چگونه به آدرس کالج تنوع مشکل

پس از سومین سالانه NFL Quarterback مربیگری اجلاس این هفته شرکت کنندگان در پشت این رویداد در زمان چرخش چکش صفحه

توسط PATRIS-MUSIC در 8 تیر 1399

پس از سومین سالانه NFL Quarterback مربیگری اجلاس این هفته شرکت کنندگان در پشت این رویداد در زمان چرخش چکش صفحه اصلی نکته ای که وجود دارد هیچ کمبود سیاه مردانی که آماده هستند و واجد شرایط برای تبدیل شدن به سر مربیان در تنوع گرسنگی NFL — آنها فقط نیاز به یک فرصت است.

یکی سطح پایین در NCAA همه چیز شاید بیشتر وخیم. با توجه به بیشتر های اخیر نژادی و جنسیتی کارت گزارش شده سالانه توسط دانشگاه فلوریدای مرکزی 10.3 درصد از بخش من سر مربیان فوتبال شد و مردم از رنگ است که نه تنها شبیه به درصد اقلیت NFL سر مربیان در شروع 2019 فصل (12 درصد) بلکه به نمایندگی اندکی کاهش از 0.1 درصد از سال قبل.

کسانی که در مورد اعداد به خصوص با توجه به این که 48.5 درصد از FBS بازیکنان بودند افریقایی, امریکایی, UCF می گوید. که یکی از دلایل چرا دانشگاه مریلند مایک Locksley یکی از فقط 14 آفریقایی FBS سر مربیان در شروع 2019 فصل شرکت در این کارفرمایی مربیگری اجلاس هر سال حتی پرداخت راه خود را در سال 2018 هنگامی که این رویداد برگزار شد در آتلانتا.

Maryland Terrapins head coach Michael Locksley is worried about the lack of a diversity pipeline in the college coaching ranks. (AP Photo/Will Newton)
مریلند Terrapins سر مربی مایکل Locksley نگران است عدم تنوع خط لوله در کالج مربیگری صفوف. (AP Photo/خواهد نیوتن)

"این چیزی است که در ذهن من بوده است," Locksley گفته ورزشی یاهو در یک مصاحبه تلفنی در این هفته. "ما اعداد در کالج بازی منعکس [NFL را] تقریبا دقیقا ... و چیزی که واقعا ترس من این است که هنگامی که شما نگاه دوباره به آن عمیقا وجود دارد نه یک کل بسیاری از اسامی مربیان آینده از طریق صفوف در این موقعیت قادر به دامپزشک آماده ترویج و پس از آن امیدوارم تولید این شغل زمانی که تبدیل شدن آنها در دسترس است."

Locksley یک نقطه. با توجه به مطالعه انجام شده توسط آسوشیتد پرس در ماه فوریه فقط هفت مدارس یک مرد سیاه پوست به اتهام جرم در حالی که چهار حمل co-هماهنگ کننده توهین آمیز عنوان شده است.

"آن را مانند فیل در اتاق" دانشگاه میشیگان حمله هماهنگ کننده جاش Gattis گفته یاهو ورزشی این هفته است. "شما را مجبور به اذعان به آن است. وجود دارد یک بار که ما به عنوان اقلیت مربیان قادر به حمل مشعل قادر به فقط ایجاد یک فرصت و یا یک مسیر است.

"بعضی اوقات هنگامی که شما اقلیت مربیان و آنها به خوبی انجام نمی که بلافاصله درب را می بندد برای فرصت در آینده بنابراین شما نمی خواهید به آن مرد که خاموش درب بر روی شخص دیگری. شما می خواهید به کسی که می تواند به ساخت یک پل است که می تواند به ایجاد فرصت های بیشتر برای مربیان مثل ما."

هدف: ایجاد نشست های غیر ضروری

برای مربیان کالج فرصت برای ساخت پل — نه به ذکر است توسعه حرفه ای و فرصت های شبکه — چه چیزی باعث کارفرمایی مربیگری نشست خیلی با ارزش است.

"آنچه ما سعی به انجام این کار است شناسایی افرادی که ما فکر می کنیم باید مشروع شانس ... از حرکت کردن و مربیگری در سطح بعدی" گفت: Washington Redskins اجرایی داگ ویلیامز که تاسیس, سیاه, کالج, فوتبال, سالن از شهرت و کمک به برگزاری این اجلاس در پشت سر هم با NFL. "حتی اگر آنها را تا پایان در NFL آنها ممکن است در نهایت هماهنگ کننده و یا سر مربیان در سطح کالج."

ویلیامز گفت: در این سال اجلاس سران برگزار شد بیش از زوم جلسات با توجه به COVID-19 به حال یک رکورد تعداد شرکت کنندگان در هر روز از این کنفرانس دو روزه بیش از 100. این شامل چندین مجریان از کالج صفوف از جمله Locksley و توهین آمیز خود را هماهنگ Scottie Montgomery.

در زمان این رویداد به پایان رسید ویلیامز اصرار صاحبان تیم ها و مربیان باید برای خارج شدن از عادت استخدام آنها می دانند که به جای این ممکن است بهترین نامزد برای این کار است. او به صراحت آدرس کالج, بازی, اما مشکل این گسترش به آن سطح به عنوان به خوبی به عنوان مدیران ورزشی و بوستر قدرتمند که فراموش استخدام باید باز کردن ذهن خود را به یک استخر متنوع از نامزدها.

هیچ دانشگاهی مدیران ورزشی ارائه شده در این اجلاس در این سال های سیاه و سفید, کالج, تالار مشاهیر گفت. اما وودی McCorvey, Clemson دانشیار آگهی فوتبال, دولت, آیا شرکت می کنند و این احتمال وجود دارد مدیران ورزشی می تواند به مخلوط اضافه کردن جاده ها اگر چه این امید باقی است که هر دو عقب مانده دانشگاهی و حرفه ای تنوع اعداد بهبود به سرعت به اندازه کافی است که یک روز این اجلاس خواهد شد و دیگر لازم خواهد بود.

"در پنج سال خدا را [حاضر] من امیدوارم که ما به آن نیاز نیست" ویلیامز گفت.

در ضمن Locksley با اشاره سیاه, کالج مربیان باید تمرکز بر روی دو چیز را به شانس غلبه بر.

"ما نیاز به هدف خودمان را و مطمئن شوید که ما در حال آماده سازی و ترویج و تولید دیگر مربیان ایجاد این خط لوله از دادن و پرداخت آن را به جلو به برخی از این بچه ها جوان هستند که شاید در این موقعیت فقط رتبهدهی نشده است برای کمک به ایجاد یک خط لوله برای اسامی افرادی که واجد شرایط هستند و قادر به انجام این کار" Locksley گفت.

قدرت از غذای Locksley کلمات دیده می شود در Gattis' غیر معمول افزایش از طریق مربیگری صفوف.

Michigan offensive coordinator Josh Gattis said he benefitted from having Maryland coach Mike Locksley as a mentor and resource. (AP Photo/Paul Sancya)
میشیگان حمله هماهنگ کننده جاش Gattis گفت: او از سود داشتن مریلند مربی مایک Locksley به عنوان یک مربی و منابع. (AP Photo/پل Sancya)

چگونه مایک Locksley به مربیگری رو جاش Gattis

Gattis, 36, سابق NFL ایمنی است که در حال حاضر یکی از تعداد انگشت شماری از مربیان کالج که موفق به مربی quarterbacks و توهین آمیز هماهنگ با وجود بازی هرگز موقعیت در کالج و یا جوانب مثبت.

"من فکر می کنم برای بسیاری از ما فکر می کنم حتی خودم در اوایل زندگی حرفه ای من — که ما نمی تواند غلبه بر این چالش از ما رنگ پوست و یا این واقعیت است که ما نمی مربی quarterbacks یا بازی نمی کند کارفرمایی برای به دست آوردن شغل است که ما می خواهیم" Gattis گفت. "این ممکن است کمی بیشتر کار ممکن است کمی بیشتر در لهستانی به ایستادگی کردن اما ما می توانیم آن را انجام دهد و این چیزی که من استرس به هر یک از مربیان جوان که من به صحبت های روزانه."

Gattis سریع برای اضافه کردن که آمدن او را نداشته اند ممکن است بدون کمک از دیگر مربیان سیاه و سفید مانند پن استیت را جیمز فرانکلین که او با کار در Vanderbilt و پن استیت از 2012-17 و Locksley که او با کار در آلاباما در سال 2018 است.

"مایک شده است یک منبع بزرگ برای من به عنوان یک مربی" Gattis گفت. "او واقعا در نوع پرش-آغاز شده و این فرصت را برای من به من یک مقدار زیادی از مسئولیت [در آلاباما]. او واقعا زد روی میز به من استخدام در آلاباما بنابراین من تا به حال به کسب درآمد از آن معمول نیست. من نمی خواهم مردم را به نگاه در مسیر و بگو: خوب, من می خواهم به بعد جاش Gattis,' چرا که در واقع آن را فقط اتفاق نمی افتد که در راه است. اما اگر شما می توانید خودتان را احاطه کرده با منابع و نقش مدل های آن را می توانید."

و به اعتبار خود Locksley ادامه به ساخت متنوع کارکنان در مریلند که در آن خود را هماهنگ کننده توهین آمیز است به عنوان به خوبی به عنوان دیگر اعضای کادر مربیگری.

"دانستن راهنمایی و رانندگی [سی-مریلند-ویرجینیا] منطقه و دانستن که در آن ما در واقع ... خیلی از آن است که روابط" Locksley گفت. "و من احساس می کردم این امر می تواند واقعا مهم برای من از یک تنوع نظر من که کارکنان را منعکس و بازتاب آنچه در این جامعه ای که ما در آن هستیم و در واقع در مورد تمام شده است."

انتقادات و پیشنهادات Locksley دریافت از مربیان که مشاهده خود را 19 دقیقه ارائه — که پر شد با راهنمایی در استخدام و نحوه اتصال و الهام بخش بازیکنان امروز — مثبت بود. مدت کوتاهی پس از او انجام داده بود پنج یا شش متون نورد در سرعت از مربیان با رویاهای از در حال اجرا برنامه های خود را در یک روز.

"برخی از مربیان که texted me جوان نیستید و این مشکل" Locksley گفت. "برخی از آنها فقط مربیان که دوباره کمی مسن تر اما هرگز داده شده است این فرصت."

و اگر Locksley و همکار کالج مربیان بودند که بخشی از این اجلاس باید راه خود را NCAA فقیر تنوع اعداد در سر مربیگری موقعیت نیز شروع به تغییر به زودی.

"آنچه که ما می خواهم به انجام است نشان می دهد افرادی که بخشی از NFL — و حتی مدیران ورزشی — وجود دارد که برخی عملی داوطلبان واجد شرایط که در زمان شرکت در این اجلاس که قادر به انجام این کار" Locksley گفت. "و با این پلت فرم NFL ارائه آن به آنها اجازه دیدن ما انجام آنچه ما بهترین است."

بیشتر از یاهو ورزشی:

آخرین مطالب