چگونه به پنهان کردن خود را در Facebook Messenger وضعیت آنلاین از هر کس به جز مخاطبین خاص

Facebook Messenger کاربر پایه رشد کرده است به طوری که آن را گرفته است بیش از پیام های متنی به تماس اولیه روش

توسط PATRIS-MUSIC در 2 مرداد 1399

Facebook Messenger کاربر پایه رشد کرده است به طوری که آن را گرفته است بیش از پیام های متنی به تماس اولیه روش برای بسیاری از مردم است. اما گاهی اوقات شما ممکن است بخواهید برای مخفی کردن وضعیت آنلاین خود را از تماس های خاص و به نظر می رسد آفلاین به دیگران است. وجود دارد یک ترفند شسته و رفته کوچک شما باید بدانید که می تواند کمک به شما در رسیدن به این.

برای شروع شما نیاز به ورود به نسخه دسکتاپ از Facebook بر روی گوشی خود را با استفاده از یک مرورگر وب است. در مورد من, من با استفاده از گوگل کروم اما هر مرورگر وب از انتخاب شما فقط خوب کار خواهد کرد.

شما ممکن است به فعال کردن "سایت دسکتاپ" از ویژگی های خود را از مرورگر وب منوی قبل از واقعی نسخه دسکتاپ با چت کناری به نظر می رسد. پس از آن ضربه بزنید بیضی آیکون منو در چت کناری و سپس رفتن به "خاموش کردن فعال وضعیت" برای برخی از گزینه های جدید مربوط به وضعیت آنلاین خود را.

را انتخاب کنید "خاموش کردن فعال وضعیت برای همه تماس ها به جز..." تنظیم و سپس شما می توانید شروع به اضافه کردن مخاطبین شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن وضعیت آنلاین خود را با تایپ کردن در نام خود و انتخاب آنها. هر کسی که شما اضافه کردن در اینجا قادر خواهید بود برای دیدن وضعیت آنلاین خود را در حالی که هر کس دیگری را ببینید شما به صورت آفلاین. هنگامی که شما به پایان رسید با فشار دادن "خوب" را فشار دهید برای ذخیره تغییرات خود را حق دور. که در آن است!

این چیزی است که Facebook Messenger نرم افزار بر روی تلفن خود را نشان می دهد اگر هیچ یک از مخاطبین انتخاب شده را در حال حاضر آنلاین. شما رسما آفلاین به هر کس دیگری!

پس از این تنظیمات حامل به Facebook Messenger نرم افزار بر روی گوشی شما آن را تقریبا می تواند در نظر گرفته شود یکی از ویژگی های مخفی برای کاربران تلفن همراه. آن را بیش از حد بد برنامه مسنجر بر روی تلفن خود را ارائه نمی دهد قابلیت های مشابه, اما با استفاده از این دسکتاپ حل می شود کار انجام می شود برای هم بودن.

اگر شما می خواهید به نظر می رسد آنلاین برای همه, دوباره, رفتن به چت کناری مانند قبل از انتخاب "خاموش کردن فعال وضعیت برای همه مخاطبین" را انتخاب و سپس دکمه "درست است." شما باید مطمئن شوید که به ضربه بزنید "به نوبه خود در وضعیت فعال باشد" پس از آن. گاهی اوقات این تغییرات اعمال نمی به حساب شما بلافاصله پس از آن ممکن است چند دقیقه برای وضعیت آنلاین به روز می شود.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش تصویر و تصاویر توسط استفان پرکینز/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن