هاجسون صحبت می کند پس از زاها نشان می دهد نژادی, سوء استفاده

کریستال پالاس ستاره Wilfried Zaha از خواب بیدار شد به ناپسندیده نژادپرستانه پیام های خود را در رسانه های اجتما

توسط PATRIS-MUSIC در 22 تیر 1399

کریستال پالاس ستاره Wilfried Zaha از خواب بیدار شد به ناپسندیده نژادپرستانه پیام های خود را در رسانه های اجتماعی تغذیه قبل از روز یکشنبه سفر خود به استون ویلا از یک حساب کاربری مدعی نمایندگی یک AVFC فن.

جناح ارسال شده آنها را در توییتر و هر دو کاخ و ویلا — و همچنین فوتبال جهان در افتاده اند و به دفاع از ساحل عاج.

"این مطلق است ننگ و نمی باید اتفاق می افتد ایم" کاخ همراه با RT از زاها مشترک نمونه. "ما در کنار شما Wilf و هر کس دیگری که به رنج می برند از جمله وحشتناک سوء استفاده.

[ تصویری: لیگ برتر نکات برجسته ]

ویلا اضافه شده یک پیام رد پیام و امیدوار کننده هر دو کاخ و زاها که میدلندز باشگاه را در پیدا کردن شخص متخلف و او موضوع یک عمر ممنوعیت.

این تفسیر از متخلف حساب شامل Ku Klux Klan و Blackface تصاویر و همچنین ناخالص حمله شخصی.

کاخ مدیر روی هاجسون اظهار نظر در این حادثه را پوشش pregame (در بالا).

"این مهم است. آن را برجسته بسیار در لحظه ای از زندگی مهم است. همه به نظر می رسد چنین تلاش برای از بین بردن این نوع رفتار است. این بسیار غم انگیز در روز یک بازی است که بازیکن از خواب بیدار به این بزدلانه و نفرت, سوء استفاده, اما من فکر می کنم این درست است که Wilf ساخته شده و مردم از آن آگاه است. من فکر نمی کنم این چیزی است که شما باید نگه دارید و آرام در مورد.

"این بسیار خوب است که ما باشگاه استون ویلا و لیگ برتر در حال انجام همه چیز آنها می توانند برای پیدا کردن که این نفرت فردی است و امیدوارم که او را شناسایی کرده به نام به حساب آورد و او را برای پرداخت این اقدامات است. وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ بهانه ای در همه. او می خواهد به یکی از بهترین بازیکنان, اما آن را در راه او را انتخاب کرده اند به انجام آن غیر قابل توجیه است."


Follow @NicholasMendola

هاجسون صحبت می کند پس از زاها نشان می دهد نژادی, سوء استفاده, اصل, به نظر می رسد در NBCSports.comtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن