در اینجا به همین دلیل تام برادی 'cussed خارج شد' در تمرین Buccaneers

تام برادی است مسلما بزرگترین بازیکن خط حمله تا کنون زندگی می کنند، اما او هنوز هم بالاتر از قوانین نیست.او به

توسط PATRIS-MUSIC در 27 مرداد 1399

تام برادی است مسلما بزرگترین بازیکن خط حمله تا کنون زندگی می کنند، اما او هنوز هم بالاتر از قوانین نیست.

او به طور مداوم در طول 20 سال خود را با نیو انگلند میهن پرستان و حمل بیش از در خلیج تامپا با بروس آریاندر در حال حاضر به یاد. آرین ها مربی تیم های مهاجم افسانه ای مانند پیتون منینگ، بن روتهلبرگر، اندرو لاک و کارسون پالمر بوده اند.

او روز پنجشنبه به خبرنگاران گفت که برادی مثل بقیه به بیرون ضربه می زد.

او کمی (چهارشنبه) انجام داد چون دوست دارد توپ را در پیاده روی پرتاب کند و ما توپ را در پیاده روی پرتاب نمی کنیم. اما نه خیلی بد، آریان گفت:

گام اشتباه کوچک برادی است هیچ چیز در مقایسه با وضعیت اردوگاه آموزش و پروتکل های نامتعارف با COVID-19 همه گیر. تازه کارها قرار گرفتن در معرض نزدیک به اندازه کافی قبل از گرفتن در میدان پرتاب و عدم وجود یک فصل قبل از ترک بازیکنان با حداقل تکرار زندگی می کنند.

آرينس گفت: "بله او نبايد در حال حاضر کمترين نگراني هاي من باشه" اون جاييه که بايد باشه ما باید بیشتر زنده توبه. مسدود کردن، مقابله - این بازی یک بازی مسدود کردن و مقابله است. چهارده روز براي مسدود کردن و مقابله کافيه؟ و از خودمون بدم مياد ما نمی خواهیم خودمان را مسدود جاده، اما ما باید آماده برای بازی. من فکر می کنم که بزرگترین ضرر است -- در پد نیست و بازی نمی سریع است."

تجربه برادی کمک خواهد کرد، اما Buccaneers و هر NFL دیگر یک انتقال دشوار با فصل منظم کمتر از یک ماه دور تر وارد کنید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب