چگونه برای دانلود HBO Max, فیلم و تلویزیون را نشان می دهد در بالاترین کیفیت بر روی تلفن خود را

این که آیا شما binging "دوستان" "بازی تاج و تخت" و یا فیلم های هری پاتر اگر شما می خواهید به تماشای HBO حداکث

توسط PATRIS-MUSIC در 16 خرداد 1399

این که آیا شما binging "دوستان" "بازی تاج و تخت" و یا فیلم های هری پاتر اگر شما می خواهید به تماشای HBO حداکثر محبوبیت در بالاترین کیفیت ممکن است شما نمی توانید فقط با استفاده از تنظیمات پیش فرض. بدون انجام legwork تلویزیون را نشان می دهد و فیلم های شما دانلود بر روی آیفون یا آندروید گوشی شما خواهد شد با کیفیت پایین تر از full HD نسخه شما می توانید.

پس چرا با کیفیت بالا و محبوبیت در HBO مکس به طور پیش فرض ؟ در حالی که هیچ مقام رسمی دلیل آن احتمالا به زمان دانلود و حجم فایل. HBO به احتمال زیاد فرض اکثر کاربران می خواهند سریع تر دریافت که به طور مشترک صرفه جویی در ارزشمند ذخیره سازی داخلی. مسئله این است که برنامه را ندارد که روشن و بنابراین شما هرگز نمی دانید ممکن است محبوبیت خود را ندارد به عنوان با کیفیت بالا به عنوان آنها می تواند.

تغییر تنظیمات دانلود

قبل از دانلود هر HBO حداکثر محتوای ضربه بزنید مشخصات tab در پایین سمت راست و سپس تنظیمات چرخ دنده در بالا سمت چپ. در حال حاضر را انتخاب کنید "گزینه ها" را از لیست.

از اینجا وجود دارد یک گزینه به "دانلود بیش از فای تنها." آن را در به طور پیش فرض اما شما می توانید تغییر دهید اگر خاموش اگر شما می خواهید به استفاده از داده تلفن همراه. به نوبه خود زمانی که شما می توانید بر روی "تلفن همراه هشدار دانلود" سوئیچ به شما هشدار هر زمان که شما در حال دانلود یک عنوان بدون اتصال Wi-Fi.

در حال حاضر, اجازه دهید بحث در مورد بحرانی تنظیم کنید در اینجا: "دانلود با کیفیت." شیر که باید به "سریعترین دانلود" به طور پیش فرض است که به معنای حجم فایل کوچکتر و سریعتر دانلود با کیفیت پایین فیلم و یا نشان می دهد. را انتخاب کنید و "بالاترین کیفیت" برای تبدیل به یک تجربه مشاهده بهتر, با کیفیت بالا, عناوین. اگر شما نیست, شما با به طور منظم فایل های HD و یا حتی بدتر با کیفیت.

HBO حداکثر نمی گوید چه واقعی رزولوشن تصویری از هر یک از گزینه است اما ما باید برخی از بینش به این موضوع است. در گذشته HBO در حال حاضر حداکثر با وضوح 1080p بود. در صورتی که هنوز هم می ایستد ما می توانیم پیش بینی است که "بالاترین کیفیت" متوسل خواهد شد در 1080p دریافت در حالی که "سریعترین دانلود" به احتمال زیاد محبوبیت در 720p و یا بدتر.

دانلود عناوین را بر روی تلفن خود را

در حال حاضر در واقع به دانلود یک فیلم و یا تلویزیون نشان می دهد فقط بازدید عنوان صفحه. وجود دارد شما می توانید به وضوح برچسب "دانلود" لینک کنید. شیر و دانلود آغاز خواهد شد. شما می توانید در ادامه دانلود عناوین پشت به پشت که صف آنها را در سفارش شما آغاز محبوبیت در.

اگر آن را یک خارجی عنوان و شما می خواهید زیرنویس شیر "Español" و یا به زبان دیگر بالا "دانلود" را فشار دهید برای اولین بار تا زمانی که آن را می گوید "به زبان انگلیسی است." اگر آن را می گوید همان زبان فیلم است که در این زیرنویسها را در آن زبان است. اگر آن را می گوید "زبان انگلیسی" صوتی هنوز هم در زبان اصلی اما شما باید زیرنویس انگلیسی در دسترس است. شما باید انتخاب کنید زیرنویس زبان قبل از دانلود محتوا.

به مکث دانلود روی "دریافت" یا دکمه مکث. را انتخاب کنید "رزومه دانلود" شروع به آن را به بالا. برای لغو یک دانلود شیر "X" به وضعیت آن است. هنگامی که آن را به پایان رسید دانلود آن را می گویند "دانلود" با این حال بسیاری از روز باقی مانده است برای شما را به تماشای آن.

بازی و مدیریت خود را دریافت عناوین

برای پیدا کردن و مدیریت خود را آفلاین عناوین باز کردن مشخصات tab در پایین و سپس انتخاب "محبوبیت" تب. شما ببینید تمام عناوین خود را در اینجا با وضعیت خود را با برچسب. شما همچنین می توانید شیر "دانلود" بر روی یک عنوان تصویر به توقف هر گونه پیشرفت و "رزومه دانلود" را به پایان برساند.

به بازی یک عنوان شیر بر روی دکمه بازی در آن تصویر کوچک. شما همچنین می توانید ضربه بزنید بر روی عنوان خود را برای مشاهده جزئیات آن که در آن شما همچنین می توانید آن را بازی کند.

در آن توجه داشته باشید این مهم است که شما برای اولین بار فیلم بازی را نشان می دهد و از طریق مدیر بارگیری. اگر شما آن را بازی نمی کند و از آنجا برای اولین بار آن را در جریان این عنوان به جای. بنابراین شما می توانید شروع به بازی هر چیزی از صفحه برگه و یا خود را به "لیست من."

از محبوبیت مدیر شما همچنین می توانید حذف عناوین. شیر "ویرایش" و سپس ضربه (x) در کنار آنهایی که شما می خواهید به حذف از دستگاه شما ساخته شده است در ذخیره سازی. شما همچنین می توانید شیر "پاک کردن همه" را به خلاص شدن از شر تمام عناوین در یک شات; شیر "پاک کردن همه" دوباره روی سریع به تایید.

آیا محبوبیت گذشته است ؟

شما در مجموع 30 محبوبیت هر حساب پس اگر شما پنج بر روی تلفن خود را, شما باید 25 باقی مانده است که می تواند بر روی تلفن خود و یا دستگاه دیگر مانند یک قرص. شما می توانید همان فیلم و یا نشان می دهد دریافت تا پنج بار به طور همزمان در سراسر تمام دستگاه های خود را.

همه عناوین منقضی خواهد شد و پس از 30 روز اگر شما شروع به آنها نشده است. اگر شما آغاز شده و شما باید 48 ساعت به پایان تماشای آن را قبل از آن منقضی می شود. شما همیشه می توانید به تمدید و یا redownload منقضی شده عناوین دیگر برای 30 روز پس از آن هیچ biggy. زمان انقضا ذکر شده است در محبوبیت مدیر و همچنین در عنوان صفحه جزئیات. اگر آن را تمام شده و شما نمی خواهید به تماشای آن دیگر مطمئن شوید که به آن را حذف کنید چرا که خودکار حذف بنابراین شما فقط اتلاف ذخیره سازی که در آن نقطه اگر شما آن را حذف کنید.

اگر یک عنوان همیشه برگ HBO حداکثر و انقضای آن را برای شما, شما نمی قادر خواهد بود به تماشای آن دیگر از آن دیگر در این سرویس است.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش, تصویر, تصاویر, و, GIF توسط جیک Peterson/ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب