چگونه برای پیدا کردن چه غذا خوردن RAM در آندروید

نه هر برنامه به خوبی طراحی شده است. با نزدیک به 3 میلیون برنامه در فروشگاه بازی و بی شماری است که شما می توان

توسط PATRIS-MUSIC در 18 اردیبهشت 1399

نه هر برنامه به خوبی طراحی شده است. با نزدیک به 3 میلیون برنامه در فروشگاه بازی و بی شماری است که شما می توانید sideload از منابع دیگر وجود دارد محدود به چند stinkers. و بسیاری از آنها را فراموش وحشتناک کار با استفاده از رم.

فقیر مدیریت حافظه توسط برنامه های همه لطمه می زند. این که آیا شما یک گوشی با بودجه 4 گیگابایت یا کمتر از RAM یا باید یک پرچمدار با 8+ GB زمانی که فقط یک برنامه است که مصرف حافظه بیشتر از آن نیاز به کل سیستم می تواند سرعت پایین. خوشبختانه اکثر دستگاه های آندروید ساخته شده است در ابزار است که کمک می کند تا با این مشکل است.

روش 1: پیدا کردن در حال اجرا خدمات

اگر تلفن شما در حال اجرا آندروید 6.0 و یا بعد از آن نصب شده RAM manager. شناخته شده به عنوان در حال اجرا خدمات این منو را نشان می دهد تمام قطعات از برنامه های است که در حال انجام عملیات در پس زمینه برای یک مدت طولانی.

برای دسترسی به این ساخته شده است در RAM manager شما باید اول به آشکار کردن گزینه های توسعه دهنده. رفتن به "تلفن" در تنظیمات و سپس شیر "ساخت شماره" هفت بار (Galaxy کاربران نیاز به انتخاب "نرم افزار اطلاعات" پس از "درباره تلفن" برای پیدا کردن "شماره ساخت"). شما در پیدا کردن گزینه های توسعه دهنده و یا در پایین منوی تنظیمات یا Settings –> System –> Advanced.

در حال حاضر باز کردن گزینه های توسعه دهنده و انتخاب گزینه "خدمات در حال اجرا." وجود دارد خواهد بود یک لیست از زمینه خدمات و یک نمودار میله ای نمایش رم استفاده شده توسط نرم افزار. اگر حداقل 1/3 از کل رم رایگان, شما به احتمال زیاد لازم نیست که یک حافظه مسئله و کاهش سرعت شما در حال تجربه چیز دیگری است. اگر شما زیر این آستانه شما مشکل خود را.

با شروع از بدترین مصرف کننده (که واقع شده است در بالای لیست) را انتخاب کنید در یک برنامه. بسته به برنامه شما را ببینید و یا "توقف" یا "تنظیمات." "توقف" را به سادگی کشتن این سرویس در حالی که بهره برداری از "تنظیمات" را تغییر مسیر شما را به مربوط به "اطلاعات برنامه" در صفحه تنظیمات که در آن شما می توانید یا حذف و یا force stop مشکل ساز برنامه.

روش 2: مشاهده مصرف حافظه

در برخی از گوشی های هوشمند آندروید شما را پیدا خواهد کرد یک "حافظه" در مورد گزینه های توسعه دهنده. دوباره, شما باید اول فعال کردن گزینه های توسعه دهنده و سپس باز کردن منو از پایین تنظیمات خود را لیست و یا در تنظیمات –> System –> Advanced. هنگامی که در داخل توسعه دهنده گزینه های پایین را انتخاب کنید و "حافظه است."

در اینجا شما می توانید گوشی خود را در زمان استفاده از RAM. را انتخاب کنید "استفاده از حافظه" برای دیدن متوسط استفاده از برنامه های گذشته سه ساعت است. شما می توانید این قاب زمان با انتخاب پیکان رو به پایین کنار "3 دقیقه" و شما می توانید ضربه بزنید دکمه منو در گوشه بالا سمت راست را انتخاب کنید و "مرتب سازی بر اساس حداکثر استفاده از" اگر شما می خواهم. انتخاب یک برنامه برای دیدن اطلاعات بیشتری در مورد آن استفاده از حافظه و سپس استفاده از این اطلاعات به تصمیم می گیرید اگر شما می خواهید به حذف مشکل ساز برنامه.

روش 3: استفاده از دستگاه سامسونگ مراقبت

Samsung Galaxy کاربران دسترسی به یکی دیگر از ابزار دستگاه مراقبت از. تحت تنظیمات –> دستگاه مراقبت –> حافظه شما در حال حاضر در دسترس رم برای دستگاه شما است. سامسونگ را نشان می دهد برنامه های کاربردی که شما هستند یا نه استفاده یا مشکل ساز هستند و لیست آنها را در اینجا تحت "پاک کردن" را فشار دهید. اما شما نمی خواهید به استفاده از این دکمه برای آزاد کردن فضای آن را به عنوان مشکل را حل نمی کند. به جای استفاده از این اطلاعات یا قرار دادن برنامه در سوال به خواب و یا حذف آنها را.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

تصویر جلد توسط Jon شوالیه/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب