دارلینگتون Raceway revs تا برای نسکار بازگشت

پس از نزدیک به دو ماه وقفه در رقابتی برنامه جام نسکار سری باز خواهد گشت به این مسابقه یکشنبه در این ورزش تاریخ

توسط PATRIS-MUSIC در 27 اردیبهشت 1399

پس از نزدیک به دو ماه وقفه در رقابتی برنامه جام نسکار سری باز خواهد گشت به این مسابقه یکشنبه در این ورزش تاریخی دارلینگتون Raceway در قهرمانان واقعی 400 (3:30 p. m. ET FOX, MRN و SiriusXM نسکار رادیو).

ویژه برای این هفته مسابقه در کارولینای جنوبی و به افتخار بهداشت و درمان کارگران که تا خستگی ناپذیر و شجاعانه خدمت در این بیماری همه گیر کوروناویروس به جای هر نام راننده در بالای پنجره به فضا حمل خواهد شد به نام از کارگران بهداشت و درمان. علاوه بر این گروهی از بهداشت و درمان کارگران را "عملا" تحویل سنتی شروع فرمان -- "درایور شروع موتورهای خود را" -- به همه چیز آغاز شده است.

این رویداد آغاز بسیار پیش بینی از سرگیری مسابقه نسکار و این اولین بار است که از هفت مسابقه -- شامل هر سه ملی, سری از جمله نسکار Xfinity سری و نسکار نگاه RV & خارج از منزل, کامیون سری -- در دو هفته آینده به تنهایی. نسکار منتشر اضافی مسابقه تاریخ این هفته است که از ویژگی های مشابه در یک روز را نشان می دهد در مورد علاقه دیرین سالن از آتلانتا و حیاط-میامی به Martinsville و آلاباما است که انجام خواهد شد این برنامه از طریق اواخر ماه ژوئن.

بدون تماشاگر خواهد بود در حضور و غیاب در آینده تنها-روز رویدادهای -- بخشی از اقدامات احتیاطی سلامت نسکار اتخاذ کرده است در دوباره شروع ورزش پس از مکث ناشی از سراسر جهان COVID-19 بیماری همه گیر. اما طرفداران رانندگان و تیم ها و نسکار سازمان مشتاق در مورد فرصت به پرتاب پرچم سبز در این آخر هفته و برای انجام این کار در یکی از نمادین ترین مسابقه سالن.

"برای دریافت تماس بگیرید و بدانید که ما در حال رفتن به دارلینگتون بزرگ است و بزرگ برای ورزش نسکار" Chip Ganassi راننده مسابقه Kurt Busch گفت. "صنعت شده است و مشترک با هم کار مطمئن شوید که این کار انجام شود با خیال راحت و به درستی برای قرار دادن در یک نمایش خوب. من هیجان زده برای رفتن به دارلینگتون."

کل ورزش تکرار Busch نظرات. و قطعا وجود دارد مقدار زیادی از داستان به دنبال این آخر هفته.

Ryan Newman که نه شتافت پس از درگیر بودن در آخرین دامان حادثه در این فصل باز دیتونا 500 را به بازگشت به صندلی شماره 6 Roush Fenway مسابقه فورد -- این زمان اضافی خاموش در واقع فراهم نیومن شانس برای گرفتن دکتر ترخیص کالا از گمرک به رقابت بپردازند. تیم خود را صاحب نسکار Hall of Famer جک Roush گفت: از جانبازان بازگشت که نیومن بسیار هیجان زده به پشت در پشت چرخ از یک ماشین مسابقه آن را مانند 16 سال, با گواهینامه رانندگی جدید.

"من می خواهم که هر روز" شوخی نیومن.

"من تا به حال هیچ دغدغه گرفتن در ماشین و" نیومن گفت: از یک جلسه آزمون او انجام شده در دارلینگتون در اوایل بهار به عنوان بخشی از ارزیابی پزشکی. "من هیجان زده بود به در ماشین. آن را مورد علاقه من مسیر مسابقه و فقط واقعا می خواستم به عقب بر گردیم در آن و در آن. من مشغول به کار واقعا سخت به انجام چیزهایی که من نیاز به انجام تست عاقلانه به تصویب تصادم آزمون و پروتکل و چیزهایی مانند آن, بنابراین من می تواند به پایین وجود دارد با تیم من و دکتر خرده برای ایجاد این واقعیت است که من احساس خوبی است و می تواند ثابت کند من به خوبی پشت صندلی ماشین مسابقه, بنابراین من در واقع انجام دادیم."

پیشین جام نسکار سری قهرمان مت Kenseth نیز خواهد شد پشت چرخ ساخت اولین شروع خود را پس از 2018 حیاط-Miami فصل آخر; گذشته از 15-مسابقه از روی لئامت دادن برای او جالب اینجاست که در شماره 6 Roush فورد. باقی مانده از این فصل Kenseth خواهد بود فرمان Chip Ganassi مسابقه شماره 42 شورلت.

"من فقط به عنوان هیجان زده به من شده است برای رفتن به مسابقه در بسیاری از سال های بسیاری و من واقعا به دنبال به جلو به گرفتن به آهنگ" گفت: Kenseth که برنده در دارلینگتون در سال 2013. "من واقعا دوست دارم این گروه از بچه ها در Ganassi; ماشین نگاه خوب و کامارو به نظر می رسد مانند آنها واقعا سریع, بنابراین من واقعا به دنبال به جلو به این مسابقه اول.

"42-تیم اجرا واقعا به خوبی در دارلینگتون در دو سال گذشته پس از راه اندازی عاقلانه ما احتمالا نمی خواهید به تغییر جهت دادن بیش از حد دور از آن است. من فکر می کنم شما اجرای آن برای اولین بار از 30 دور ببینید که چگونه ماشین را احساس می کند و پس از آن قادر به ایجاد برخی از تنظیمات کوچک و رفتن از وجود دارد.

"هر کس (که) در حال رفتن به خارج وجود دارد آماده به حمله با چنگال در هر نقطه ای که آنها می توانید بنابراین شما فقط باید هوشمند. به خصوص برای من فقط نیاز به هوشمند و دریافت از طریق کسانی که اولین دسته از دور به در یک ریتم کمی از اتاق را به حرکت در اطراف, نفس, نوع سازگار و رفتن از وجود دارد. من می دانم که آن را برای رفتن به یک چالش بزرگ است و من قصد دارم به انجام بهترین من سعی کنید و استفاده از این فرصت است."

استوارت-هاس راننده مسابقه کوین Hoffman نشان می دهد تا در دارلینگتون به عنوان زمان جام نسکار سری نقاط رهبر با یک نقطه مزیت در تیم Penske را Joey afton wagner که در حال حاضر به دست آورده دو پیروزی (در لاس وگاس و محفل ققنوس) در فصل اول از چهار مسابقه.

Hoffman تنها دارلینگتون پیروزی در آمد خود را در سال 2014 جام نسکار سری مسابقات قهرمانی فصل است. و او شده است به ویژه از اواخر سال. از جمله این که برنده Hoffman پنج بالا-پنج و شش-10 پس از اتمام در شش مسابقه به طور متوسط در پایان از 4.1.

صف شروع و جاده گودال تکالیف تصمیم گرفته شده اند بر اساس یک قرعه کشی تصادفی و منشور تیم صاحب امتیاز. موقعیت 1-12 سپس 13-24 و سپس 25-36 انتخاب شدند در یک قرعه کشی تصادفی مربوط به صاحب امتیاز. این زمینه به اتمام است با موقعیت های شبکه 37-40 -- بر اساس باز تیم صاحبان امتیاز.

با استفاده از آن فرمت تیم Penske را Brad Keselowski جلب موقعیت قطب در دارلینگتون و شروع خواهد شد در کنار Hendrick Motorsports راننده الکس بومن به دست آورده است که خود شغل دوم برنده در کالیفرنیا خودکار باشگاه جاده سریع السیر در ماه مارس قبل از شکستن.

چوب برادران راننده مسابقه مت DiBenedetto حاکم جام نسکار سری قهرمان Kyle Busch و استوارت-هاس مسابقه را Aric Almirola دور از پنج شروع لکه های. قهرمانی رهبر Hoffman, رایان Blaney, Jimmie Johnson, afton wagner و دیتونا 500 برنده دنی Hamlin دور شروع گرید بالا-10. دفاع از مسابقه برنده Joe Gibbs Racing را اریک جونز شروع خواهد شد 20.

ویلیام بایرون که برنده سه eNASCAR iRacing Pro دعوتی سری مسابقات طی استراحت شروع خواهد شد 18.

با NASCAR را سخت اجتماعی فاصله سفارشات تنها بخشی از این تیم خواهد شد در سایت. هر تیم تنها محدود به 16 عضو در مسیر و که شامل راننده و خدمه ارشد و نقطه نقطه با بسیاری از مهندسین انتظار می رود به کار می کنند از مسابقه مغازه ها به جای اینکه گودال سمت.

"این یک چالش بزرگ است و من واقعا به پرتاب بسیاری از تشکر yous و بسیاری از تمجید به همه در Hendrick Motorsports به دلیل آن را یک روند آسان برای دریافت در آن وجود دارد در یک دوره بسیار کوتاه از زمان و اتومبیل های مسابقه آماده برای رفتن به یک بازی بسیار منحصر به فرد محل گفت:" هفت بار در جام حذفی قهرمان سری خدمه رئیس چاد Knaus. "دارلینگتون بسیار زیادی متفاوت از هر مسیر مسابقه است که ما به بدیهی است. اما ما رو مبهوت ساعت کار. ما رو بلوک از افرادی که کار می کنند. ما واقعا نمی متناوب روز. ما قصد داریم در بلوک های روز به سعی کنید به نگه داشتن قرار گرفتن در معرض را به حداقل برساند.

"ما در حال تست حرارتی مردم به عنوان آنها را به مرکز. شما ببینید همه با پوشیدن ماسک های خود و تمرین های اجتماعی فاصله. ما در حال انجام همه که ما می توانیم در مطابق با CDC مقررات و چه فرماندار است و قرار است در خارج وجود دارد تا مطمئن شوید که ما در حال انجام آنچه حق و هوشمند بودن. از آن آسان نیست."

"حتی اگر آن را نمی فوق العاده-مسابقه طولانی, شما هنوز هم زمان به کار بر روی ماشین خود را به خصوص در رقابت احتیاط گفت:" Blaney از تیم Penske. "آنها (NASCAR) دادن مقدار زیادی از زمان به نوع فروشی را تنظیم اگر شما به آنها نیاز دارید. بنابراین من احساس می کنم هر کس می خواهد آن را آسان برای اولین بار کمی اما راستش حافظه عضلانی از همه خیلی خوب است, بنابراین هنگامی که شما یک اجرا در و چیزهایی مثل این که من فکر می کنم ما خواهید بود به حالت عادی بازگشت."

--توسط هالی قابیل نسکار خدمات سیم. ویژه به حوزه رسانه ها در سطح.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب