چگونه برای کنترل تمرکز و قرار گرفتن در معرض قفل به طور جداگانه در دوربین آی فون خود را

در حالی که آیفون دوربین این روزها کاملا چشمگیر, همان را نمی توان گفت برای برنامه دوربین. در واقعی اپل شکل گیر

توسط PATRIS-MUSIC در 16 تیر 1399

در حالی که آیفون دوربین این روزها کاملا چشمگیر, همان را نمی توان گفت برای برنامه دوربین. در واقعی اپل شکل گیری است که به عنوان ساده به عنوان ممکن است شما را مجبور به رفتن را از شخص ثالث نرم افزار-ویژگی های سطح. با iOS 14, اما, اپل می افزاید: کمی فوق العاده حرفه ای به شما اجازه می دهد برای قفل کردن فوکوس و نوردهی را به طور جداگانه.

چگونه تمرکز و قرار گرفتن در معرض قبل از کار در iOS 14

کنترل فوکوس و نوردهی را بر روی آی فون تغییر زیادی نکرده در طول سال. هر دو تنظیمات به طور خودکار تغییر به شما به عنوان حرکت دوربین در اطراف. اگر مصرف یک پرتره یا عکس گروهی, تشخیص چهره توازن همه چیز را در سراسر تا ده چهره. به انتخاب خود شما تمرکز و قرار گرفتن در معرض ضربه بزنید جایی در قاب برای غیر فعال کردن تشخیص چهره. پس از آن, و یا اگر هیچ چهره در حال حاضر در همه ضربه بزنید یک نقطه به تغییر تمرکز و قرار گرفتن در معرض آن منطقه به طور خاص. مدت طولانی فشار دهید برای قفل AE/AF به طوری که عناصر تغییر نمی دهد به شما به عنوان حرکت دوربین به دور است.

دوربین برنامه همچنین ویژگی های قرار گرفتن در معرض کشویی در کنار تمرکز جعبه که در آن شما می توانید تنظیم سرعت شاتر و f-stop به صورت دستی. فقط کشیدن نماد خورشید بالا یا پایین به روشن یا تیره کردن یک تصویر به سرعت و باقی می ماند که درست در iOS 14 برای آیفون.

هرچند که قرار گرفتن در معرض کشویی است که کمی بی ثبات; اگر شما تنظیم آن را بدون قفل AE/AF تنظیمات خود را به سادگی تغییر دهید به عنوان شما حرکت دوربین. شما نمی توانید قفل مورد نظر خود را تنظیم قرار گرفتن در معرض بدون همچنین قفل کردن تمرکز خود را هر چند, شما می توانید محدود کردن قرار گرفتن در معرض سطوح پس از AE/AF قفل شده است. این مسئله بزرگ این است که هنگامی که شما ضربه بزنید و در جایی دیگر در منظره یاب تنظیمات خود را قفل و یا باز تغییر خواهد کرد.

چگونه iOS 14 باعث می شود تمرکز و قرار گرفتن در معرض کنترل بهتر

اپل اضافه شده است قرار گرفتن در معرض جبران ارزش (ECV) کنترل به دوربین جدید. شما می توانید فکر می کنم از آن به عنوان "استاد" قرار گرفتن در معرض. هر گونه تغییر شما را به قرار گرفتن در معرض جبران ارزش بر تمام عکس ها در کل دوربین جلسه — نه فقط برای یک عکس و یا یک گروه کوچک از عکس ها — تا زمانی که شما دوباره آن را تغییر دهید به صورت دستی.

عمودی مقدار نوردهی (EV) کشویی هنوز هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای روشن و تیره تصویر گذشته آنچه که به شما در تنظیم قرار گرفتن در معرض جبران ارزش به, اما می توان آن را تنظیم مجدد با دوربین خودکار کنترل و یا پس از بهره برداری در جایی دیگر در منظره یاب. قرار گرفتن در معرض جبران ارزش نمی تواند تغییر به راحتی. چیزی که باعث می شود آن را ممکن است خود را به قفل قرار گرفتن در معرض تنظیم جداگانه از تمرکز خود را.

نه هر آیفون اعمال می شود

در حالی که iOS 14 را پوشش می دهد طیف گسترده ای از مدل های آی فون نه هر آی فون می شود هر iOS 14 ویژگی. قرار گرفتن در معرض جبران ارزش ابزار است. با توجه به اپل فقط آیفون XS, XS Max XR, 11, 11 Pro و 11 Pro Max سازگار هستند.

اگر آن را هر گونه تسلی به نظر نمی رسد این ویژگی کار را برای هر آیفون سازگار در این زمان. در حالی که آن را کاملا کار می کند در ما 11 Pro به نظر نمی رسد در آی فون ما XR. ما انتظار داریم که اپل برای ایجاد ثبات چیزهایی به عنوان آن را همچنان به روز رسانی iOS 14.

دسترسی به قرار گرفتن در معرض تنظیم ابزار

به جلو جدید ECV کنترل ضربه تند وشدید زدن بر روی تصویر نمایش داده می شود در هر حالت عکسبرداری علاوه بر پنو. در حالت عکس شما همچنین می توانید ضربه بزنید شورون در نوار ابزار اصلی.

هنگامی که با استفاده از مرور زمان حالت های قرار گرفتن در معرض جبران ارزش کنترل به نظر می رسد به طور خودکار آماده به نیشگون گرفتن و کشیدن. در دیگر حالت های عکسبرداری ضربه بزنید به علاوه/منهای (±) دکمه که به نظر می رسد در پنهان toolbar به آن دسترسی داشته باشید.

یک نوار لغزنده افقی ظاهر می شود که اجازه می دهد تا شما را به کنترل سرعت شاتر و f-stop برای دوربین از -2 به +2 EV. به شما به عنوان حرکت به سمت -2 تصویر تیره تر می شود در حالی که در حال حرکت کشویی به سمت +2 باعث می شود تصویر روشن تر است. آوردن نوار لغزنده به صفر و برای غیر فعال کردن تنظیم است.

تنظیمات شما را انتخاب کنید همچنان ادامه دارد برای کل دوربین جلسه. شما متوجه خواهید شد که اپل می افزاید: یک هیستوگرام به نوار ابزار اصلی که ECV در حال استفاده است. زرد نشانگر گویند که در آن ECV ارزش مجموعه -2 بودن سمت چپ و +2 سمت راست. با ثانویه toolbar پنهان دوباره مقدار عددی نشان داده شده است به عنوان به خوبی. شما می توانید در این هیستوگرام به جلو و یا مخفی کردن ECV کشویی زمانی که در حال استفاده است.

AE است در اثر کامل در هنگام استفاده از ECV گزینه است. اگر به شما در تنظیم ECV به -2 برای مثال با ضربه زدن بر روی و یا در حال حرکت به یک منطقه روشن از روی صفحه نمایش هنوز هم تیره آن را در حالی که لمس کردن و یا حرکت به یک منطقه تیره تر روشن خواهد شد آن است. برای حفظ iOS از خودکار-تنظیم قرار گرفتن در معرض بیشتر شما نیاز به قفل AE/AF به عنوان به خوبی به عنوان شما را ببینید بعد.

قفل کردن فوکوس & AE با تنظیم قرار گرفتن در معرض

به قفل ECV و EV و همچنین, شما نیاز به استفاده از همان AE/EF قفل ژست شده است که در اطراف در iOS پس از آنچه به نظر می رسد برای همیشه لطفا برای. طولانی را فشار دهید در این منطقه از منظره یاب است که شما می خواهید به قفل AE/AF (اگر وجود دارد مردم در ضربه بزنید در جایی برای اولین بار به غیر فعال کردن تشخیص چهره). از اینجا, شما می توانید ریز لحن به طور کلی قرار گرفتن در معرض با EV لغزنده عمودی. آسان و ساده است.

هنگامی که با استفاده از هر دو ECV و EV لغزنده شما ممکن است برخی از میله های قرمز در هیستوگرام در نوار ابزار اصلی. اگر آن را نشان می دهد رنگ قرمز در سمت چپ شما کم (آن را بیش از حد تیره) و شما overexposed اگر آن را در سمت راست (خیلی روشن). هنگامی که شما با دیدن رنگ قرمز شما از دست دادن برخی از اطلاعات در تاریکی و یا مناطق روشن بود.

حفظ جبران نوردهی ارزش

این ECV قفل به هر کجا که شما آن را تنها برای زمان گیری در جلسه. هنگامی که برنامه تازه آن را بازنشانی کشویی بازگشت به صفر که به نوبه خود غیرفعال از ویژگی های. اگر شما می خواهم اپل به شما را نجات دهد قرار گرفتن در معرض جبران ارزش هر بار که شما بوت کردن دوربین آن را آسان برای به انجام رساندن.

فقط سر به تنظیمات –> دوربین –> حفظ تنظیمات و سپس شیر "تنظیم قرار گرفتن در معرض." از در حال حاضر در iOS شما به یاد داشته باشید آخرین ECV تنظیم. علاوه بر این گزینه می افزاید: هیستوگرام به منوی خود برنامه دوربین در همه حال حتی زمانی که ECV لغزان است در 0.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif با جیک Peterson/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن