چگونه به ضمیمه هر فایل به گوگل خود را دیدار با ویدئو کنفرانس

گوگل ملاقات ممکن است مجازی پس زمینه مانند زوم, اما آن را بازدید از اصول دیگر از میزبانی بسیاری از تقسیم عددی

توسط PATRIS-MUSIC در 26 اردیبهشت 1399

گوگل ملاقات ممکن است مجازی پس زمینه مانند زوم, اما آن را بازدید از اصول دیگر از میزبانی بسیاری از تقسیم عددی بر مضرب تصویری شرکت کنندگان به اشتراک گذاری صفحه نمایش خود را که شما می خواهم انتظار از قوی ویدئو کنفرانس پلت فرم.

اما یکی از این ویژگی های ضروری, به اشتراک گذاری فایل پیوست با مخاطبان خود را نیز آشکار است. به همین دلیل از قضا نهفته در یکی از ملاقات بزرگترین نقاط قوت: عمیق خود را ادغام با دیگر برنامه های گوگل. اما هنگامی که شما می دانید چگونه گوگل خدمات تغذیه به یکدیگر, آن را در واقع بسیار آسان برای ضمیمه کردن هر نوع فایل به دیدار.

مرحله 1: نصب Google دیدار

اگر شما در حال برنامه ریزی برای پیوستن به خود را به صورت ویدئو کنفرانس از طریق دسکتاپ, همه شما باید انجام دهید این است که حرکت به وب سایت نرم افزار و ورود به سیستم با Google خود را اعتبار.

از لحاظ فنی شما می توانید با استفاده از گوگل پاسخگویی از طریق تلفن همراه مرورگر وب, اما ویژگی های خاصی مانند به اشتراک گذاری صفحه نمایش پشتیبانی نمی شود. داستان کوتاه, نصب برنامه از خود گوشی مربوطه فروشگاه app.

  • نصب Google دیدار: آندروید (رایگان) | iOS | (رایگان)

گام 2: برنامه ریزی یک رویداد در تقویم گوگل

Google دیدار با نیاز به یک حساب کاربری گوگل به شرکت. این همان حساب به شما می دهد دسترسی به تقویم گوگل است که باعث می شود آن را آسان به برنامه Google دیدار با ویدئو کنفرانس. بنابراین, آن را نصب کنید اگر شما در حال حاضر نیست.

  • نصب تقویم گوگل اندروید: اندروید (رایگان) | iOS | (رایگان)

هنگامی که شروع یک تقویم جدید و پایین به اضافه کردن ویدئو کنفرانس زمینه است. آن ضربه بزنید و تقویم گوگل به صورت خودکار گوگل ملاقات با لینک.

آخرین زمینه اضافه کردن پیوست میشه. در نرم افزار تلفن همراه شما را محدود به فایل های در حال حاضر ذخیره شده در گوگل درایو. فهرست به فایل شما می خواهید به ضمیمه آن را انتخاب کنید و تکرار کنید اگر شما نیاز به اضافه کردن بیشتر.

اما از طریق تقویم گوگل در یک مرورگر دسکتاپ شما می توانید فایل ها را از کامپیوتر خود را به عنوان به خوبی, که بدان معنی است که در برخی از مرورگرها مانند گوگل کروم شما می توانید تماس بگیرید تا نسخه دسکتاپ و فهرست فایل ها بر روی دستگاه خود را به ها را به درایو. آن را زیبا اما راه حل به ندرت هستند.

مرحله 3: دسترسی به پیوست در دیدار با

یک بار وقت ملاقات خود می رسد پیوستن به آن با باز کردن ملاقات که در آن شما پیدا کردن خود را در نشست برنامه ریزی صف تا برای پیوستن به, و یا با کلیک بر روی لینک در تقویم رویداد.

برای دسترسی به خود فایل پیوست ضربه بزنید دور "من" آیکون در سمت راست بر روی نوار ناوبری. در اینجا شما پیدا کردن یک گزینه برای کپی کردن و به اشتراک گذاری این نشست لینک همراه با لیستی از فایل های پیوست شما اضافه شده در مرحله 2. ضربه بزنید و یک پیوست به باز کردن آن را در درایو.

اگر شما را فراموش کرده ام برای اضافه کردن چیزی قبل از جلسه شما می توانید به تقویم رویداد و آن را ویرایش کنید با ضربه زدن بر روی آیکون مداد. و یا شما می توانید به مرحله بعدی بروید.

مرحله 4: اضافه کردن لینک در چت (اختیاری)

به جای پس گرد به تقویم برای اضافه کردن یک پیوست در طول یک پیشرفت شما می توانید با استفاده از بومی قابلیت چت در دیدار با به اشتراک گذاشتن لینک به ابر-میزبانی فایل های.

به پیام ضربه بزنید آیکون در وسط نوار ناوبری برای دسترسی به چت. و سپس کپی کردن یک لینک به فایل ها از هر فایل-های سرویس قرار دادن آن را به قسمت پیام و آمار ارسال. چت درمان خواهد شد آن را به عنوان یک لینک است که شرکت کنندگان می توانید کلیک کنید.

این مرحله نیز به عنوان یک راه حل اگر شما شروع بداهتا جلسه از این دیدار در صفحه اصلی که به معنی شما لازم نیست که یک رویداد در تقویم خود را برای رفتن به.

بنابراین گوگل یکپارچه سازی عمیق است که یک بیت از یک برکت و رحمت و لعنت وقتی که می آید به خرید و فروش با فایل پیوست در دیدار با. اگر گوگل در حال حاضر بخشی از گردش کار خود را خود را بدون درز (اما نه خیلی واضح) روند.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش تصویر و تصاویر توسط تامی Palladino/ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب