افتخار 30 نرم افزار به همراه نقد و بررسی

افتخار 30 نرم افزار+ یک گوشی بزرگ اگر ما قضاوت آن با عملکرد خود دوربین و مشخصات. اما به عنوان Huawei ممنوع است

توسط PATRIS-MUSIC در 2 مرداد 1399
افتخار 30 نرم افزار+ یک گوشی بزرگ اگر ما قضاوت آن با عملکرد خود دوربین و مشخصات. اما به عنوان Huawei ممنوع است و با استفاده از تکنولوژی از شرکت های ایالات متحده, این گوشی همراه بدون دسترسی به فروشگاه Google Play و متکی Huawei راه حل خود برنامه گالری. عدم وجود سرویس های گوگل و فروشگاه بازی است که تنها از این در غیر این صورت گوشی بزرگ -- و قطعا به همین دلیل به افتخار P30 Pro+ است که عملا در دسترس نیست در بازارهای غربی است.


طراحی و صفحه نمایش


افتخار 30 نرم افزار+ یک زرق و برق دار طراحی مدرن. روی آن شیشه عقب افتخار 30 Pro+ دارای یک دوربین دست انداز مسکن آن چهار دوربین و آرم شرکت در کاملا با حروف بزرگ. در مقابل آن 6.57-اینچ صفحه نمایش OLED خانه dual-camera selfie سیستم. نقره ای رنگ از واحد ما یک نرم بنفش شیب که به نظر می رسد و احساس می کند حق بیمه و شیک. صفحه نمایش لبه های منحنی و قاب آلومینیومی نمایشگاه های زیبا و بنفش رنگ.


صفحه نمایش می آید با یک 90Hz بالا نرخ refresh برای پیمایش نرم و صاف و انیمیشن است که باعث می شود آن را به یک لذت برای استفاده است. شما همچنین می توانید تغییر دهید به طور منظم 60 هرتز صفحه نمایش نرخ تجدید به حفظ عمر باتری اما من شخصا ترجیح می دهند پیمایش صاف تجربه به عنوان اثر بر روی باتری است ، افتخار 30 نرم افزار همچنین دارای یک برنامه ریزی همیشه بر روی صفحه نمایش یکی از ویژگی های خوب است.

دوربین و صدا


افتخار 30 Pro+ ویژگی های quad-سیستم دوربین با یک 50MP سنسور اصلی. علاوه بر این گوشی دارای یک 8MP periscope لنزهای تله فتو لنز 16MP گسترده ای فوق العاده دوربین و یک 2MP سنسور عمق. عکس های گرفته شده با Honor 30 Pro+ تبدیل زرق و برق دار با رنگ های واقعی و نه بیش از حد اشباع شده و با جزئیات خوب. گوشی های هوشمند می توانید در زوم 50 برابر اما در حداکثر زوم سطح بسیاری از جزئیات از دست داده است. افتخار 30 Pro+ طول می کشد عکس های عالی هر دو در نور روز و در داخل خانه. هوش مصنوعی از تلفن را به سرعت به رسمیت می شناسد صحنه های که شما در حال گرفتن عکس و به طور خودکار تنظیم تنظیمات است که بسیار مفید است.
این گوشی همچنین اختصاص داده است شب و حالت ماکرو. پرتره حالت موفق به ارائه رنگ بزرگ و به تیرگی پس زمینه کاملا به سادگی و ماکرو نا امید نمی کند یا نه. حالت شب می کشد به اندازه کافی اطلاعات و تولید تصاویر بزرگ با واقع بینانه رنگ.

عکس های سلفی با افتخار از 30 نرم افزار+ به نظر می رسد کمی شسته در, روشن, روشنایی, شرایط, اما من نمی خواهد شکایت در مورد کیفیت خود را.

گوشی های هوشمند می تواند شلیک ویدیو 4K با سرعت 60 فریم در ثانیه با فوکوس خودکار سریع و خوب دقت رنگ پس هیچ شکایتی در این بخش نیز هست.

صوتی

گوشی بلندگوهای استریو با صدای بلند به اندازه کافی برای راحت گوش دادن به موسیقی و یا تماشای فیلم ها حتی در یک محیط پر سر و صدا. من تا به حال حتی کاهش حجم در برخی موارد به دلیل آن را بیش از حد بلند و داشتن یک بلندگو با صدای بلند به طور کلی چیز خوبی است. صدای شفاف و باس تمیز و قدرتمند است.

نرم افزار و عملکرد


افتخار 30 Pro+ همراه با آندروید 10 و سحر و جادو UI 3. گوشی های هوشمند را گیرین 990 5G پردازنده بسیار قادر به ارائه لکنت-free عملکرد صاف. آن را بدون زحمت زیاد بازی می کند و با خواستار بازی. به طور کلی تلفن احساس روح و پاسخگو است.

این هر دو یک حسگر اثر انگشت ساخته شده است در زیر صفحه نمایش OLED و یک ویژگی بازکردن قفل با چهره. هر دو کار بسیار به سرعت. باز کردن قفل با چهره نشانی از یک کار بزرگ حتی در موقعیت نور کم.

اینجا متاسفانه می آید بزرگترین نگرانی من با افتخار 30 Pro+ : فقدان برنامه های گوگل و گوگل بازی فروشگاه. شما می توانید به تماشای یوتیوب در مرورگر وب, اما این کاملا همان چیزی که به عنوان داشتن واقعی برنامه یوتیوب. علاوه بر برنامه های محبوب مثل Instagram و یا Facebook Messenger هنوز در دسترس نیست در برنامه, گالری, Huawei جایگزین فروشگاه app. این ممکن است یک مشکل که در آن سرویس های گوگل در دسترس نیست اما برای دیگر مناطق جهان, این می تواند یک بزرگ باهم.

عمر باتری


با 4000 mAh افتخار 30 Pro+ دارای قدرت کافی برای آخرین بار در روز با استفاده متوسط و حتی دو روز اگر شما یک نور کاربر. این گوشی همچنین ویژگی های معکوس, شارژ بی سیم برای شما به صرفه جویی در. افتخار 30 نرم افزار+ پشتیبانی تا 40W شارژ سریع و 27W سریع شارژ بی سیم. اگر چه این گوشی اتهامات بزرگ آن سلول باتری خیلی سریع آن را دریافت نمی کند بیش از حد گرم می شود زمانی که شارژ.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب