چگونه فوتبال کالج فصل می تواند باز کردن سرعت

به عنوان بدبینی در مورد این واقعیت از بازی کامل فوتبال کالج فصل این سقوط همچنان به ساخت و بدون مانع بافندگی بز

توسط PATRIS-MUSIC در 11 تیر 1399

به عنوان بدبینی در مورد این واقعیت از بازی کامل فوتبال کالج فصل این سقوط همچنان به ساخت و بدون مانع بافندگی بزرگتر از ورود دانش آموزان در محوطه دانشگاه.

بزرگترین متغیر می ترسید توسط کارشناسان پزشکی و مربیان و مدیران ورزشی است که از ورود ده ها هزار نفر از دانش آموزان از سراسر کشور به بسیاری از دانشگاه ها که بازی FBS فوتبال است. در اکثر دانشگاه ها از دانش آموزان می رسند و در اطراف همان نقطه زمانی که فوتبال برنامه آغاز می شود و خطر قابل توجهی گسترش COVID-19 به شدت افزایش خواهد یافت.

"آنچه که من واقعا نگران این است که پردیس توسط پردیس در سراسر کشور دانش آموزان آینده در دانشگاه و گسترش [ویروس] مانند آتش سوزی در زندگی خود شرایط" گفت: پل Pottinger, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه واشنگتن و عضو Pac-12 COVID-19 پزشکی کمیته مشورتی. "مگر ما گذشته است که مگر ما می توانیم شکستن این چرخه و سپس آن را سخت به تصور کنید که دانشگاه حتی باز کردن برای پاییز – برای هر هدف بسیار کمتر برای دو و میدانی."

است که برگ های, دانشکده فوتبال, مربیان و مدیران بدونم که دقیقا چگونه آنها قرار است به جلو و بازی در کل یک فصل به عنوان وجود دارد در حال حاضر شیوع قابل توجهی در فوتبال برنامه های است که باید متوقف تمرینات در سراسر کشور قبل از تماس با شیوه حتی آغاز شده است.

مربیان و مدیران ورزشی باقی می ماند نگران توقف و شروع سناریو با لغو بازی ها, هرج و مرج, برنامه و در نهایت یک پایان فصل جایی در میان قرار می گیرند. اوکلاهما مربی لینکلن رایلی روشن ساخته است که آن را اولویت قوی برای بازی فوتبال در پاییز به عنوان طولانی به عنوان آن را امن برای بازیکنان است. اما او اذعان کرد در یک مصاحبه تلفنی با یاهو ورزشی در روز سه شنبه است که او در مورد چگونه به نگه داشتن بازیکنان خود را ایمن از ویروس پس از مدرسه در بیش از 20 ، 000 دانش آموزان بازگشت.

"آن را در ذهن هر مربی" رایلی گفت. "این احتمالا به عنوان آسان به عنوان آن را برای رفتن به سمت راست در حال حاضر که اکثر دانش آموزان دیگر نیست در اینجا. وجود نگرانی های مشروع زمانی که بدن دانش آموز را نشان می دهد. آنچه را که خواهید به نگاه مانند? آن ناشناخته بزرگ در حال حاضر.

"ترسناک ترین چیزی که در مورد آن برای ما و یا چیزی که به شما می دهد برخی از نگرانی های است که دانش آموزان نشان می دهد و یک یا دو هفته بعد از آن شما در حال تلاش برای شروع این فصل است. آن را در ذهن ما است. بیشتر مردم در این منطقه بیشتر از خطر بالقوه و چیزهایی که شما باید به نگرانی در مورد."

The CFB 2020 logo is displayed on the field prior to the College Football Playoff title game between Clemson and LSU. (Todd Kirkland/Icon Sportswire via Getty Images)
به CFB 2020 لوگو نمایش داده می شود در این زمینه قبل از کالج فوتبال حذفی عنوان بازی بین کلمسون و LSU. (تاد کرکلند/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

بحث در مورد حرکت فوتبال به بهار برداشت تا شتاب در هفته گذشته اما بزرگ 12 کمیسر باب Bowlsby خلاصه تا تنور زمانی که او گفت: یاهو ورزشی است که آن را "احتمالا [این] آخرین رفت و آمد مکرر."

دومینو شروع به سقوط در سراسر کشور اشاره است که در طولانی شانس از شروع فصل و در پایان در پاییز. آریزونا, مقامات اعلام کرد در شب دوشنبه که مدرسه متوقف آوردن ورزشکاران به دانشگاه به عنوان دولت که یکی از بسیاری از دیدن تست مثبت اعداد خونتان شتاب. (آریزونا پخش در هفته 0 و برنامه ریزی شده است برای شروع رسمی تمرینات جولای 6 در حالی که در مدارس معمولی برنامه های خود را برای اولین بار رسمی فعالیت های برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 13.) دیگر bellwethers شایان ذکر یک گزارش توسط TMG ورزشی که آیوی لیگ است و با توجه به بازی در بهار بخش-دوم Morehouse لغو سقوط ورزش و D-سوم مدارس مانند ویلیامز و Bowdoin لغو سقوط ورزش است.

برای رایلی گفت: گزینه ای را برای بازی در بهار در حال تبدیل شدن به "واقعی تر" در حالی که اولویت خود باقی می ماند و بازی با خیال راحت در پاییز. رایلی و OU مقامات شده اند محتاط در مورد بازیکنان بازگشت به دانشگاه به عنوان Sooners گزارش ژوئیه 1 به صورت داوطلبانه تمرینات. (12 تیم شد واجد شرایط برای بازگشت ژوئن 15.) رایلی اشاره به پتانسیل پیشرفت های پزشکی مانند درمان و واکسن به عنوان یک دلیل اصلی در نظر گرفتن انتظار.

"این بسیار شدنی" رایلی گفته یاهو ورزشی در مورد بازی فوتبال در فصل بهار است. "این اتفاق می افتد. ما شده ایم بخشی از کنار هم قرار دادن مدل ها از آنچه که به طور بالقوه مانند نگاه. در این فصل در جریان است متفاوت باشد ما نیز ممکن است برای آمدن به شرایط با آن است. اگر ما تصمیم می گیرید که زمستان بهترین گزینه است اگر ما رسیدن به نقطه که ما نباید ترس از آن است. آن را بسیار شدنی است."

رایلی اذعان کرد برخی از تنظیمات که باید ساخته شده در بازی در بهار. که شامل بازیکنان نخبه پرش فصل برای پیش نویس کوتاه برنامه و به طور بالقوه یک بعد از شروع در پاییز. "اگر ما را کاهش می دهد تعدادی از بازی ها و به اندازه کافی زمان من فکر می کنم شدنی است," او گفت:. "من واقعا انجام دهد."

بزرگترین مسئله با برنامه تنظیم باقی می ماند که هیچ کس مسئول فوتبال کالج است. یک نگرانی بزرگ در میان مربیان است که هیچ تاریخ جهانی به تصمیم گیری زمانی که به حرکت در این فصل است. کالج رهبران به نظر می رسد محتوای مطبوعات با اردوگاه دانش آموزان اجازه می دهد به عقب بر گردیم در دانشگاه و ببینید اگر 13,000 بازیکنان به نوعی جلوگیری از ویروس. (یا جلوگیری از آینده در تماس با هر کسی که به این ویروس تماس با ردیابی است مهار به اندازه کافی که در آن رایلی گفت: "یک تست مثبت می تواند دست کشیدن از 15 به 20 نفر" به معنی آنها می تواند قرار داده در قرنطینه برای شیوه ها و بازی ها.)

که رهبری هدایت نمی قریب الوقوع به عنوان NCAA بسیار کمی می گویند در این جهت از فوتبال کالج ها و کمیسیون تمام برنامه های که مناسب نیازهای خود را در لیگ. "وجود دارد برخی از نگرانی در مورد که" رایلی گفت: در مورد رهبری درجه اعتبار ساقط است. "آیا ما رهبری ساختار مناسب یک وضعیت مانند در حال حاضر؟"

رایلی افزود: "این مثال کامل که در آن شما می خواهم عشق را درست سر مانند یک NFL-نوع کمیسر. کسی که به تصمیم گیری برای هر کس در برخی از نقطه. مدل و راه آن را راه اندازی با مدارس مختلف و لیگ کمیسیون و NCAA وجود دارد بسیاری از آشپز در آشپزخانه است. وجود دارد بسیاری از مردم هوشمند و همه آنها در حال رفتن به توافق برسند."

یک مدیر ورزشی خلاصه تا جای خالی این است: "هیچ کس در موقعیت رهبری در نظر گرفتن بسیار دشوار چالش توسعه طرح بهار فوتبال است. با توجه به این که ما در حال ورود به ماه جولای آن را در حال حاضر به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است که ما به رهبری به یک سقوط با تعداد زیادی از لغو بازی و شاید حتی یک ملی توقف چند هفته به این فصل است."

همه موافق هستند که بازگشت به عمل پیچیده است. بازگشت به بازی است و به صورت تصاعدی بیشتر از آن بر اساس هجوم موارد که به ناچار با بازگشت دانشجویان به دانشگاه. "آنچه که من واقعا خیلی بیشتر نگران در مورد همه چیز است که اتفاق می افتد خارج از میدان" Pottinger گفت. "من نگران هستم در مورد خوابگاه من نگران سالن ناهار خوری من نگران خواب من نگران کتابخانه من نگران هستم که در مورد هر چیز دیگری. که در آن ما در حال دیدن افراد جوان سوخته."

و برگ هایی که مربیان و مدیران در بی دست و پا چهارراه دانستن است که حتی اگر ورزشکاران خود را تمام اقدامات احتیاطی لازم برای جلوگیری از این ویروس وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که هزاران نفر از دانش آموزان در اطراف آنها خواهد شد.

"همه ما خواهد بود با ما آنتن تا زمانی که دانش آموزان بازگشت ما به دانشگاه" آلاباما مدیر ورزشی گرگ بایرن گفت. "و درست مثل ما انجام داده ایم برای چهار ماه گذشته ما ادامه خواهد داد برای تنظیم به بهترین توانایی ما. برنامه ما در حال حاضر به حرکت به جلو با سقوط. اما ما همچنین گوش دادن به ما و کارشناسان بهداشت و درمان به راهنمای ما است."

هنری بوشنل کمک گزارش.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن