هالی حلم در مقابل ایرن Aldana nixed, UFC بازگشت به لاس وگاس جدید در رویداد اصلی

هالی حلم UFC 239 Q&Aهفته آینده UFC Fight Night رویداد میله میله برای Apex در لاس وگاس خود را از دست داده ر

توسط PATRIS-MUSIC در 1 مرداد 1399
Holly Holm UFC 239 Q&A
هالی حلم UFC 239 Q&A

هفته آینده UFC Fight Night رویداد میله میله برای Apex در لاس وگاس خود را از دست داده رویداد اصلی کشمکش بین هالی حلم و ایرنه Aldana.

ESPN را شکست این خبر در روز چهارشنبه قبل از UFC رئیس دانا سفید داوطلب خدمت سربازی Hall of Famer روندا راسی برای کمک به او اعلام جدید اصلی رویداد بین درک Brunson و Edmen Shahbazyan.

Aldana مجبور به خروج از جلسه هر چند معلوم بود در زمان انتشار به همین دلیل است.

هلم مدیر لنی Fesquez گفت MMAFighting که آنها سعی در امن جایگزینی اما با گزینه های محدود آنها قادر به انجام این کار.

"هالی بسیار نا امید و غمگین است که او را در مبارزه با به تعویق افتاد, اما چیزهای اتفاق می افتد" Fresquez در بیانیه ای گفت به MMAFighting. "ما تنها علاقه مند به مبارزه با کسی است که برای کمک به ما به عنوان یک شات. بنابراین واقعا فقط دو دختر و Aldana و [Aspen] Ladd و Ladd را."

امید است در حال حاضر به rebook مبارزه برای مدتی در ماه اکتبر.

TRENDING > تصویری: Dana White, چت با cristoforetti, معافیت درک Brunson بعدی مبارزه

اگر چه قبلا اعلام نشده Brunson مقابل Shahbazyan شده است انتظار می رود به عنوان شرکت اصلی در رویداد on Aug. 1. به عنوان سفید اعلام کرد در مصاحبه خود با راسی که Shahbazyan مدیر این کشمکش در حال حاضر خواهد شد بالا به رویداد اصلی وضعیت هر چند با مقدار کوتاه از زمان باقی مانده تا این رویداد از آن باقی خواهد ماند سه جلسه دور.

UFC Fight Night on Aug. 1 خواهد بود ارتقاء رویداد برای اولین بار در لاس وگاس پس از یک ماه اقامت در مبارزه با جزیره در ابوظبی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب