چه چشم انداز خود را حفظ NBA رویاهای زنده

هنگامی که سابق واشنگتن ستاره اشعیا استوارت آماده برای دیدار با تیم NBA از طریق زوم برای پیش نویس مصاحبه او ورق

توسط PATRIS-MUSIC در 3 خرداد 1399

هنگامی که سابق واشنگتن ستاره اشعیا استوارت آماده برای دیدار با تیم NBA از طریق زوم برای پیش نویس مصاحبه او ورقه در یک کراوات و گاهی اوقات همین یک ورزش کت. او را ملاقات کرد و عملا با چهار تیم NBA تا کنون در میان یک کشش از predraft ابهام که در آن او را به خواندن سه کتاب از جمله "ریز ریز کردن چوب حمل آب: چگونه به سقوط در عشق با روند تبدیل شدن به بزرگ است."

استوارت روز شروع با تنه زدن ادامه با دوچرخه کار می کنند و به طور معمول شامل یک اجتماعی دور تمرین در سالن بدنسازی. در شب او را فرو رفتن به فیلم, بررسی کوتاه انتخاب کنید-و-رول چند از NBA comps — Montrezl Harrell و بم Adebayo. استوارت شگفتی با صدای بلند سوال خواسته شده توسط NBA پیش نویس کلاس 2020: زمانی که آنها قادر به نشان می دهد فرد چه آنها کار کرده ام در خصوصی ؟

ذاتا NBA پیش نویس فرایند شامل شبح ناشناخته و منحصر به فرد پنجره سالانه قطعیت بین آماتور و حرفه ای مراحل زندگی بازیکنان. این پیش نویس فرایند کفن توسط COVID-19 طول می کشد که به افراطی. بازیکنان در حال جستجو برای سالن های ورزشی زندگی خود را در دوران کودکی در خانه و انجام انتقادی اولیه در مصاحبه های استخدامی در آشنا زوم جعبه.

"این قطعا متفاوت" استوارت گفت Yahoo Sports. "من نمی تصور کنید که این کار تمام زندگی من به ساخت تا به این لحظه. سپس یک بحران مانند این بازدید است. من احساس مانند آن را به چالش ذهنی من, و من می خواهم در همان زمان همه چیز اتفاق می افتد به یک دلیل ... من شکایت شده است و یا پایین و یا دیوانه. در برخی از نقطه [خدا] را از سر جاده و اجازه می دهد تا ما را به عقب بر گردیم."

برای ده ها تن از بازیکنان آماده شدن برای سال 2020 NBA پیش نویس آنها زندگی در مکث.

RJ همپتون که قلم کالج به بازی در یک فصل در خارج از کشور به تازگی راه افتاد به تمرین با پنی Hardaway. سابق مارکت ستاره Markus هوارد از خواب بیدار ساعت 5 هر روز و با این نسخهها کار در آریزونا با پدر و قدیمی ترین برادر. سابق LSU ستاره Skylar Mays صرف وقت خود را بدنسازی-شکار و او را در انجام تمرین های گاه به گاه در خانواده خود را در جلوی خانه در باتون روژ زمانی که او نمی تواند پیدا کردن یک محل.

"همه ما در این پیش نویس کلاس همه رفتن را از طریق همان چیزی که گفت:" سابق کانزاس ستاره دوان Tauk. "در بسیاری از عدم قطعیت و بدیهی است که منحصر به فرد سال به پیش نویس اما من هنوز در تلاش برای لذت بردن از این روند و بهتر است هر روز برای رسیدن به هدف من است."

Kansas guard Devon Dotson drives to the basket against Texas Tech on March 7. (Michael C. Johnson/USA TODAY Sports)
کانزاس گارد دوون Tauk درایوهای به سبد خرید در برابر Texas Tech در مارس 7. (Michael C. Johnson/USA TODAY Sports)

NBA پیش نویس فرایند به طور معمول سقوط به آشنا ریتم. بازیکنان زیر اعلام کالج خود فصل و جت کردن به یک شهر بزرگ به کار کردن با یک مربی. پس از آن وجود دارد predraft ترکیب در شیکاگو است که برنامه ریزی شده بود اتفاق می افتد بعد از این هفته. تیم اغلب دیدار با بازیکنان در شیکاگو و تصمیم به پرواز آنها را به شهرستان خود را برای فرد در تمرینات و مصاحبه. (بوستون سلتیکز مدیر کل Danny Ainge مشهور است برای در نظر گرفتن چشم انداز به Chipotle.)

در حال حاضر است که همه را در خود نگه دارد. هیچ کلمه ای وجود دارد که آیا وجود خواهد داشت یک ترکیب. با NBA امکانات در جنینی روند باز به بازیکنان فعلی وجود دارد خوشبینی است که در نهایت وجود خواهد داشت برخی از فرد در تمرینات. (اگر چه دسترسی برابر به بازی آمده است که کشورهای در حال باز کردن در سرعت های مختلف.)

NBA مقابل دفتر مقامات گفته Yahoo Sports آنها به دنبال به زوم تماس برای اولین برداشت خوب. چگونه درگیر هستند و بازیکنان در این گفتگو ؟ آنها در زمان ؟

"چیزی که ما دنبال آن هستید در این است که چگونه آنها با استفاده از وقت خود را در حال حاضر" NBA دیده بانی گفت. "آنها ماندن در شکل ؟ آنها در ورزشگاه ؟ مدیریت زمان کلید در NBA پس از آنچه آنها انجام می دهند در حال حاضر با این همه وقت ؟ وجود دارد مقدار زیادی است که تغییر از ما عادی فرد در فرآیند مصاحبه به این زوم نشست."

در حال حاضر NBA منابع می گویند بهترین حدس در یک پیش نویس است که در اواخر ماه اوت یا اوایل سپتامبر. اما مانند هر چیز در میان COVID-19 گیر کسانی که تاریخ مایع هستند. به احتمال زیاد فشار سنج خواهد بود که پایان فصل به عنوان تجارت بازیکنان میدارد اتفاق می افتد نمی تواند با فصل ادامه دارد.

که برگ بازیکنان در جستجوی معمول در زمان است که هر چیزی اما روال. ذرت 6-پا-4 نگهبان که به طور متوسط 16.7 ppg در LSU دسترسی به یک محل برای بلند کردن روزانه است. به طور متوسط او گفت: او شده است برای پیدا کردن سالن های ورزشی سه روز در هفته. گاهی اوقات او شما نیاز به تنظیم مجدد ماشین خانواده اش در جلوی خانه در باتون روژ به جای تمرین.

"اگر ما حرکت اتومبیل به عقب, من می توانید با استفاده از 94 پا به صورت کامل دادگاه او گفت:" با خنده. "وجود دارد مقدار زیادی از فضا برای NBA 3-نقطه خط."

Howard شده ژنتیکی مزایای کار کردن در قرنطینه. سابق مارکت ستاره که رهبری ملت با 27.8 امتیاز در هر بازی دو مربیان در خانواده خود را برای کمک به این روند است. پدرش چاک یک بازیکن سابق فوتبال در ایندیانا که صاحب لیگ قهرمانان آموزش ققنوس. برادرش دزموند صاحب و اجرا می شود, لیگ, من, مهارت های بسکتبال آموزش شرکت.

Markus Howard است در دادگاه برای یک ساعت در 5:30 صبح هر روز با خانواده اتصالات در آریزونا ساخت دادگاه راحت تر به امن. او با این نسخهها کار را برای یکی دیگر از دو ساعت پس از صرف زمان استراحت و دوره نقاهت. او گاهی اوقات برای بازگشت دیگر در دادگاه تمرین بعد از ظهر خود را به عنوان اهداف در حال اضافه کردن عضله در 5-11 قاب کار بر روی تغییرات سرعت در NBA بازی و گسترش محدوده خود به NBA 3-نقطه خط.

"من فکر می کنم این درایو من بیشتر" هوارد گفت: از عدم قطعیت در اطراف این پیش نویس است. "من می خواهم به مطمئن شوید که هر زمان که وقت نمی آید من آماده هستم حتی اگر ما بازی نمی کند تا دسامبر. من می دانم که هنگ من در کار کرده است در گذشته است. حتی اگر من بازی من شبیه سازی موقعیت های بازی. من می خواهم برای آماده هر لحظه که می آیند."

همپتون بازی برای نیوزیلند شکن در استرالیا بسکتبال لیگ در فصل گذشته به خانه بازگشت و در اوایل فوریه به تمایل به یک لگن آسیب است. او صرف زمان اتصال مجدد با دوستان و خانواده و کانال عدم اطمینان از مایع پیش نویس تاریخ خود را برای کمک به تمرکز.

"این در واقع باعث می شود من کار سخت تر و بهبود کار من اخلاق از آنجا که شما واقعا نمی دانید که آن زمان در حال رفتن به می آیند" همپتون گفت. "این می تواند در ماه ژوئن از آن می تواند در ماه اوت بنابراین شما باید برای اقامت آماده و شما را مجبور به ماندن قفل شده است."

زوم مصاحبه شده اند غالب بخشی از چشم انداز' روز. ذرت و هوارد گفت: آنها به هر گفتاری به 20 تیم با زوم. ذرت خوشحال بود برای دیدن بازیکنان سابق او در حال تماشای بزرگ — سن آنتونیو اسپرز مدیران برنت بری و Landry در زمینه های — پاپ تا بر روی زوم تماس. هوارد فکر آن را "سرد" برای دیدن لس آنجلس لیکرز مدیر کل راب Pelinka که او به رسمیت شناخته شده از تلویزیون.

برخی از تماس ها تا به حال به عنوان بسیاری از 18 front-office اعضا و مربیان است. دیگران تا به حال فقط سه یا چهار. ذرت اذعان می کند که او را فراموش کرده به نوبه خود رینگر تلفن همراه خود را خاموش در یک, باعث این نوع از تکنولوژی خیط و پیت کردن اتفاق می افتد در خانه دفاتر در سراسر امریکا است.

"آن را در مورد چگونه شما قادر به دیدن خودتان" Mays گفت. "شما قطعا می خواهید برای نشان دادن انرژی خود را. بزرگترین چیزی که برای من است به خودم و مطمئن شوید که من ترویج آنچه که من قصد دارم به شما بدهد."

زمانی که استوارت پیش بینی خود را از پیش نویس فرایند قبل از همه گیر او می خواهم برنامه ریزی در کار کردن در نیویورک است. او می خواست به کار سه بار در روز و ترکیب داغ یوگا و ماساژ به روال خود را. به جای برادرش مارتین یک هنر آشپزی دانشجویی در مونرو, جامعه, دانشگاه, پخت و پز است او ماهی قزل آلا با سیر و عسل لعاب به مطمئن شوید که اشعیا چربی بدن باقی می ماند نزدیک به 4 درصد است.

اهداف باقی می ماند تراز وسط قرار دارد, حتی اگر زمان و اعدام به نظر می رسد کمی متفاوت تر از هر کسی تصور می کرد.

"من تقریبا خودم پیش بینی کار بسیار سخت" استوارت گفت. "که من هنوز هم هستم. من همه چیز را من می توانم به خودم را در بهترین موقعیت ممکن است به پیش نویس."

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن