چگونه برای اضافه کردن زیرکار در آسانا iOS & Android Apps

آسانا نرم افزار تلفن همراه اجازه می دهد تا شما را مدیریت پروژه های خود را با قابلیت های مشابه به عنوان وب سای

توسط PATRIS-MUSIC در 19 اردیبهشت 1399

آسانا نرم افزار تلفن همراه اجازه می دهد تا شما را مدیریت پروژه های خود را با قابلیت های مشابه به عنوان وب سایت. بسیاری از ویژگی های بسیار ساده, با تشکر آسانا نگه داشتن همان نشانه های طراحی از برنامه وب است. اما یک عنصر بسیار آسان است به از دست ندهید: اضافه کردن زیرکار.

اضافه کردن زیرکار نیست به عنوان آشکار دیگر آسانا ویژگی های. تا همه چیز را بدتر آسانا کمک صفحات خود را برای iOS و آندروید برنامه های از رده خارج هستند بنابراین با استفاده از آن به عنوان منابع شما را در هر نقطه. بر خلاف آن سایت وجود ندارد "اضافه کردن subtask" را فشار دهید نستله در زیر "توضیحات." جای آن است که پنهان در پشت یک دکمه اغلب نادیده گرفته شده در وب سایت.

گزینه 1: اضافه کردن یک Subtask در قبلا ایجاد شده وظیفه

باز کردن یک وظیفه با انتخاب یکی از لیست خود را. در نگاه اول به نظر می رسد هیچ چیز برای subtask ایجاد. و آسانا کمک صفحات بدون کمک کند.

آسانا کمک صفحه برای آندروید می گوید به ضربه بزنید آیکون مداد یا استفاده از عمودی حذف drop-down را انتخاب کنید "اضافه کردن یک Subtask." در حال حاضر وجود دارد هیچ آیکون مداد و هیچ subtask گزینه در سه نقطه منو. سیستم عامل iOS خود را به کمک صفحه های مشابه با "اضافه کردن Subtask" گزینه در حذف منو و همچنین گسترش task view.

به واقعا اضافه کردن یک subtask به یک کار است که در حال حاضر ساخته شده را انتخاب کنید آیکون در کنار حذف در بالا سمت راست. نماد به نظر می رسد مانند دو خط یک منحنی با پر نشده محافل در پایان هر. آن را شبیه به دیگر subtask آیکون های وجود دارد خارج وجود دارد با یک تفاوت مهم: آن را نشان نمی دهد یک تصویر برای کار خود دارد که باعث می شود آن را آسان به از دست ندهید.

این subtask منو ظاهر خواهد شد و شما هم اکنون می توانید اضافه کردن یک subtask. پس از تایپ کردن یکی از اولین ضربه بزنید دکمه enter را در صفحه کلید خود را برای ایجاد اضافی زیرکار.

اضافه کردن یک subtask در iOS (سمت چپ) در مقابل اندروید (سمت راست).

فقط بنابراین شما می دانید subtask دکمه همان دکمه به عنوان در وب سایت که در آن شما پیدا کردن آن را در بالا و سمت راست یک وظیفه (کنار فایل پیوست را فشار دهید).

گزینه 2: اضافه کردن یک Subtask به یک کار جدید

اگر شما می خواهید برای ایجاد یک کار جدید و اضافه کردن یک subtask به آن فرایند بسیار ساده تر. استفاده از نارنجی شناور دکمه عمل با به علاوه (+) ثبت نام برای ایجاد یک کار جدید است. جلو و بر روی پنجره معین به گسترش آن و سپس انتخاب "Subtask" (iOS) و یا "اضافه کردن subtask" (اندروید). پس از تایپ کردن یکی از اولین ضربه بزنید دکمه enter را در صفحه کلید خود را برای ایجاد اضافی زیرکار.

اضافه کردن یک subtask در iOS (سمت چپ) در مقابل اندروید (سمت راست).

گزینه 3: اضافه کردن یک Subtask به یک کار است که در حال حاضر کارهای فرعی

شما فکر می کنم که شما فقط می تواند شیر یکی از زیرکار در حال حاضر در کار سپس کلید enter را فشار دهید بر روی صفحه کلید خود را برای اضافه کردن یکی دیگر. اما این مورد نیست. انجام این کار فقط شما را به صفحه ای که برای subtask با جزئیات بیشتر. شما نیاز به شیر subtask دکمه در بالا سمت راست فقط در گزینه 1 به یک شروع جدید است. پس از شما نوع اول شما می توانید با ضربه زدن به دکمه را وارد کنید برای اضافه کردن بیشتر.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش تصویر و فایل های Gif توسط Jon شوالیه/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب