چگونه به غیر فعال کردن پست-تصویر Toolbar پوشش خود را در سامسونگ کهکشان

با سامسونگ یکی UI نسخه اندروید آن را آسان تر از همیشه برای گرفتن عکس از صفحه نمایش و سرعت ویرایش تصویر گرفته

توسط PATRIS-MUSIC در 15 اردیبهشت 1399

با سامسونگ یکی UI نسخه اندروید آن را آسان تر از همیشه برای گرفتن عکس از صفحه نمایش و سرعت ویرایش تصویر گرفته شده. حرکت نزولی این است که به راحتی تجلی خود را در یک پوشش روبان است که همچنین می توانید در راه است.

درست بعد از شما تصویر, دستگاه های سامسونگ مانند Galaxy S20 نمایش مجموعه ای از تصویر ابزار در پایین صفحه نمایش. این به شما اجازه می دهد اضافه کردن حاشیه نویسی به تصویر, به اشتراک گذاری آن و یا حتی گسترش آن را به صورت عمودی به گرفتن بیشتر از یک لیست با استفاده از پیمایش تصویر از ویژگی های.

اما اگر شما نگاهی به پیمایش تصاویر بقیه از این قابلیت می توان در گالری, برنامه, پس, تصویر, ابزار تنها در راه دریافت کنید و شما را در چند ثانیه صبر کنید قبل از اینکه شما می توانید خود را بعد تصویر. خوشبختانه شما می توانید این روکش کردن.

غیرفعال کردن تصویر Toolbar

اول کش رفتن به پایین و از وسط صفحه نمایش خود را به فاش کردن قسمت جستجو. نوع در "تصویر toolbar" و شما پیدا کردن آن را در میان نتایج مربوطه در ویژگی های پیشرفته از برنامه تنظیمات. شیر به هدف منجر به حرکت به آن است.

هنگامی که شما در تنظیمات برنامه شما پیدا کردن یک عملیات در اینجا روشن/خاموش کشویی برای این ویژگی. شیر کشویی و شما هرگز به دیدن toolbar دوباره.

اگر شما همیشه می خواهید برای دوباره فعال کردن این ویژگی به یاد داشته باشید که "تصویر toolbar" نام بنابراین شما می توانید تلنگر ضامن بازگشت به موقعیت.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش تصویر و فایل های Gif با تامی Palladino/ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب