چگونه به نصب TWRP بازیابی در خود صفحه 4 یا 4 XL

آن زمان در حالی که اما والاتر بازیابی سفارشی برای آندروید در حال حاضر در دسترس برای گوگل صفحه 4 صفحه 4 XL پس

توسط PATRIS-MUSIC در 30 خرداد 1399

آن زمان در حالی که اما والاتر بازیابی سفارشی برای آندروید در حال حاضر در دسترس برای گوگل صفحه 4 صفحه 4 XL پس از آن در نهایت باز کردن فصل در ریشه مدها.

TWRP بازیابی سفارشی اجازه می دهد تا شما را به نصب Magisk و دسترسی ریشه در چند شیپور خاموشی و آن را حتی می توانید صرفه جویی در شما از گاه به گاه bootloop با NANDroid پشتیبان گیری. همیشه از اندیشه 10 راه اندازی 2019, TWRP پشتیبانی شده است بسیار کمیاب برای اکثر دستگاه ها حتی برای صفحه 4 — تا به حال.

ارشد XDA توسعه دهنده bigbiff است عنوان TWRP توسعه برای صفحه 4 تا تشکر بزرگ به آنها را برای همه چیز در حال حرکت در امتداد. آن را گرفته و حدود هفت ماه به گرفتن برخی از TWRP اقدام برای صفحه 4 و 4 XL, اما آینده از TWRP اندروید 10 است که به دنبال روشن است. امیدوارم بیشتر توسعه دهندگان خواهد شد در هیئت مدیره و آن را که همان سطح از تعهد با ورود آندروید در 11 بعد در سال 2020 است.

الزامات

  • صفحه 4 یا 4 XL با بازشدنی بوت لودر
  • آندروید 10 نصب شده (و نه سازگار با آندروید 11)

مرحله 1: باز کردن قفل بوت لودر

باز کردن قفل گوشی خود بوت لودر اجازه می دهد تا شما را به فلش غیر رسمی سیستم عامل تصاویر مانند TWRP. انجام این کار خواهد شد کارخانه تنظیم مجدد دستگاه شما پس آگاه باشید که. اما آن را تا حدودی درگیر فرایند بنابراین ما نوشته شده جداگانه راهنمای شما می توانید به دنبال به دست آوردن مربع دور:

Step 2: دانلود TWRP

بر روی کامپیوتر شما در حال حاضر شما نیاز به دانلود نسخه آزمایشی از TWRP برای صفحه 4 یا 4 XL با استفاده از لینک های زیر دانلود کنید.

مرحله 3: دانلود Platform-Tools بسته

قبل از اینکه شما می توانید بوت به TWRP خود را در صفحه 4 یا 4 XL, شما نیاز به گرفتن آخرین نسخه از پلت فرم ابزار بسته به طور مستقیم از گوگل. این رایج بسته بندی اجازه می دهد تا شما را به ارسال دستورات Fastboot از تلفن خود را به کامپیوتر شما. با کلیک بر روی لینک زیر که مربوط را با سیستم عامل در حال حاضر و سپس استخراج platform-tools پوشه به دسکتاپ خود را برای دسترسی آسان.

تصویر توسط دالاس توماس/ابزار هک

گام 4: بوت شدن به حالت Fastboot

در حال حاضر شما نیاز به بوت خود را از صفحه 4 به بومی خود را بوت لودر منو. وجود دارد راه های مختلفی برای انجام این کار, اما اکثر روش جهانی است که به طور کامل خاموش دستگاه را فشار داده و نگه دارید و هر دو حجم پایین و دکمه قدرت در همان زمان. هنگامی که شما ببینید یک صفحه نمایش شبیه به تصویر زیر شما تمام مجموعه.

گام 5: اتصال گوشی خود به کامپیوتر شما

در حالی که هنوز در صفحه Fastboot بروید و اتصال گوشی خود به کامپیوتر خود را با کیفیت بالا و کابل USB داده ها.

مرحله 6: باز کردن یک پنجره فرمان در Platform-Tools

در حال حاضر بر روی کامپیوتر شما, شما نیاز به باز کردن یک پنجره فرمان در پلت فرم ابزار پوشه بنابراین شما می توانید ارسال TWRP فایل به گوشی خود را از طریق Fastboot.

اگر شما با استفاده از ویندوز شما می توانید به سادگی باز کردن platform-tools پوشه در ویندوز اکسپلورر نوع "cmd" بدون نقل قول در نوار آدرس در بالای صفحه و سپس enter را فشار دهید برای راه اندازی یک پنجره فرمان در محل صحیح.

تصویر توسط دالاس توماس/ابزار هک

مک و یا لینوکس کاربران فقط نیاز به باز کردن برنامه ترمینال و سپس ورودی دستور زیر را در آن فرمان جدید پنجره اما نمی ضربه را وارد کنید فقط رتبهدهی نشده است.

cd

نوار فضا را فشار دهید هنگامی که پس از تایپ دستور فوق و سپس شما می توانید با کشیدن و رها کردن platform-tools پوشه بر روی پنجره فرمان خود را. در حال حاضر مطبوعات را وارد کنید. انجام این کار را به طور خودکار پنجره فرمان با محل صحیح خود platform-tools پوشه. کاربران ویندوز می توانید با استفاده از این ترفند ساده را به خوبی!

تصویر توسط دالاس توماس/ابزار هک

گام 7: به طور موقت بوت به TWRP

در این مرحله شما نیاز به وارد زیر را به پلت فرم ابزار پنجره فرمان بر روی کامپیوتر خود را به منظور بررسی Fastboot اتصال.

fastboot devices

شماره سریال از تلفن خود را باید در حال حاضر نمایش داده می شود که به معنی اتصال خود موفق بوده است. این اختیاری است اما آن ضرری ندارد برای بررسی اولین بار در اطراف اگر شما کنجکاو هستید.

در حال حاضر, اگر شما در, ویندوز, تایپ دستور زیر را اما نمی آمار را وارد کنید و در عین حال:

fastboot boot

اگر شما با استفاده از مک و لینوکس و یا ویندوز PowerShell با استفاده از این به جای (و دوباره نمی enter را فشار دهید):

./fastboot boot

در هر صورت اضافه کردن یک فضای واحد به پایان فرماناما هنوز هم نمی enter را فشار دهید.

کشیدن و رها کردن TWRP فایل تصویر بر روی پنجره فرمان به صورت خودکار از جمعیت آن را با فایل کامل محل. در این مرحله پیش بروید و enter را فشار دهید.

در این ارسال خواهد شد "بوت.img" فایل به صفحه 4 در یک ماده از ثانیه. گوشی خود را به طور خودکار با بوت به TWRP و سپس شما می توانید خود را وارد کنید PIN یا رمز عبور. در حال حاضر شما باید در منوی اصلی که بدان معنی است که شما از آن ساخته شده ایم.

تصاویر توسط Jon شوالیه/ابزار هک

شما بعد از بوت شدن به TWRP اولین بار شما می خواهم به طور معمول نصب دائمی نسخه پس از آن اما این مورد در حال حاضر. در طول آزمایش این نسخه برای صفحه 4 شما باید به طور موقت بوت به TWRP را از کامپیوتر خود را با استفاده از Fastboot در هر زمان. بنابراین وجود شما آن را — شما هم اکنون می توانید بوت به TWRP بر روی خود صفحه 4. شما نمی باید به نگرانی در مورد مزاحم bootloops دیگر!

نت

  • شما باید با استفاده از Fastboot به طور دائم نصب TWRP به طور مستقیم از آن باعث bootloop — خود صفحه 4 ندارد بازیابی پارتیشن. همیشه بوت به طور موقت و هرگز نصب کنید به طور مستقیم. این "fastboot boot" فرمان از مرحله 7 تنها شما باید با استفاده از زمانی که کار با بازیافتهای سفارشی.
  • شما نمی توانید دقیقا نصب بازیابی فایل های عکس با این تست خاص نسخه TWRP. من شک دارم که توسعه دهنده می خواهد برای جلوگیری از اتفاقی bootloops در حال حاضر است که یک انتخاب هوشمند است. این گزینه برای نصب تصویر بازیابی فایل های به طور مستقیم از TWRP احتمال بازگشت هنگامی که به مرحله تست رسیده است.
  • من به روز رسانی این راهنمای زمانی که نسخه های جدیدتر از TWRP منتشر می شوند به خصوص با امکان گنجاندن آندروید 11 در آینده است. TWRP توسعه دهندگان نمی کار به طور معمول در اوایل بتا ایجاد شده از Android. بیشتر خواهد شد صبر کنید تا آخرین نسخه رسمی منتشر شده به مردم قبل از آنها شروع به دنبال به همه چیز.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش تصویر و تصاویر توسط استفان پرکینز/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن