چگونه به Samsung App Drawer حلقه پشت در اطراف بی وقفه

به طور پیش فرض یک UI launcher بر روی گوشی های Galaxy باعث می شود شما حرکت تمام راه را به سمت چپ زمانی که شما

توسط PATRIS-MUSIC در 16 تیر 1399

به طور پیش فرض یک UI launcher بر روی گوشی های Galaxy باعث می شود شما حرکت تمام راه را به سمت چپ زمانی که شما به پایان رسید از لیست برنامه خود را. خوشبختانه سامسونگ خود راه حل برای کمک به رفع این مشکل اگر آن را به شما آزار. نجات خود را یک دسته اضافی ابجو بد و کم مایه و در ادامه به یادگیری بیشتر.

اگر شما تعداد زیادی از برنامه های نصب شده بر روی تلفن خود را و شما لازم نیست بار همه آنها را در پوشه ها در کشو برنامه خود را شما قطعا می خواهید به این یکی را امتحان کنید.

گام 1: دانلود قفل خوب

قبل از اینکه شما می توانید یک حلقه بی وقفه کشو app برای سهام سامسونگ home launcher, شما نیاز به نصب قفل خوب یک برنامه از سامسونگ است که اجازه می دهد تا شما را به سفارشی خود را کهکشان تلفن با یک تنوع از گزینه های.

برای شروع رفتن به کهکشان فروشگاه app بر روی گوشی خود و سپس جستجو برای "قفل خوب." متناوبا فقط شیر روی لینک زیر. نصب برنامه بر روی گوشی خود را قبل از حرکت به مرحله بعد.

Step 2: دانلود خانه

در حال حاضر شما نیاز به گرفتن خانه تا ماژول که در اصل یک قفل خوب پلاگین ارائه می دهد که ترفند برای Samsung home launcher.

آن را نصب کنید یا روی ضربه بزنید لینک زیر از خود کهکشان, باز کردن قفل خوب برنامه و پایین ضربه بزنید "خانه تا" ورود و یا جستجو کهکشان فروشگاه app برای "خانه است." هنگامی که شما در نرم افزار صفحه دانلود بر روی Galaxy فروشگاه بروید و روی "Install."

مرحله 3: فعال کردن 'حلقه صفحات'

برای این قسمت آخر بازگشت به خوبی برنامه قفل صفحه نمایش اصلی ضربه بزنید ، سپس روی "صفحه اصلی" و ورود به پرش به تنظیمات ماژول جدید. فعال کردن ماژول توسط کوه در می رم "در" سوئیچ در بالای صفحه برای گرفتن آغاز شده است. در حال حاضر رفتن به "صفحه اصلی" سپس شیر "حلقه صفحات" سوئیچ برای فعال کردن تنظیمات.

از اینجا بازگشت به صفحه اصلی خود سامسونگ, پرتاب, پس از آن شما می توانید باز کردن کشو برنامه خود را مانند حالت عادی. هنگامی که شما ضربه راست خود را در کشو که برنامه شما دیگر به یک دیوار آجری مثل شما قبل از انجام. آن در حال حاضر شما به عقب پرش به ابتدای برنامه خود را در کشو لیست با سهولت بیشتر تلف ابجو بد و کم مایه!

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش عکس و تصاویر توسط استفان پرکینز/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن