چگونه به صورت فله حذف چند Instagram نظرات در همان زمان

هنگامی که شما ارسال یک عکس یا ویدیو در Instagram, آن را همیشه به خوبی برای دیدن نظرات مثبت از دوستان و خانواد

توسط PATRIS-MUSIC در 24 اردیبهشت 1399

هنگامی که شما ارسال یک عکس یا ویدیو در Instagram, آن را همیشه به خوبی برای دیدن نظرات مثبت از دوستان و خانواده و حتی طرفداران. از سوی دیگر, آن را هرگز سرگرم کننده برای دیدن هرزنامه و یا پیام های زیر پست های خود را. قبل از شما می خواهم که به حذف این نظرات توسط یکی اما در حال حاضر شما می توانید حذف نظرات به صورت فله.

فله-حذف نظرات به Instagram را می توان در هر دو سیستم عامل iOS و دستگاه های آندروید اما دومی باعث می شود همه چیز کمی آسان تر است. است که می گویند آی فون راه سخت تر است وجود دارد فقط اضافی چند شیپور خاموشی درگیر و iOS برنامه باعث می شود آن را با گزینه های بیشتر. در هر صورت از ویژگی های نورد در مارس 12, 2020, بنابراین اگر شما آن را نمی بیند و در عین حال, به روز رسانی نرم افزار و صبور باشید.

چگونه به صورت فله-حذف نظرات به Android

فقط ضربه بزنید و یا طولانی فشار دهید شما می خواهم به حذف و آن را در رنگ آبی. از اینجا, شما می توانید همچنان به را انتخاب کنید و نظرات دیگر شما می خواهم به حذف تا 25 در کل. هنگامی که به پایان رسید فقط روی سطل زباله می تواند در بالا سمت راست. Instagram حذف خواهد شد برجسته, نظرات, اما شما باید حدود سه ثانیه به شیر "لغو" را فشار دهید که به نظر می رسد در پایین شما باید ذهن خود را تغییر دهید.

چگونه به صورت فله-حذف نظرات به iOS

ضربه زدن یا فشار دهید شما را در هر نقطه بر روی iOS. به جای شیر حذف (•••) آیکون در سمت راست بالای صفحه نظرات. انتخاب "مدیریت نظرات" از ورق عمل پس از آن انتخاب کنید تا به 25 نظرات شما مایل به حذف. هنگامی که آماده ضربه بزنید "حذف" در پایین سمت چپ و سپس "حذف نظرات" در pop-up. فقط مطمئن شوید که شما می خواهید به آن را انجام دهد چرا که بر خلاف اندروید بدون "لغو" گزینه به نظر می رسد پس از آن.

همانطور که شما احتمالا متوجه iOS دارای چند ویژگی های ساخته شده را به صفحه نظرات. پس از انتخاب نظرات را حذف کنید شما می توانید آمار "گزینه های بیشتر" به جای "حذف" که "را نشان می دهد بلوک حساب" و "محدود کردن حساب" به طور موثر به شما قدرت به صورت فله-جلوگیری و محدود کردن حساب های که ناخواسته نظرات.

علاوه بر این پس از اولین ضربه زدن به حذف نماد وجود دارد گزینه ای برای "نظرات کنترل است." بهره برداری است که اجازه خواهد داد که شما را به "خاموش کردن اظهار نظر" در این پست به عنوان به خوبی به عنوان "انتخاب کلمات برای پنهان کردن" که شما فراهم می کند با یک میانبر به "نظرات کنترل" در صفحه تنظیمات –> Privacy –> نظرات.

شما در حال حاضر می تواند خاموش کردن اظهار نظر با استفاده از حذف در تصویر (و نه در صفحه نظرات) پس از این فقط به شما می دهد یکی دیگر از راه برای انجام آن است. بخش عمده ای-بلوک و محدود کردن گزینه های به عنوان به خوبی به عنوان میانبر برای دسترسی به پنهان کردن کلمات جدید به Instagram برای iOS به عنوان مه 12 سال 2020 است.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش تصویر و تصاویر توسط جیک Peterson/ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب