پرتال تخصصی اولی بازیکن با ارسال یک پیام با دستگیری او

در یک شب جمعه در اواخر ماه مه از یک ایالت اوهایو بازیکن بسکتبال برداشت کیف پول و کلید و رهبری به شب. "من نمی د

توسط PATRIS-MUSIC در 22 خرداد 1399

در یک شب جمعه در اواخر ماه مه از یک ایالت اوهایو بازیکن بسکتبال برداشت کیف پول و کلید و رهبری به شب.

"من نمی دانم که در آن من بود," او گفت: "اما من می دانستم که من نیاز به پیدا کردن فرزند من."

ملیسا Smitherman آموخته پسر او ممکن است در خطر دقیقه قبل از زمانی که او موفق به دریافت یک اخلال تلفن تماس بگیرید. اچ خال خال ست شهرها در میان معترضان ایستاده خود را در برابر پلیس سفارشات در طول یک زندگی توجه به تجمع در کلمبوس.

زمانی که Smitherman FaceTimed پسرش به او ناآشنا مرد جواب داد: او تماس بگیرید. مرد گفت: Smitherman که کلمبوس پلیس تا به حال فقط دستگیر شهرها گرفته و او را دور می روم تنها تلفن خود را پشت سر گذاشت.

برای Smitherman این ناآرامی از چند ساعت بعد بود ترسناک ترین تجربه زندگی خود را. او گفت که او "نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد" به پسر او و او "ترس از آنچه که من ممکن است پیدا کردن."

Smitherman خود را آغاز جستجو برای شهرهای با قرار دادن یک تعداد انگشت شماری از تماس های امید کشف که در آن بازداشت معترضان برگزار می شد. وقتی که ثابت کرد یک بن بست Smitherman سوار به مرکز شهر کلمبوس ایستگاه پلیس به دنبال پاسخ در فرد است.

سنگر خیابان نیست جلوگیری Smitherman و نه حضور یک گروه ترکان و مغولان از افسران پلیس گارد ایستاده در دنده تاکتیکی. چشمان قرمز و گونه های اشک-رنگ آمیزی Smitherman کشیده شدن ماشین خود و با نزدیک شدن به نزدیکترین پلیس.

کلمبوس پلیس گروهبان در نهایت کارگردانی Smitherman به یک مرکز آتشنشانی چند بلوک های حذف شده از تظاهرات. هنگامی که او وارد Smitherman peered از طریق یک زنجیره لینک حصار در عقب ایستگاه و جاسوسی دید هیچ مادر همیشه می خواهد برای دیدن.

"پسر من نشسته بود با دست خود پشت سر خود را و من می توانم ببینم که آنها zip-بستن" Smitherman گفت. "قلب من را شکست و به یک میلیون قطعه به دیدن او می خواهم که."

آن را نیش زده Smitherman برای دیدن پسرش در دستبند, اما آن را نمی او تعجب که او را مانند یک قربانی. در بسیاری از راه های این روز بود یک زمان طولانی برای یک بچه که همواره بالید خود را به عنوان یک رهبر شجاعانه به صورت متفاوت و ایستادن برای آنچه درست بود.

غیر معمول دانشجو

به سختی وجود دارد هر چیزی در مورد ست شهرها که نمونه ای از یک بازیکن بسکتبال با آرزوی ساخت NBA.

شیرین-تیراندازی 6-پا-7 رو به جلو شده است به عنوان انجام یک دانش آموز او را به عنوان یک بسکتبال چشم انداز.

در Northland دبیرستان در کلمبوس شهرها به دست آورده همه افتخارات دولت دو بار در بسکتبال و در عین حال حفظ معدل بالای 4.0. او tutored دانش آموزان بزرگتر voraciously بخوانید و رقابت برای مدرسه در سراسر کشور مشهور ریاضی تیم.

به جای پذیرش بورس تحصیلی ارائه می دهد و از امثال میشیگان یا ایالتی اوهایو شهرها گرفتند به کمتر شایع مسیر. او انتخاب دانشگاه هاروارد از دبیرستان قمار است که او می تواند خود را به انجام برسانند بسکتبال بالقوه در آیوی لیگ در حالی که همچنین دریافت بی نظیر آموزش و پرورش است.

"بسیاری از مردم در بسکتبال جهان شد, مانند," چرا شما بروید وجود دارد؟" "شهرهای یاد می آورد. "من به آنها گفتم: "این یک شانس برای رفتن به بهترین در جهان است. چرا من نمی در نظر گرفتن آن ؟ "

در شهرهای رویای تبدیل شدن به یک کامپیوتر نرم افزار مهندس و برنامه های در حال توسعه برای گوگل. سپس یک سری از وقایع تغییر تمرکز خود را آموخت قدرت صدای خود را و باعث او را به آغوش مبارزه برای برابری نژادی.

پسر یک پدر و یک خانم بلوند, موهای سبز چشم مادر شهرهای بزرگ شده در یک خانواده بود که عملی در مورد نژاد پرستی. جیمز شهرها و ملیسا Smitherman پسر خود آموخت به گرامی داشتن همه انسان ها صرف نظر از نژاد و قومیت و در عین حال هرگز فراموش نکنید که برخی از غریبه ها را مشاهده او متفاوت به دلیل رنگ پوست ،

این پیام به طور کامل نمی طنین انداز با شهرها تا زمانی که او در زمان یک آفریقایی-آمریکایی مطالعات کلاس برای کالج های اعتباری خود را از سال سوم دبیرستان. دیگر نمی شهرها دست کم گرفتن نژادی و بی عدالتی در امریکا پس از مطالعه پرونده مرگ مایکل براون و اریک گارنر و دیگر غیر مسلح سیاه پوستان در برخورد با پلیس است.

"آن را در اواخر دوران نوجوانی من بود شروع به شکل افکار خود من که بسیار لحظه ای سرنوشت ساز در تاریخ" شهرهای گفت. "در بسیاری از جهات آن را یک بیداری برای من است."

در ماه دسامبر سال 2014 در میان ملی حساب و خشونت پلیس علیه اقلیت ها در شهر تصمیم گرفت او می خواست به بازی نقش مهمی در مبارزه برای تغییر معنی دار. او به سازماندهی یک اعتراض که نه تنها پرورش بحث در مدرسه خود را بالا بلکه به خود جلب کرد رسانه ملی توجه شود.

فقط قبل از پایان یک روز مدرسه, شهرها و آفریقایی-آمریکایی مطالعات همکلاسی های جمع آوری شده در مدرسه در منطقه مشترک و گذاشته به عنوان اگر آنها مرده بودند. ضبط برای هر یک از پشت خود بودند و تکه های کاغذ را با عبارت "من نمی توانم نفس بکشم" یک شعار حاصل از جلب کلمات تاریخ و زمان آخرین در حالی که یک افسر پلیس را در سبد.

"ست شد این نوع از دانش آموز ساخته شده است که شما می خواهید به آموزش بهتر" گفت: Kevin Tooson, Northland آفریقایی-آمریکایی مطالعات معلم در زمان. "او گرسنه بود برای دانش او برخوردار فکری پهنای باند را از آن همه در و اگر او فکر کرد که چیزی اشتباه بود, او مایل به ایستادن و می گویند چیزی در مورد آن."

ست شهر الهام

اگر شهرهای آموخته به ذهن خود صحبت می کنند در دوران دبیرستان این بود که دانشگاه هاروارد که در آن او خود را توسعه یافته ، او جعلی روابط با این نوع از مردم که اکثر کالج بسکتبال, بازیکنان, لازم نیست که در لیست تماس خود را.

هاروارد, مربی تیم تامی Amaker سازماندهی ماهانه صبحانه در کمبریج که خود را در معرض بازیکنان به رهبران از ورزش جهان و فراتر از آن. در میان مهمانان دعوت شده که در شهرهای در حال حاضر تعداد مربیان: نویسنده پرفروش Mitch Albom, سابق, وزیر آموزش و پرورش آرنی دانکن و فعال حقوق مدنی دکتر هری ادواردز.

آن را نیز تحت تاثیر قرار شهرهای دیگر دیدن مشخصات بالا در ورزشکاران با استفاده از نفوذ خود را بیشتر به علل مهم. شهرهای توصیف خود را به عنوان "monumentally الهام" پس از khezri آمد به دانشگاه هاروارد در سال 2018 و صحبت در مورد اینکه چرا او حاضر به خطر اندازد فوتبال خود را حرفه ای به نگه داشتن مبارزه برای عدالت نژادی.

شاید شهرهای' بزرگترین منبع انگیزه یک تراژدی بود که به یاد او چگونه نادر است که به صورت درونی-شهر بچه مثل خودش به فرصت برای معاشرت با مشاهیر و یا به یک سطح جهانی آموزش و پرورش است. در اکتبر. 19, 2018, دوست نزدیک و سابق دبیرستان هم تیمی اردن "Kizzzy" Kinchen کشته در تیراندازی در کلمبوس.

Kinchen قتل led شهرها به تمرکز بر ایجاد فرصت های بیشتر برای محروم آفریقایی-آمریکایی کودکان و نوجوانان. او تحقیق راه هایی برای بهبود نمرات آزمون به ارائه کارآموزی و ارائه کالج فرصت های که در آن آنها نیست قبلا وجود داشته باشد.

"ست می خواستم همه به این باور است که اگر او می تواند آن را انجام دهد آنها می تواند بیش از حد" Smitherman گفت.

شهرهای تا به حال بیشتر از زمانی که او می خواست به تمرکز بر روی ساخت یک تفاوت و دور از بسکتبال در دانشگاه هاروارد به دلیل صدمات محدود تاثیر او در دادگاه.

آیوی لیگ 2017-18 بازیکن سال دچار مصدومیت زانو راست در اواخر دست به پن در آن فصل این کنفرانس عنوان بازی. طولانی درد در هر دو زانو کنار شهرها برای دو فصل گذشته و او را مجبور به انجام عمل جراحی در ماه دسامبر گذشته.

که آسیب تاریخچه نگه نمی متحرک از دنبال کردن برنامه های شهرهای زمانی که او اعلام کرد قصد خود را برای ترک دانشگاه هاروارد به عنوان یک فارغ التحصیل انتقال این بهار. شهرهای انتخاب زادگاه ایالتی اوهایو بیش از یک لیست طولانی از خواستگاران که شامل دوک, کانزاس, ویرجینیا و سیراکیوز.

در مه 28 روز او فارغ التحصیل از دانشگاه هاروارد با یک جامعه شناسی مدرک شهرهای جشن در پشت بام نوار در مرکز شهر کلمبوس. او به خاطر تجربه یک درد شدید و ناگهانی از پشیمانی زمانی که او peered در خیابان زیر و شاهد ازدحام تظاهرات در اعتراض به مرگ جورج فلوید بدون او.

"از آن ساخته شده من ناراحت است که من بخشی از آن" شهرهای گفت: "بنابراین من تصمیم گرفت که روز بعد صدای من بود و شنیده می شود."

'می گویند نام خود را!'

Seth Towns continued to shout, "Say his name!" as Columbus police detained him. (Twitter)
ست شهرها همچنان به فریاد زدن "می گویند نام خود را!" عنوان کلمبوس پلیس او را بازداشت کردند. (توییتر)

اعتراض به پایان رسید که با شهرهای دستبند آغاز شد و با او مبارزه اشک.

آن احساسی را برای او به شهر خود گرد هم می آیند به تقاضای حقوق برابر.

زمانی که شهرها وارد او پیوست و ده ها تن از معترضان با تجمع در مقابل کلمبوس ایستگاه پلیس خواستار عدالت برای Floyd. هنگامی که جمعیت افزایش یافته و به حدود 500 معترضان راهپیمایی بالا و پایین بالا و گسترده ای در خیابان ها شعار فلوید نام.

"ایستاده در میان آنها احساس من این همبستگی و این درد از صدای خود" شهرهای گفت. "آن اشک را به چشمان من شنیدن و احساس همه است."

روحیه اعتراض شد زمان بیشتری بعد از آن شب هنگامی که ماموران پلیس به دنبال پاک کردن این منطقه است. کلمبوس پلیس ادعا که معترضان با پرتاب سنگ و آجر به تنظیم کردن آتش و شکستن پنجره ها از مرکز شهر کسب و کار.

شهرها در میان معترضان که تصمیم به ایستادگی در زمین خود با وجود هشدارهای کلامی. پلیس پس از آن شروع به استفاده از دوچرخه یا اسب به فشار جمعیت به زور.

شهرهای گفت که او ایستاده بود با اسلحه خود را در اطراف گلو فریاد "نمی توانم نفس بکشم" که شش افسر پلیس او را محاصره کرده و دست خود را به پشت او. ایالت اوهایو به جلو توصیف این حادثه به عنوان "یک سورئال لحظه به حداقل می گویند" و گفت: ماموران تصمیم به بازداشت او را "به نظر می رسید از آبی است."

در یک ویدئو که رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی است که شب شهرها دیده می شود فریاد "می گویند نام خود را!" در حالی که ماموران او را مهار. "جورج فلوید!" گروهی از معترضان فریاد زدن برگشت.

"من ایستاده بود تا برای آنچه که من در باور" شهرهای گفت. "من توقف اینکه من بود که بازداشت, بازداشت و یا مورد ضرب و شتم."

یک شخص معترض که شاهد پلیس را در شهرهای تایید کرد که او هیچ چیزی برای تحریک آنها در کنار زمین خود ایستاده.

"از آنچه من تو را دیدم او به سادگی در حال حرکت از جاده" اریک بیلی گفت. "من مطمئن هستم که آنچه که او انجام داد که متفاوت بود از آنچه که من انجام داده بود که آنها را بازداشت او و نه من. او را عمل کرده به شدت. او تا به حال نه پرتاب یک بطری. او نه فریاد زدن در افسران. او چیزی جز ورزش اول خود را اصلاح [حقوق]."

هر چه دلیل کلمبوس پلیس در زمان شهرهای دور ون و برگزار شد او را در نزدیکی ایستگاه اتش نشانی با چهار نفر دیگر بازداشت شدگان در آن شب. او در آنجا باقی ماند تا زمانی که مادر خود را خال خال او را از طریق زنجیره ای پیوند حصار چند ساعت بعد.

از دانشگاه هاروارد فارغ التحصیلی به پشت یک ون پلیس

اگر شهرها شد شگفت زده برای پیدا کردن خود را در بازداشت پلیس او فقط به عنوان شوکه به مادر خود می رسند و از هیچ جا.

Smitherman حتی صحبت راه خود را به اتش نشانی که در آن پلیس اجازه داده او را به نشستن در کنار پسرش در حالی که او بازداشت شد.

"من به شما بگویم آنچه که به ذهن من زمانی که من نشسته وجود دارد" Smitherman گفت. "اگر من یک ساله که من شده اند فراهم شده است که همان فرصت ؟ خواهد یک مادر سیاه و سفید داده شده است همان فرصت را به نگه داشتن فرزند خود را امن است؟"

کلمبوس پلیس در نهایت منتشر شد شهرهای بدون دستگیری او. سپس مادر راند او را به خانه و او چند ساعت خواب.

زمان شهرها از خواب بیدار شد صبح روز بعد داستان خود را همه جا بود. رسانه ها در سراسر کشور برداشت داستان یک بازیکن بسکتبال که فارغ التحصیل از دانشگاه هاروارد یک روز بود و بازداشت توسط پلیس ،

به جای پنهان کردن از داستان شهرها به رسمیت شناخته شده است که او "یک فرصت منحصر به فرد برای گوش دادن به مردم." بعد از آن روز او فیلم برداری خود را با خواندن یک بیانیه قدرتمند که روشن ساخته است که او تا به حال هیچ پشیمانی برای خود بازداشت.

"در طول 24 ساعت من راه می رفت در سراسر دانشگاه هاروارد مجازی فارغ التحصیلی مرحله را پشت یک ون پلیس که هر دو من به همان اندازه افتخار," او گفت:.

شهرهای تصریح کرد که ضریب اطمینان در طی یک مصاحبه در SportsCenter آن شب. او متعهد به ادامه استفاده از صدای خود را به صحبت کردن به "افرادی که بی سابقه."

در مه 31, دو روز پس از بازداشت شهرها بازگشت به مرکز شهر کلمبوس در اعتراض به این بار مسلح با یک بلند گو حرف زدن. شهرهای تحویل یک سخنرانی پرشور گفتن همکار معترضان "ما در اینجا, ما صلح آمیز است و ما با صدای بلند و ما این کار را هر روز تا زمانی که ما آنچه که ما تقاضا است."

راه شهرهای آن را می بیند این یک لحظه تاریخی است که زندگی مهم جنبش باید دست گرفتن. آمریکایی ها بیشتر آگاه از نژادپرستی نظاممند جنبش اصرار دارد همچنان ادامه دارد در این کشور و باز به استقبال تغییر دهید.

"این بوده است که اکثر آموزشی دو هفته از تمام زندگی من," او گفت:. "من آموخته ام یک تن مورد چگونه سیستم کار می کند و چه مراحل ما نیاز به رفتن به جلو.

"بزرگترین غذای آماده است که با داشتن چند چیز تغییر با پلیس اصلاحات به اندازه کافی نخواهد بود. اکنون زمان آن است که پایان دادن به نژادپرستی نهادی نیاز به تحت فشار قرار دادند به خط مقدم ملت ما تلاش. آزادی چیزی است که در این کشور تاسیس شده است و در حال حاضر وجود دارد یک گروه از مردم است که دچار همان آزادی به دیگران است."

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب