در اینجا آنچه که 5G+ آیکون در نوار وضعیت خود را واقعا به معنای

هنگامی که شما نگاه کنید در گوشه بالا از گوشی خود چه می بینید ؟ پس از ارتقاء به آندروید 11 یا iOS 14 را ببینید

توسط PATRIS-MUSIC در 21 خرداد 1399

هنگامی که شما نگاه کنید در گوشه بالا از گوشی خود چه می بینید ؟ پس از ارتقاء به آندروید 11 یا iOS 14 را ببینید یا "5G," "5G+" یا "5G E" اگر شما در حال اتصال به شبکه مناسب. اما آنچه که دقیقا انجام این نمادها چیست ؟ آنها نشان می دهد نه تنها اگر شما با استفاده از 5G اما همچنین چه نوع شما به آن وصل شده.

3GPP (مردمی که ایجاد استاندارد 5G) تصمیم گرفتند برای چند محدوده از فرکانس به ارائه 5G. این بود که بهترین راه حل برای حمل به عنوان آنها قادر به رول از 5G در راه است که هر دو سریع و کم هزینه است. متاسفانه این فرکانس ارائه یک تجربه متفاوت در 5G در نتیجه آیکون های مختلف.

مختلف 5G آیکون

اگر تلفن شما دارای یک 5G مودم شما یکی از دو نماد: 5G یا 5G+. 5G به این معنی که گوشی شما در حال حاضر متصل به 5G NR بر روی یک sub-6 GHz فرکانس. باند در این محدوده ارائه پوشش بهتر اما سرعت کندتر. بالاتر از فرکانس خود را سریع تر سرعت دانلود.

متاسفانه این نماد را به شما بگویم که اگر شما در حال اتصال به کم صدا (کمتر از 1 گیگاهرتز) و یا اواسط باند (1-7.125 GHz) 5G اما سریع تست سرعت به شما یک ایده خشن به عنوان گروه کم می شود و سرعت دانلود از 30-250 مگابیت در ثانیه و در اواسط باند می شود 100-900 مگابیت در ثانیه.

T-Mobile بوده است اضافه کردن این آیکون بر روی تلفن های خود را حتی زمانی که آنها هنوز متصل به شبکه 5G بنابراین اگر شما مطمئن نیستید, دانلود نرم افزار جاسوسی سیگنال (در اندروید) یا وارد زمینه حالت تست بر روی آی فون خود را برای دیدن آنچه که اتصال شما.

پس از آن وجود دارد 5G+. اگر شما اتفاق می افتد به اندازه کافی خوش شانس برای دیدن این نماد در نوار وضعیت خود را شادی — شما دسترسی به چند گیگابیت اتصال. 5G+ نشان می دهد شما متصل به یک mmWave 5G NR, برج, برد کوتاه رادیو که ارائه سرعت فوق العاده خطرناک. انجام یک تست سرعت آشکار خواهد شد سرعت دانلود از 1 تا 3 گیگابیت در ثانیه. برای بافت 4G LTE به طور متوسط حدود 0.025 گیگابیت در ثانیه بر روی اکثر ما حامل.

برای کسانی که در Verizon, شما ممکن است ببینید 5G UWB در نوار وضعیت. این است که بازاریابی نام برای آن mmWave شبکه و همان 5G+.

آنچه در مورد 5G E ؟

با عرض پوزش به شما بگویم اما اگر شما 5G Eشما در یک شبکه 5G. این نماد جعلی است 5G و در واقع شما متصل به یک LTE پیشرفته شبکه است. شما ممکن است سرعت سریع تر از معمولی شبکه 4G اما هیچ جا در نزدیکی 5G یا 5G+. متاسفانه آندروید 11 اضافه شده بود این نماد و AT&T در حال حاضر شامل این آیکون در نوار وضعیت گوشی های مختلف.

تصویر TechLinked/یوتیوب (از طریق کالا)

تصاویر توسط Jon شوالیه/ابزار هک

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب