چگونه به مطمئن شوید که شما در حال گرفتن سریع ترین 5G سرعت بر روی تلفن خود را

نه همه 5G برابر است. حتی اگر شما کاهش یافته و پول نقد در درست 5G تلفن و شما می بینید آن را متصل به 5G در نوار

توسط PATRIS-MUSIC در 15 خرداد 1399

نه همه 5G برابر است. حتی اگر شما کاهش یافته و پول نقد در درست 5G تلفن و شما می بینید آن را متصل به 5G در نوار وضعیت به این معنا نیست که شما در حال گشت و گذار در وب, جریان, Spotify و binging Netflix سریع تر از دوستان خود را با LTE گوشی های.

اولین چیزی که شما باید درک است که وجود ندارد فقط یک نوع از 5G. بر خلاف 4G است که اساسا یک محدوده کوچک از سرعت 5G را می توان به سه نوع مختلف طبقه بندی و یا "باند های رادیویی:"

  • کم باند (600 تا 700 مگاهرتز): این کمترین 5G اتصال فراهم می کند و یک حاشیه افزایش بیش از سرعت 4G. طبقه بندی محدوده فرکانس 1 (FR1) با نام مستعار "sub-6" به عنوان در کمتر از 6 گیگاهرتز است.
  • اواسط باند (2.5–3.7 GHz): این سطح میانی 5G اتصال, ارائه بسیار سریع تر سرعت از 4G. همچنین در طبقه بندی FR1.
  • باند بالا (25-39 GHz): سیگنال در محدوده فرکانس 2, همچنین شناخته شده به عنوان mmWave. این 5G در بهترین حالت آن ارائه سرعت و زمان تاخیر که رقیب و یا حتی فراتر از آنچه شما می توانید با بهترین صفحه اصلی اتصال به اینترنت.
5G محدوده فرکانس. تصویر توسط دالاس توماس/ابزار هک

بسته به اینکه کدام گروه از 5G متصل هستید به شما تجربه بسیار نتایج متفاوت است. اگر شما و دوست هر دو دارای 5G همراه و شما متصل به یک کم باند سیگنال در حالی که دوستان خود را متصل به mmWave, شماره تلفن دوست خود را در حال رفتن به بهتر شما توسط یک مایل.

چگونه شما می دانید چه 5G اتصال شما نزدیک?

اگر شما با استفاده از Verizon یا AT&T اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که به یک نگاهی به 5G آیکون های گوشی خود را از نوار وضعیت. اگر آن را به سادگی می خواند 5Gشما متصل به هر یک کم و یا اواسط باند 5G شبکه. اما اگر شما 5G UWB (Verizon) و یا 5G+ (AT&T) شما متصل به mmWave شبکه. این آیکون ها سر خود را-که شما در یک منطقه است که پشتیبانی از بهترین 5G امکان پذیر است.

متاسفانه این ترفند فقط برای Verizon و AT&T. T-Mobile نیست آن را تغییر دهید 5G آیکون که شما سوئیچ بین mmWave و پایین و یا اواسط گروه خدمات. با حداکثر سرعت دویدن نیست در حال حاضر دستگاه هایی که دسترسی mmWave بنابراین هیچ سردرگمی وجود دارد.

اما چک کردن گوشی خود را با آیکون وضعیت نیست دقیق ترین راه برای دانستن چه نوع از 5G پشتیبانی در منطقه شما. برای که شما باید خود را بررسی کنید و حامل های اخیر 5G اطلاعات است. آنها باید همیشه در حال رشد پوشش نقشه خود را 5G شبکه از جمله نوع 5G را به آنها ارائه دهد.

اگر شما به خود گفت: "نظرت در مورد 5G E نماد ببینم ؟ چه نوع از 5G است که" ما متاسفم به اطلاع شما که آنچه را که شما متصل نیست 5G در همه. سرزنش AT&T ،

خرید گوشی مناسب

نه همه 5G برابر است و نه همه 5G گوشی های. این همه پایین می آید به گروههای ساخته شده به تلفن. اگر این گروهها قادر به اتصال به هر دو mmWave و زیر-6 می خواهید تنظیم کنید هر کجا که شما بروید. اما اگر آن را فقط می توانید اتصال به پایین 5G باند شما هرگز قادر خواهید بود به استفاده از mmWave سرعت.

وجود دارد چهار باند است که می تواند در حال حاضر اتصال به mmWave — n257, n258, n260 و n261. برای دانستن این که آیا یک تلفن می توانید اتصال به mmWave شما نیاز به چک کردن مشخصات خود را جلوتر از زمان و به دنبال حداقل یکی از آن چهار گروه. اگر شما نمی بینید هر گوشی نیست mmWave آماده است.

بیایید نگاهی به برخی از نمونه های. در حال حاضر تنها گوشی هایی که پشتیبانی از هر دو mmWave و زیر 6 کهکشان S20+ و کهکشان S20 فوق العاده. پایه S20 را پشتیبانی نمی کند mmWave به همین دلیل است که Verizon نمی حمل دستگاه حداقل تا زمانی که سامسونگ می سازد mmWave-سازگار با نسخه. شما نمی دانید که از نگاه براق 5G آرم بر روی جعبه با این حال و به راحتی می تواند انتخاب کنید تا S20 آن را به عنوان ارزان ترین گزینه ای از دسته. وان پلاس 8 از لحاظ فنی قابلیت اتصال به هر دو mmWave و زیر 6 اما نه تا زمانی که Verizon راه اندازی آن زیر 6 شبکه اول است.

صحبت از وان پلاس 8 در اینجا یک مثال دیگر. مانند بسیاری از گوشی های آندروید وان پلاس' آخرین کمی متفاوت است بسته به اینکه آیا شما آن را انتخاب کنید تا از ورایزون یا T-Mobile. تنها مدل ورایزون است mmWave-سازگار با آن را به عنوان پشتیبانی از n260 و n261 باند. T-Mobile نسخه به سادگی نمی کند. Verizon در واقع باعث می شود همه چیز کمی واضح تر آن را به عنوان برچسب آن mmWave دستگاه UW (ultra-wideband) حق در عنوان.

متصل بودن همه چیز نیست

در اینجا یکی دیگر از قطعه ای از پازل — فقط به خاطر شما متصل به mmWave 5G به این معنا نیست شما به حداکثر رساندن اتصال بالقوه است. چگونه می تواند باشد ؟

ببینید در حالی که فوق العاده-اتصال سریع یکی از mmWave بزرگترین مسائل است که آن را ارائه می دهد یک سیگنال ضعیف محدوده. این بدان معناست که شما نیاز به نسبتا نزدیک به یک mmWave برج همراه به منظور متصل شود در همه. اما این برد کوتاه است فقط آغاز از آنجا که سیگنال را نیز به شدت تحت تاثیر مواد جامد به عنوان به خوبی.

فرکانس های پایین تر با استفاده از 4G و کم باند 5G هستند در عبور از اشیاء مانند ساختمان ها و درختان معنی آن را سخت به ماندن متصل به یک سیگنال قوی بیش از یک منطقه بزرگ است. با mmWave اما یک ساختمان دیوار می تواند به معنای تفاوت بین 1.5 گیگابیت در ثانیه سرعت 200 مگابیت در ثانیه.

این مثال نشان می دهد که چقدر mmWave تکنولوژی هنوز به رفتن. مطمئن شوید که اگر شما می توانید پیدا کردن یک mmWave برج در نزدیکی شما و ایستاده نزدیک به اندازه کافی به آن را به طوری که هیچ جسمی دخالت شما می توانید لذت بردن از برخی از مجنون سرعت. اما برای بسیاری از اهداف این کار به سادگی عملی نیست. هنوز نمی کنید ما اشتباه — اگر شما می تواند متصل به mmWave در هر ظرفیت با یا بدون دخالت شما در حال رفتن به یک زمان خوب است.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

تصویر جلد توسط Marques Brownlee/YouTube


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن