صفحه اصلی-زمینه مزیت: که بیشتر به از دست دادن ؟

یک حافظه خوانده شده را علامت سانچز است از خود NFL روز یک Styx آهنگ.پیتسبورگ استیلرز استفاده از "تبادل نظر" در

توسط PATRIS-MUSIC در 29 خرداد 1399

یک حافظه خوانده شده را علامت سانچز است از خود NFL روز یک Styx آهنگ.

پیتسبورگ استیلرز استفاده از "تبادل نظر" در طول سه ماهه چهارم به هواداران و تیم است. Steelers طرفداران آواز خواندن همراه در حالی که هاینز درست می شود با صدای بلند و الکتریکی است.

"هنگامی که شما لازم نیست که با هر کس آواز شما فقط باید این آهنگ گفت:" سانچز که میزبان 4 و برای همیشه لطفا برای پادکست در Showtime. "این همان است."

زمانی که فصل NFL شروع می شود در سال 2020 آن متفاوت خواهد بود چون تقریبا قطعا نمی تواند کامل استادیوم های با اتمسفر مانند پیتسبورگ. و اندازه جمعیت می تواند متفاوت از ورزشگاه به ورزشگاه بسته دولت مقررات دولت.

چیزی از دست خواهد رفت.

"به عنوان یک NFC شمالی عضو رفتن به Lambeau Field و شنیدن" من می خواهم در درام خود را در تمام طول روز!' من نمی خواهم به شنیدن این که s---," سابق شیکاگو خرس گارد Kyle بلند شد و گفت: با صدای بلند خواند تاد Rundgren آهنگ هکرها پس از بازی touchdowns.

"و آن را طرفداران — این سیستم PA. بنابراین در Lambeau این سال زمانی که آنها نمره touchdown وجود دارد نمی شود 60,000 Green Bay طرفداران و بنابراین هیچ " من می خواهم در درام خود را در تمام طول روز!' و شما می توانید بیش از آن که من نمی تونم ... من از آنها بدم میاید این آهنگ!"

بنابراین هر کس نمی خواهد آن را از دست. اما آن را نمی خواهد همان باشد و آن را نمی ممکن است برابر است.

که ممکن است اجازه می دهد تا برخی از طرفداران ؟

NFL سخنگوی برایان مک کارتی گفت: در این هفته که NFL در حال برنامه ریزی برای بازی خود در فصل به طور منظم و پیش فصل به عنوان برنامه ریزی شده با افزایش پروتکل ها و اقدامات ایمنی با تنظیم به عنوان لازم است. لیگ نشده ساخته شده است هر گونه اظهار نظر در مورد ورزشگاه حضور دارد.

"ما همچنان به تصمیم گیری بر اساس آخرین توصیه های پزشکی و مقامات بهداشت عمومی و نیز در انطباق کامل با زمان و آینده دولت و مقررات" مک کارتی گفت.

در روز پنج شنبه, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی نیست خوش بینانه در مورد چشم انداز یک فصل فوتبال.

"مگر اینکه بازیکنان اساسا در یک حباب — عایق از جامعه و از آنها تست شده هستند و تقریبا هر روز از آن خواهد شد بسیار سخت برای دیدن چگونه فوتبال قادر به بازی در این پاییز" Fauci سی ان ان گفت رئیس پزشکی خبرنگار سانجی گوپتا. "اگر موج دوم است که قطعا امکان و خواهد بود که پیچیده قابل پیش بینی فصل آنفولانزا فوتبال اتفاق می افتد ممکن است این سال است."

لیگ, اما, تلاش برای حفظ یک سطح میدان بازی برای همه, اما آن را سخت برای دیدن NFL انکار تیم شانس به یک نیمه کامل ورزشگاه و درآمد است که می آید همراه با آن اگر کشورهای خود را اجازه می دهد.

تگزاس است که یک دولت برای قرار دادن یک آزمایشی شماره برای حضور در بازی های فوتبال در پاییز. رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت اعلام کرد که استادیوم ها می تواند 50 درصد کامل در مرحله کنونی از بازگشایی. بسیاری از دیگر 23 متحده است که یک تیم NFL باید از قرار دادن شماره در ورزشگاه حضور (دفعات بازدید: چارلز رابینسون دولت توسط دولت شکست).

برخی از ایالت ها ساخته شده اند نظرات نشان می دهد که تا حدی کامل استادیوم های خوب خواهد بود. کلرادو رژیم صهیونیستی است. Jared پلیس گفته ورزشی "اگر آن را یکی از [در] هر چهار صندلی و یا هر چه بیشتر merrier به عنوان طولانی به عنوان آن را قرار دادن هر کس در معرض خطر است." لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز این باورند در 15 آوریل است که شاید هر صندلی یا هر سوم صندلی در مرسدس بنز Superdome خواهد بود به فروش می رسد. فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت: SI.com او امیدوار است که برای طرفداران غول و جت بازی ها, بازی اما "من نمی توانم وعده آن."

برخی از کشورها اعلام کرده اند که آنها انتظار ورزشی با طرفداران در پاییز. در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: آمریکا باز مسابقات تنیس در اوایل ماه سپتامبر اتفاق می افتد بدون طرفداران, که نشانه ای است که Buffalo Bills بازی خواهد بود. شما می توانید ببینید که چگونه تعدادی از طرفداران در NFL استادیوم می تواند متفاوت از تیم به تیم است.

اوهایو یک مثال از این راه دولت را در زمان سلطنت NFL اگر این طرح های بزرگ. Pro Football Hall of Fame بود و خوش بینانه در مورد نیاز سالانه خود را از سالن از شهرت بازی با طرفداران. سپس یک هفته بعد اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine گفت: آن را "بسیار بعید" است که این بازی را یک جمعیت بزرگ. آن را روشن NFL نمی خواهد به طور یک جانبه تصمیم گیری در طرفداران.

"ما فرمانداران از تمام کشورهای که آیا آنها خود را به امکانات یا نه خواهد بود که عامل تعیین کننده که آیا یا نه آنها مجاز به بازی های ورزشی" مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان گفت: ESPN.

مگر اینکه NFL می خواهد به مبارزه با تیم های مانند کابوی دالاس و هوستون تگزاس در ساخت درآمد کردن 50 درصد از ورزشگاه به خانه های ما می تواند یک وضعیت که در آن برخی از تیم ها باید 50 درصد از طرفداران در ورزشگاه و تیم های دیگر هیچ. که خواهد بود یک مزیت برای برخی از تیم ها.

Teams like the Dallas Cowboys could at least have half of their stadiums full. (Photo by Bob Levey/Getty Images)
تیم های مانند دالاس کابوی ها می تواند حداقل باید نیمی از ورزشگاه پر. (عکس توسط باب Levey/گتی ایماژ)

صفحه اصلی-زمینه استفاده? آن تیم در واقع به از دست دادن

جدید انگلستان میهن پرستان شده اند بهترین تیم در خانه در NFL در طول سه فصل گذشته در ترکیب. آنها نیز تا به حال خانه بهترین رکورد طی پنج فصل گذشته 10 فصل در مجموع.

اما هیچ شوک. آنها بهترین تیم در فوتبال بیش از این کشش بیش از حد.

پس از آن منصفانه نیست به پیشنهاد آنها را بیشتر در معرض رگرسيون اگر تماشاگران به شدت نهفته است. آنها خوب بوده است تقریبا در هر نقطه آنها ایفا کرده است.

اما اگر ما به تمام 32 تیم و اندازه گیری در خانه خود در مقابل عملکرد خود را در جاده سوابق — صفحه اصلی پیروزی در صد منهای جاده درصد پیروزی — ما یک تصویر واضح تر بیش از آن تیم را به مراتب بهتر در خود استادیوم (حتی اگر آن را کامل متریک).

این تیم که تا به حال بزرگترین خانه-میدان پیروزی-درصد تفاوت طول سه فصل گذشته بوده است Miami Dolphins (plus-.333 در خانه), Indianapolis Colts و در حال حاضر در لاس وگاس اظهارات (هر دو plus-.292) که نقل مکان کرد و از اوکلند.

شاید بیشتر تعجب آور: چهار تیم — سه نفر از آنها ساکن در سواحل غرب — در واقع بهتر بود جاده سوابق از خانه علائم بیش از 2017-19 فصل است.

لس آنجلس شارژر و سیاتل Seahawks هر دو منفی پیروزی-درصد دیفرانسیل از منفی-.083 در خانه به دنبال لس آنجلس قوچ (منهای-.042) و دیترویت لاینز (منهای-.021). دو تیم دیگر آتلانتا فالکونز و New York Giants, هر دو همان رکورد در خانه و در جاده های سه فصل گذشته در ترکیب.

این یک چیز برای شارژر در مقابل کوچکترین خانه جمعیت سه فصل گذشته خود را کوچکتر از فوتبال ورزشگاه به بهتر در جاده ها است. اما آن را بسیار دیگری برای Seahawks — خانه "12" و همیشه یکی از بلندترین استادیوم های فوتبال در این سیاره — برای برنده شدن بیشتر در جاده ها است.

بیش از پنج سال گذشته تنها Falcons شده اند در مجموع بهتر در جاده ها (.550 درصد پیروزی) در مقابل در خانه (.525). قوچ درست در زیر آنها را با تطبیق .550 علائم در خانه و در جاده ها است. در همان span تیم با بزرگترین صفحه اصلی-میدان برجستگی شده اند دلفین ها (به علاوه-.250), تگزاسی (plus-.225) و Green Bay Packers (plus-.213).

این بدان معنا است که تیم های که به طور معمول مبارزه در صفحه اصلی (در مقایسه با جاده) رشد خواهد کرد در مورد خالی استادیوم در سال 2020? یا این که تیم های که سنگین وزن ها در صفحه اصلی و نسبتا فقیر در جاده ها به دلیل رگرسيون? نه لزوما به عنوان وجود دارد ده ها تن از عوامل دیگر که باید در نظر گرفته شود.

اما برخی از بازیکنان بر این باورند که اثر احساس می شود.

"من به شما قول می دهم این است: وجود خواهد داشت و تیم های که در طول تاریخ شده اند juggernauts در خانه که ممکن است نگاه مانند سگ توله سگ در این سال" بلند گفت. "جاده است که هیچ جایی برای ضعیف از ذهن است. من فکر می کنم این سطح میدان بازی برای بسیاری از مردم است."

بلندترین استادیوم رقم به از دست دادن یک لبه و بدون پر جمعیت

ما سنجی غیر رسمی در میان بازیکنان سابق سه استادیوم رتبه بالا بسته از نظر جمعیت و سر و صدا در تجارب خود را — نوک پیکان ورزشگاه در شهر کانزاس سنچریلینک درست در سیاتل و Superdome در نیواورلئان. شده است وجود ندارد قطعی کلمه از هر یک از سه کشور در مورد چگونه بسیاری از طرفداران ممکن است اجازه داده شود در بازی های. واشنگتن شده است یکی از محدود تر متحده از طریق شیوع کروناویروس ،

در کتاب رکوردهای جهانی گینس لیست نوک پیکان به عنوان رکورد برای دارندگان بلندترین لحظه در NFL تاریخچه زمانی که روسای میزبانی Patriots در سال 2014. نوک پیکان رسیدن به جمعیت خیره کننده 142.2 دسی بل — راه فراتر از آستانه درد و بلندتر از یک موتور جت در 100 فوت فاصله — سمان وضعیت خود را به عنوان یکی از مهمترین و پر سر و صدا شدند. حتی پس از یک سابق ستاد بازیکن را باور نمی کند آن را بلندترین.

"Yeah, ستاد طرفداران دوست ندارند زمانی که من این را تا" سابق NFL offensive lineman جف شوارتز گفت. "من فکر نمی کنم نوک پیکان بلندترین ورزشگاه و آنها اختلاف نظر در مورد آن."

شوارتز بود با این ستاد در سال 2013, سال نوک پیکان در ابتدا مجموعه ای از رکورد بلندترین جمعیت در یک بازی در برابر مهاجمان. و خود را فوق العاده تند, لبه با توجه به این که خود را برادر کوچکتر میچ در حال حاضر یک ستون در ستاد' توهین آمیز خط. اما او به شدت معتقد است که جمعیت حجم نیست به طور کامل احساس توسط بازیکنان.

"این است که چرا من فکر نمی کنم این درست است: آنها نمی اندازه گیری صدا در 50-حیاط خط" شوارتز گفت. "من فکر می کنم رکورد [در برابر اظهارات اندازه گیری شد] در یک نقطه در میان جمعیت. من به یاد داشته باشید بازی. ما مجموعه ای از رکورد در سه ماهه چهارم از یک فوران چاه نفت و نبود حتی یک پر جمعیت. رفتن به آن نگاه کنید ، این یک 24-7 بازی."

برای پول خود را شوارتز میدارد سیاتل به عنوان بلندترین جمعیت تا کنون.

"این سر و صدا مستمر در طول بازی است که باعث می شود تفاوت" او گفت:. "در اینجا چیزی است که این مشکل با سر و صدا است: سیاتل با صدای بلند تمام بازی طولانی است.

"شما بیا به حاشیه و شما نمی توانید حتی شنیدن هر چیزی ، این فقط احمقانه با صدای بلند. ... این فقط می سازد و می سازد. شما نمی توانید همیشه احساس می کنید مانند شما گرفتن خود و تنظیم آن است."

طولانی موافق است. بله او متنفر هکرها, touchdown آهنگ و ذکر وایکینگها مینه سوتا' آمریکا بانک ورزشگاه Baltimore Ravens' M&T Bank ورزشگاه و واشینگتن ردسکینز' فدکس فیلد ("هنگامی که آن را شلوغ") به عنوان دیگر throaty جمعیت توجه داشته باشید.

اما او سه منظور هستند سیاتل برای اولین بار پس از نیواورلئان و کانزاس سیتی است.

"کسانی هستند که مکان هایی که همه ما می دانیم به عنوان مکان های دشوار به بازی" بلند گفت. "شما نوع از دندان کوسه در اینجا (اگر استادیوم ها کمتر از کامل). و در حال حاضر شما فقط باید به ماهی."

Arrowhead Stadium, home of the Kansas City Chiefs, is among the loudest venues in the NFL. (Photo by Scott Winters/Icon Sportswire via Getty Images)
نوک پیکان ورزشگاه خانه Kansas City Chiefs در میان بلندترین سالن در NFL. (عکس توسط Scott زمستان/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب