چگونه به فعال کردن 2-دکمه های ناوبری در صفحه 4

یک دوره وجود دارد که گوگل می دانست که آنها تعویض به حرکت ناوبری اما احساس کاربران نیست کاملا برای آن آماده. ن

توسط PATRIS-MUSIC در 5 مرداد 1399

یک دوره وجود دارد که گوگل می دانست که آنها تعویض به حرکت ناوبری اما احساس کاربران نیست کاملا برای آن آماده. نتیجه Android 9 دو دکمه نوار منو است که شما می توانید هر دو ضربه بزنید و کش رفتن. اندروید 10 تا از آنجا آورده کامل در حرکات و این نسخه از صفحه 4 حمل می شود و پس از آن هرگز تا به حال که دمدمی و سرگرم کننده دو دکمه راه اندازی. اما شما می توانید آن را به عقب پس به صحبت می کنند.

با ساده Magisk ماژول شما می توانید اضافه کردن پیر قرص-و-پشت-دکمه های ناوبری برای اندروید 10 صفحه 4. قرص کار می کند هر دو به عنوان یک سنتی tappable صفحه اصلی را فشار دهید و با کشیدن دسته به سمت بالا ضربه تند وشدید زدن از multitasking gesture. دکمه برگشت فقط یک دکمه برگشت اما این همچنین بدان معنی است که شما می توانید با استفاده از لبه ژست کش رفتن به سمت باز کردن کشو ناوبری در برنامه های دیگر!

نیاز

گام 1: دانلود PieNav

XDA را Mishaal رحمان ایجاد Magisk ماژول است که این را ممکن می سازد. سر به تاپیک زیر مرتبط به دانلود PieNav پستی از پایین اولین پست. اگر شما در حال حاضر نمی, شما می توانید ثبت نام برای یک XDA حساب در اینجا.

مرحله 2: نصب ماژول

در حال حاضر خود را باز Magisk مدیر برنامه را انتخاب کنید "ماژول" را انتخاب کنید "نصب از ذخیره سازی." حرکت خود را دانلود و در پوشه برای باز کردن "Pixel42ButtonNavv1.0.zip" فایل و سپس دکمه "نصب" را انتخاب کنید "راه اندازی مجدد" هنگامی که آن را انجام داده است.

مرحله 3: تغییر به 2-دکمه های ناوبری

یک بار گوشی خود را ری استارت حرکت به تنظیمات –> سیستم –> Gestures –> سیستم ناوبری. شما در حال حاضر یک گزینه جدید ساندویچ بین "ژست ناوبری" و "3-دکمه های ناوبری." را انتخاب کنید "2-دکمه های ناوبری" آن را فعال کنید.

اگر شما جدید به دو دکمه ناوبری شما می توانید به عنوان خوانده شده همه چیز در مورد چگونه کار می کند و به تماشای برخی از نسخه ی نمایشی فایل های Gif در لینک زیر.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش تصویر و تصاویر توسط Jon شوالیه/ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب