افتخار 9x Pro نقد و بررسی

خلاصهافتخار 9X Pro است که تحت یک گوشی مقرون به صرفه با هدف کسانی که به دنبال بزرگ سخت افزار بدون به طور معمول

توسط PATRIS-MUSIC در 15 اردیبهشت 1399

خلاصه


افتخار 9X Pro است که تحت یک گوشی مقرون به صرفه با هدف کسانی که به دنبال بزرگ سخت افزار بدون به طور معمول بالا و قیمت.... به دنبال در برگه مشخصات آن را تقریبا به نظر می رسد بیش از حد خوب درست باشد: شما یک خوب به دنبال صفحه نمایش مقدار زیادی از ذخیره سازی 48MP دوربین یک باتری و یک منطقی پردازنده سریع برای تنها €249.


اما گرفتن وجود دارد: افتخار 9X Pro کشتی با برنامه های گوگل و یا خدمات مانند یوتیوب و یا نقشه های گوگل. این باعث می شود آن را بسیار سخت برای, توصیه برای اکثریت قریب به اتفاق خریداران به ویژه هنگامی که وجود دارد مقدار زیادی از مشابه قیمت گوشی های هوشمند در بازار با دسترسی کامل به فروشگاه Play و Google طیف گسترده ای از برنامه های.


هنوز هم اگر شما از ذهن نیست زندگی بدون برنامه های گوگل و خوشحال هستند برای دانلود فایل های APK از دیگران نمی های موجود در گالری برنامه, شما نا امید نمی شود این در غیر این صورت به خوبی انجام تلفن.

طراحی و صفحه نمایش


از جنبه های فیزیکی این گوشی های هوشمند یکی از چیزهایی است که باعث می شود آن ایستادگی کردن از جمعیت. افتخار مجهز است 9X Pro با بزرگ 6.6 اینچ صفحه نمایش ال سی دی کامل با Full-HD+ (2340 x 1080) با وضوح.


برای €249 گوشی های هوشمند, صفحه نمایش بسیار لذت بخش به نگاهی در اگر چه به طور پیش فرض آن را به یک بیت از یک رنگ زرد به آن است. خوشبختانه این می تواند سرعت ثابت در داخل تنظیمات برنامه تنظیم دمای رنگ کمی.


صفحه نمایش خود را همراه با تحت نازک سمت ناهنجاری – آنها باریک تر از کسانی که در حق آی فون 11 Pro هر چند چانه کمی ضخیم تر. قابل توجه ترین جزئیات عدم وجود یک شکاف یا سوراخ پانچ ،


افتخار را در آغوش تمام صفحه تجربه با اتخاذ یک pop-up سیستم دوربین برای عکاسی از دوربین. آن را به طور خودکار فعال زمانی که selfie mode باز می شود در داخل برنامه دوربین اما در غیر این صورت می رود کاملا خسته شده اید.


این تلاش ها کمک کرده اند کاهش اندازه گوشی های هوشمند اما آن را هنوز هم احساس دلپذیری, در, دست, به خصوص با یک مورد ، آن است که کمی بزرگتر از یک کهکشان S20+ اندازه گیری 163 77 توسط 9mm و وزن بیش از 200 گرم.


ساندویچ بین جلو و عقب پانل های آلومینیومی قاب. در میان چیزهای دیگر آن را به یک جک هدفون و یک طرف-نصب اسکنر اثر انگشت است که دیوانه سریع – من تا به حال را فراموش کرده ام چگونه درخشان سنتی خازنی سنسور را می توان پس از استفاده در صفحه نمایش جایگزین برای سال گذشته است.


پشت افتخار 9X Pro از سوی دیگر پوشش داده شده است در شیشه ای. واحد من ویژگی های سرد پایان شیب که شیفت از بنفش به صورتی و یک X-شکل آرم در پشت است که قابل مشاهده در برخی از روشنایی.

برنامه های گوگل و برنامه گالری


نرم افزار می رود دست در دست با صفحه نمایش. که یک منطقه که در آن افتخار 9X Pro انبوه قطره توپ هر چند به دلیل آن کشتی بدون فروشگاه Play را پشتیبانی نمی کند گوگل طیف گسترده ای از برنامه های محبوب یا نه.


Huawei گالری برنامه آمده از پیش نصب شده در گوشی های هوشمند تا خریداران حداقل دسترسی به فروشگاه app. اما آن را از دست رفته کلید برنامه های مانند WhatsApp, Facebook, Twitter, مسنجر و Spotify در.


این را می توان با جستجو برای فرد فایل های APK آنلاین و در عین حال برای اکثریت مردم که رفتن به بیش از حد بدون هیچ زحمتی.

گوگل برنامه یک داستان کاملا متفاوت به این دلیل که افتخار 9X Pro نیست تایید شده توسط غول اینترنت. Chrome به طور مداوم به شما هشدار می دهد که آن را stop working بازی فروشگاه را می توان اضافه شده به گوشی اما فقط به ارمغان می آورد تا یک صفحه خالی در هنگام باز و یوتیوب حتی نمی تواند نصب شود.

خوشبختانه یک برنامه مرورگر از پیش نصب شده بر روی گوشی و یوتیوب را می توان از طریق وب سایت. همانطور که برای Gmail و Google Maps سابق را می توان از طریق پست و دومی است که در آن همه چیز جالب.


برنامه گالری نمی کند و در عین حال شامل مناسب نقشه های گوگل و جایگزینی آن 'نرم افزار جدید ما عشق' بخش اشاره کرد و من نسبت به نقشه.من. به نظر می رسید کاملا مناسب و معقول بنابراین من آن را دریافت اما به سرعت متوجه آن امکانات محدود در افتخار 9X Pro.


به عنوان به زودی به عنوان شما شروع به ناوبری و ترک برنامه اطلاع رسانی به نظر می رسد اطلاع رسانی به شما که نقشه های.من کار نخواهد کرد بدون گوگل گواهینامه. کار می کند اگر شما را ترک برنامه باز کردن کل مسیر اما به نظر می رسد به عنوان اینکه حتی هواوی و افتخار به طور کامل نمی دانند که برنامه کار بر روی گوشی های هوشمند خود را در حال حاضر -- و نه یک نگاه خوب در تمام!


دوربین و ویدئو


وجود سه دوربین نصب بر روی پشت افتخار 9X Pro شامل یک اصلی 48-مگاپیکسل, دوربین 8 مگاپیکسلی فوق العاده زاویه تیرانداز و 2 مگاپیکسلی سنسور عمق.
اولیه دوربین های استخدام صفحه binning تکنولوژی – آن را ترکیبی از چهار پیکسل به یک – تولید برتر 12 مگاپیکسل عکس. عکس های گرفته شده در طول روز بسیار مناسب و معقول اگر چه گاهی اوقات این دوربین را oversaturates عکس. گرفتن عکس در داخل خانه نیز تولید نتایج رضایت بخش.


ثانویه فوق العاده زاویه دوربین خوب است اما به دور از شگفت انگیز است. عکس آن را به تولید در نور روز قابل قبول هستند البته کمی نرم اما در شرایط نور کم و داخل یک قطره بزرگ در کیفیت نسبت به دوربین اصلی قابل توجه است.


همانطور که برای جلوی دوربین که یک 16 مگاپیکسلی با سنسور. من غافلگیر شده بود با این دوربین به دلیل آن را به تولید خوب selfies هر زمان که روشنایی نیست یک موضوع و نمایش رنگ پوست بسیار دقیق.


متاسفانه عکس داخل خانه و یا در شرایط بدون نور کامل یک داستان کاملا متفاوت است. دوربین oversharpens عکس و smooths بیش از پوست بسیار کمی صرف نظر از اینکه زیبایی در حالت فعال است یا نه.


ضبط ویدئو می تواند انجام شود تا 1080p 60fps با استفاده از 48-مگاپیکسل, دوربین و در نتیجه فیلم این است که قطعا قابل قبول است. این شرم آور ضبط ویدیو 4K پشتیبانی نمی شود اما این یک €249 تلفن در پایان روز و شما واقعا نمی توانید بپرسید برای بسیاری دیگر.


فیلم های ضبط شده با استفاده از فوق العاده زاویه تیرانداز کاهش داد و به 30fps اما هنوز هم کاملا قابل استفاده است.


افتخار 9X Pro متکی بر یکی پایین-شلیک بلندگو به صورت صوتی. آن را می تواند انجام دهد با باس قدرتمند اما نتایج کاملا قابل قبول است.


عملکرد و عمر باتری


این دو منطقه در حال افتخار 9X Pro قویترین نقاط. تأمین گوشی های هوشمند است که در خانه گیرین 810 چیپ ست همراه با 6GB رم و چشمگیر 256GB از ذخیره سازی.
این نرم افزار بر روی گوشی های هوشمند احساس بسیار تند با تشکر فوق چیپ ست و بازی های موبایل به یک مسئله شده است یا نه. دومی تقویت شده است و با افتخار GPU توربو 3.0 نرم افزار است که باعث افزایش کارایی سیستم و کاهش SoC مصرف برق 10% در هنگام بازی.


حصول اطمینان از شما دریافت بیشتر از افتخار 9X Pro یک شارژ است که از 4000 میلی آمپر باتری. آن طول می کشد به راحتی یک روز کامل با استفاده معمولی و احتمالا می تواند کشش تا 48 ساعت اگر شما یک نور کاربر.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de