز. علاوه بر این شما می توانید کش رفتن به بالا (پرتره) یا راست (افقی) بر روی منظره یاب و یا شما می توانید ضربه بزنید شورون در نوار ابزار اصلی برای باز کردن دوربین مخفی toolbar. وجود دارد شما می توانید ضربه بزنید (+/–) را فشار دهید برای ایجاد تغییرات.

به طور پیش فرض خود را جبران نوردهی ارزش خواهد شد به صفر (0) اگر شما نمی نوبه خود بر روی "تنظیم قرار گرفتن در معرض" سوئیچ و یا اگر شما فراموش کرده اند "تنظیم قرار گرفتن در معرض" حالتها در گذشته با استفاده از دوربین بدون ECV.

کش رفتن لغزان برای افزایش (+2 است درخشان) و کاهش (-2 تاریکترین) به ECV. هنگامی که شما آن را داشته باشد که در آن شما آن را دوست دارم و شروع به تیراندازی آن باقی خواهد ماند و نه تنها برای خود جلسه کامل بلکه در زمان بعدی شما با استفاده از برنامه دوربین.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش عکس و تصاویر توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب