چگونه به سفارشی خود را AirPods' دو بار ضربه بزنید و یا به مدت طولانی فشار دهید حرکات آنها را بیشتر مفید

AirPods نه تنها یک راه عالی برای گوش دادن به صوتی بر روی آی فون خود را, اما آنها همچنین یک راه عالی برای فعال

توسط PATRIS-MUSIC در 28 خرداد 1399

AirPods نه تنها یک راه عالی برای گوش دادن به صوتی بر روی آی فون خود را, اما آنها همچنین یک راه عالی برای فعال کردن سیری و کنترل موسیقی خود را با استفاده از حرکات ساده است. اگر این اقدامات به طور پیش فرض نیست آنچه شما دنبال آن هستید برای شما به راحتی می توانید آنها را تغییر دهید و هر AirPod می توانید انجام یک عمل متفاوت است.

همه اپل AirPods مدل به شما اجازه استفاده از شیر فشار دهید و یا حرکات برای راه اندازی سیری بازی و مکث موسیقی و جست و خیز رو به جلو یا پشت یک آهنگ. به طور منظم AirPods مدل شما می توانید آنهایی که کار می کنند که در آن اما نه در AirPods Pro. اما در نرم افزار شما می توانید خود را سفارشی ژست مبتنی بر کنترل سر و صدا حالت است.

توجه داشته باشید: شما فقط می توانید تغییر اقدامات برای حرکات در iOS در اندروید.

مرحله 1: باز کردن تنظیمات AirPods

برای شروع سفارشی خود را AirPods' اقدام حرکات باز کردن برنامه تنظیمات را انتخاب کنید و "بلوتوث." شما همچنین می توانید به سیری بگویید "باز کردن تنظیمات بلوتوث," باز کردن آن از جستجو در صفحه اصلی و یا استفاده از میانبر از مرکز کنترل در iOS 13 یا بعد.

در حال حاضر مطمئن شوید که شما AirPods متصل هستند آن را به عنوان تنها راه برای تنظیم تنظیمات خود را. آنها باید گفت "متصل" در کنار نام خود را. اگر نه آنها را از مورد و اتصال به آنها را. شما همچنین می توانید آنها را در این مورد و فقط باز کردن این مورد را درب که باید فوت و فن انجام دهد. هنگامی که متصل به آن ضربه بزنید (من) را فشار دهید برای خود AirPods برای ورود به تنظیمات خود را.

مرحله 2: سفارشی خود را AirPods حرکات

در AirPods تنظیمات شما می توانید آنها را تغییر نام دهید و همچنین به عنوان ضامن اتوماتیک گوش, تشخیص, اما ما علاقه مند هستید در تنظیمات دیگر. AirPods (نسل 1), AirPods (نسل 2) و AirPods Pro تمام حرکات شما می توانید استفاده کنید برای انجام یک عمل. با AirPods شما دو شیر در یک غلاف و با AirPods Pro شما فشار بنیادی از یک غلاف. هر یک کمی متفاوت گزینه های سفارشی سازی.

گزینه 1: AirPods (1st & 2nd Generation)

هر AirPod می تواند یک عمل به آن اختصاص داده اما فقط یکی. تحت دو بار ضربه بزنید در AirPod بخش, را انتخاب کنید "چپ" یا "راست" به تغییر یا میانبر به یکی از گزینه های زیر.

  • سیری: فعال شدن دستیار صوتی خود را.
  • پخش/مکث: نقش مکث و رزومه رسانه ها.
  • آهنگ بعدی: پرش به جلو یک آهنگ در یک لیست پخش آلبوم ،
  • آهنگ قبلی: می رود بازگشت به آهنگ قبلی در لیست پخش آلبوم ،
  • خاموش: غیر فعال هر دو بار ضربه بزنید حرکت از کار در AirPod.

اگر شما یک AirPods (2nd generation) مدل شما می توانید فعال کردن Siri با گفتن "Hey Siri" بنابراین شما ممکن است بخواهید به زباله یکی از شما دو شیر حرکات بر روی دستیار صوتی. پس از شما انتخاب خود را, شما می توانید تنظیمات.

گزینه 2: AirPods Pro

این AirPods نرم افزار مدل شده است یکی دیگر از گزینه بیش از خواهر و برادر کوچکتر خود, اما این گزینه اضافی است, تنها, تنظیم, ژست. قبل از ما به آن رسانه ها کنترل پخش در سنگ مجموعه و استفاده از فشار حرکات نه دو شیپور خاموشی بر روی سنسور نیرو ساخته شده است به ساقه از هر AirPod.

  • پخش/مکث: نقش مکث و رزومه رسانه ها. فشار بار بر روی ساقه و یا فشار یک بار در آن سنسور نیرو.
  • آهنگ بعدی: پرش به جلو یک آهنگ در یک لیست پخش آلبوم ، فشار دو بار بر روی ساقه یا دو بار فشار آن سنسور نیرو.
  • آهنگ قبلی: می رود بازگشت به آهنگ قبلی در لیست پخش آلبوم ، فشار سه بار بر روی ساقه و یا سه گانه-مطبوعات آن سنسور نیرو.

در حال حاضر وجود دارد را فشار دهید و نگه داشتن ژست برای سنسور نیرو در هر AirPod های بنیادی است که می تواند انجام یکی از دو چیز است. و هر AirPod می تواند یک عمل به آن اختصاص داده اما فقط یکی. تحت فشار و نگه دارید AirPod بخش, را انتخاب کنید "چپ" یا "راست" به تغییر یا میانبر به یکی از گزینه های زیر.

  • سیری: فعال شدن دستیار صوتی خود را.
  • کنترل سر و صدا: یکی را قادر می سازد کنترل سر و صدا یا حالت چرخه بین دو نفر از آنها. "حذف نویز" بلوک های خارجی برای تلفن های موبایل در حالی که "شفافیت" اجازه می دهد تا خارجی برای تلفن های موبایل. شما می توانید یکی را انتخاب کنید و یا هر دو. اگر هر دو یک مدت طولانی فشار دهید را فعال لغو سر و صدا و یکی دیگر را انتخاب کنید و شفافیت. "خاموش" غیر فعال هر گونه فشار و نگه داشتن حرکت از کار در AirPod.

سفارشی ژست اقدامات است تنها یکی از راه های شما می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن خود را AirPods به فرد آنها است. از تنظیمات برنامه شما همچنین می توانید خود را AirPods و همچنین به عنوان ضامن اتوماتیک گوش تشخیص و غیر فعال کردن یک AirPod میکروفون.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش تصویر و تصاویر توسط مایک Goril/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن