Hosung چوی whiffs با راننده در کره جنوبی تور رویداد

Hosung Choi یک بار توضیح داد که استدلال پشت خود را پر جنب و جوش و نامتعارف دنبال کنید از طریق."من نه به عنوان

توسط PATRIS-MUSIC در 14 تیر 1399

Hosung Choi یک بار توضیح داد که استدلال پشت خود را پر جنب و جوش و نامتعارف دنبال کنید از طریق.

"من نه به عنوان انعطاف پذیر به عنوان جوان و من واقعا نمی تواند به نوبه خود باسن من خیلی خوب" چوی گفت: سال گذشته است. "این راه من قدرت بیشتر و شانس پایین تر از گرفتن مجروح شدند."

و ظاهرا شانس کمتری برای ساخت تماس بگیرید.

چوی شد رقابت شنبه در کره گلف حرفه ای تور بوسان Gyeongnam باز و بازی در فینال گروه بندی دور سوم – زمانی که او whiffed در توپ را روی گوه شات نهایی سوراخ در Aramir باشگاه های کشور در کره جنوبی. Clubface از چوی راننده آمار زمین به خوبی پشت توپ قبل از پردان فقط بیش از توپ و توپ پس از آن که منفجر کردن توپ را روی گوه.

پس از او بزرگ بوی چوی بود که در 12 زیر برای این مسابقات ایستاده بود وجود دارد در ناباوری. بسته شدن دیو کاهش یافته و او را به 11 زیر است که شش پشت سر رهبر Joohyung کیم.

چوی رتبه شماره 218 رسمی گلف جهان رتبه بندی موفق به کسب چهار بار حرفه ای اخیرا در ماه نوامبر گذشته در Heiwa PGM قهرمانی. این بود که او برای اولین بار شروع به پس از به SMBC سنگاپور در ژانویه جایی که او ساخته شده سرفصل های دیگر کمتر-از-چاپلوس دلیل – او آمار بازی خود را رقیب با راننده اش پس از اجازه دادن به رفتن از این باشگاه پس از یک فقیر درایو.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن