چگونه به مورد علاقه خود را به کسب و کار محلی به گوگل به

یک عارضه جانبی از COVID-19 همه گیر است که کسب و کارهای کوچک هستند و از درد و رنج مجبور به تعطیلی و اجتماعی فا

توسط PATRIS-MUSIC در 27 خرداد 1399

یک عارضه جانبی از COVID-19 همه گیر است که کسب و کارهای کوچک هستند و از درد و رنج مجبور به تعطیلی و اجتماعی فاصله اما بازی توسعه دهنده Niantic یک راه حل است.

علاوه بر اهدای درآمد حاصل از گوگل بروید جشنواره فروش بلیط (حداقل 5 میلیون دلار) به صندوق پروژه از آفریقایی-آمریکایی توسعه دهندگان بازی و علیرضا سازندگان و برای حمایت از ما غیر سود در جامعه تلاش های بازسازی و توسعه دهنده Niantic به آمده تا با یک راه برای استفاده از بازی خود را برای کمک به ترویج کسب و کارهای کوچک.

در اینجا چگونه شما می توانید از محلی مورد علاقه خود را از طریق فروشگاه گوگل بروید.

گام 1: ورود به سیستم

شروع در ژوئن 15, شما می توانید ببینید Niantic وب سایت برای معرفی کسب و کار محلی خود را انتخاب کنید. مهلت ارسال جولای 31 at 11:59 pm اقیانوس آرام زمان.

آمار "معرفی شرکت" را فشار دهید برای شروع و سپس روی دکمه "ورود" را فشار دهید برای ورود به سیستم با اعتبار است که شما با استفاده از به بازی بازی.

مرحله 2: انتخاب

هنگامی که شما به سیستم وارد شده, پر کردن فرم برای کسب و کار شما می خواهید برای معرفی کنند. واجد شرایط باید به کسب و کارهای محلی و کوچک با پنج یا کمتر مکان فیزیکی. ارتقاء باز است به کسب و کار در ایالات متحده و ژاپن و مکزیک و کانادا و بریتانیا.

شما می توانید یا صاحب یک کارمند و یا یک مشتری کسب و کار. اگر شما یک مشتری شما ممکن است نیاز به انجام برخی تحقیقات بیشتر به عنوان نامزدی فرم تماس برای اطلاعات مانند مالک و بازاریابی منجر شود و این که آیا کسب و کار شرکت در دادن به جامعه. هنگامی که شما پر کردن همه زمینه های مورد نیاز, شرایط و ضوابط و پس از آن ضربه ارسال می کنید و شما انجام می شود.

مرحله 3: ترویج

با توجه به Niantic بالا 1,000 نامزد دریافت کنید تعریف دسترسی به حمایت و مکان سرویس های گوگل برای یک سال با هیچ هزینه. استاندارد, اشتراک, به حمایت مکان اجرا می شود $1 در هر روز صورتحساب 30 دلار در هر ماه در حالی که یک اشتراک حق بیمه را قادر می سازد که کسب و کار به عنوان یک Pokéstop یا جای بدنسازی, هزینه 2 دلار در روز صورتحساب در 60 $در هر ماه. زمان هنگامی که مزایای شروع خواهد شد مشخص می شود وابسته به آرامش اجتماعی فاصله گرفته است.

معلوم نیست در زمان نگارش این که چگونه بالا 1,000 انتخاب خواهد شد. با اینحال با محدود گیرنده و سهمیه بندی از یک نامزد در هر بازیکن شما احتمالا نیاز به انجام برخی از مردمی سازماندهی بخواهید برای دیگران نیز خود را نامزد انتخاب شرکت و فشار آن را به بالای صدک. پرش در رسانه های اجتماعی و ترویج!

گام 4: بازی

با توجه به Niantic کسب و کار انتخاب شده برای شرکت در این برنامه قادر خواهد بود برای فعال کردن خود در بازی حوادث مانند حملات در ساعت یک مبارک توزیع خاص ارائه می دهد و دسترسی مربوط به اطلاعات بازاریابی.

برای کسب و کار خود و برای بهره مندی از این برنامه پخش بازی کمک خواهد کرد. پس از نصب بازی و رسیدن به آن!

تصویر از طریق Niantic

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

تصویر پوشش از طریق Niantic تصاویر توسط تامی Palladino/ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب