او یک قهرمان برای Pats در حال حاضر او یک قهرمان به بچه ها

نه هر NFL بازیکن به بازی 20 سال مانند تام بردی. اکثر بازی نخواهد کرد پنج فصل است. اما برای یک انتخاب چند آنها

توسط PATRIS-MUSIC در 20 خرداد 1399

نه هر NFL بازیکن به بازی 20 سال مانند تام بردی. اکثر بازی نخواهد کرد پنج فصل است. اما برای یک انتخاب چند آنها یک فصل بازی و یا بازی است که واقعا تاریخی است. این offseason ما برجسته خاص آن NFL اجراهای ما در "لحظه ای از شکوه" سری.

(Yahoo Sports graphic by Paul Rosales)
(Yahoo Sports گرافیک توسط پل Rosales)

جدید انگلستان میهن پرستان' معروف سوپر باول LI باز گشت در برابر آتلانتا فالکونز رسیده بسیاری از نقاط بحرانی. یک سوم-و-11 با پرستان انتهایی 28-12.

اگر تام بردی انداخت یک incompletion و پس از آن نمی تبدیل در چهارم, پایین, رویای فوت کرده اند. بردی در زمان تفنگ ساچمهای ضربه محکم و ناگهانی و قفل شده است و چشم خود را بر روی یک گیرنده.

Rookie مالکوم میچل.

میچل زد دردسر مسیر. بردی انداخت قبل از میچل تا به حال حتی شکست خود را پیش بینی rookie خواهد بود. او بود. اول پایین.

"آن بوده است rookie مالکوم میچل که واقعا خوب در نیمه دوم" روباه play-by-play گوینده جو باک گفت: در پخش.

شما می توانید بقیه. این پرستان برنده در وقت اضافه, مجری, معروف ترین گشت در سابقه ورزشی و تبدیل 28-3 به مختصر به یکی از بزرگترین سوپر کاسه تا کنون. مانند بردی, James White, Julian Edelman و اصلا به كار هایتاور میچل بود یکی از چهره های کلیدی در که باز گشت. او تا به حال پنج جلب 63 متری پس از حاصل کار دو تیم. او 24 سال سن دارد و تا به حال فقط از طریق کلاچ به صورت یکی از بزرگترین quarterbacks تا کنون در یکی از هیجان انگیز ترین بازی ها در تمام زمان.

که گذشته خود را رسمی NFL بازی.

صدمات غرق میچل امیدوار کننده فوتبال حرفه ای. او بازنشسته پس از بازی فقط 16 NFL بازی ها از جمله پلی آف و بستری او وحشت زده بود و در مورد زندگی بعد از فوتبال است.

سپس او در زمان یک مسیر است که نادر برای یک بازیکن سابق NFL. او خرج می کند روز خود را ترویج سواد آموزی به کودکان و نوجوانان است. او نوشته است دو تصویر کتاب "شعبده باز کلاه" و "من بسیار کتاب های مورد علاقه در تمام جهان گسترده ای." او اجرا می شود چندین برنامه های سواد آموزی در مدارس و عملا. شما می توانید پیدا کردن همه چیز در مورد آن را در ReadWithMalcolm.com.

هیچ کس انتظار می رود که پیچ و تاب در شب Mitchell شد کمک به میهن پرستان پیروزی دیگر در سوپر باول حلقه.

"من فکر می کنم خدا در حال برنامه ریزی برای زندگی من است که من نمی خواهد که متوجه شدم اگر من همچنان به بازی فوتبال" میچل گفت.

(Yahoo Sports graphic by Paul Rosales)
(Yahoo Sports گرافیک توسط پل Rosales)

مالکوم میچل طولانی آسیب تاریخچه

صدمات زانو آغاز شده برای میچل به عنوان یک دانشجوی سال دوم دبیرستان. او پاره خود را منيسک. که منجر به بسیاری از اعمال جراحی.

"من تا به حال ..." میچل گفت: قبل از یک مکث طولانی, تلاش برای شمارش همه عمل جراحی زانو. "من فقط شمارش آنهایی که زمانی که من رفت. پس از حدود شش."

اما میچل در سال آخر در دانشگاه گرجستان او احساس خوب است. او قرار داده تا 865 متری. او یک 4.45-دوم 40-حیاط داش در NFL سراغ ترکیب. The Patriots در زمان میچل در دور چهارم.

میچل خوب بود به عنوان یک تازه کار به خصوص با توجه به او در حال بازی در یک لود پرستان تیم و rookies اغلب در تلاش برای انتخاب کنید تا جدید انگلستان جرم پیچیده. او تا به حال 32 جلب برای 402 متری و چهار touchdowns.

برای گرفتن ایده از چگونه پرستان در مورد احساس Mitchell تا پایان فصل فقط rewatch سوپر باول. در آن بزرگ سوم-و-11 میهن پرستان تا به حال سه گیرنده های به حق و تنها میچل به سمت چپ, و بازی طراحی شده است برای رفتن به rookie. میچل به حال یکی دیگر از گرفتن عملا همان بازی بعد از گرفتن آن برای 11 متری دوم-و-10 و حتی پس از او به زمین افتاد در حالی که بردی تصویب شد در هوا. که یکی دیگر از اول پایین این یکی در بستن درایو.

در سه ماهه چهارم سال یکی از معروف ترین بازی ها در NFL تاریخ میهن پرستان می دانستند میچل را باز کنید و نام خود را به تعداد چند بار.

"من فکر می کنم او تا به حال به دست آورده است که اعتماد همه" بردی گفت: SI پیتر کینگ بعد از بازی.

این پرستان مورد نیاز — و هنوز هم نیاز به خون جدید در گیرنده. میچل را شبیه او می تواند یک NFL استارت در حالی که برای. تا به حال Mitchell رفته و تا به حال یک آسیب-رایگان حرفه ای او می شده اند یک عامل رایگان این offseason, و آن را سخت به این باور می تواند او را تبدیل به یک بسیار خوب گیرنده با بردی پرتاب توپ. او می توانست فرمان یک قرارداد اگر همه چیز به سمت راست رفت.

فوتبال خود را در آینده نگاه بسیار روشن در آن شب در هوستون زمانی که میهن پرستان برنده سوپر جام LI.

"من تا به حال بسیاری از شتاب رفتن به سال دو" میچل گفت. "من اعتقاد خودم و دیگران بود و اعتقاد من است.

"نبود یک اینچ از باور است که سوپر باول خواهد بود آخرین بازی."

New England Patriots head coach Bill Belichick congratulates Malcolm Mitchell after defeating the Atlanta Falcons in overtime of Super Bowl LI. (AP Photo/Patrick Semansky)
New England Patriots سر مربی لایحه Belichick تبریک مالکوم میچل پس از شکست آتلانتا فالکونز در وقت اضافه از سوپر باول LI. (AP Photo/پاتریک Semansky)

میچل رنج می برد از یک فصل مصدومیت

وقتی که می آید به زندگی حرفه ای-پایان دادن به آسیب های ما فکر می کنم از سبد بیرون آمدن در حالی که بازیکنان دیگر رسما نگاه و سپس ارائه پشتیبانی خود را به عنوان مجروح هم تیمی دور گرفته شده است. این چیزی است که اتفاق افتاده است با میچل.

در سه ماهه دوم از یک فصل بازی در برابر هوستون تگزاس جیمی Garoppolo یافت تنگ پایان جیمز o'shaughnessy روی یک پاس به سمت چپ. میچل شد مسدود کردن. O'shaughnessy, ضربه به پشت میچل زانو به عنوان او بود که به پنجه. میچل شروع به پریدن کرد تا خود را برداشت و زانوی خمیده کمی باقی ماند اما در این بازی است. او با بازی بقیه سه ماهه و حتی ابتلا به تصویب. او برداشت خود را حق زانو بلافاصله بعد از آن گرفتن.

که در آن او زانو زده شد که به نظر می رسد مانند بسیاری از دیگر NFL پخش آغاز شده یکی دیگر از کهکشان مارپیچی از عمل جراحی.

میچل قرار گرفت IR یک زن و شوهر هفته بعد. او هرگز سالم پس از آن. او قطع شد و در سال 2018 و نمی تواند یک شات در هر نقطه دیگری است.

"من می خواهم به صرف زمان بیشتری را بر روی عصا از خود من دو پا" میچل گفت.

هیچ کس انتظار دارد که پس از یک سال خوب که فوتبال خود را حرفه ای ناپدید خواهد شد به خصوص پس از ابتلا به کلید عبور از بردی در یک کاسه فوق العاده با بیش از 111 میلیون نفر به تماشای. میچل آمده است به صلح با آن است.

"چیزی که وعده داده شده بود به من وقتی که من شروع به بازی فوتبال" میچل گفت. "این فقط یک بازی است.

"من یک آموزش و پرورش است. من ساخته شده یک مقدار مناسب و معقول از پول است. من بخشی از بزرگترین گشت در NFL تاریخ است. اگر من همه که از یک سال من خوب با آن است."

بدون فوتبال Mitchell قادر به پرتاب خود را به ترویج سواد آموزی برای کودکان و نوجوانان.

New England Patriots wide receiver Malcolm Mitchell played just one season in the NFL. (AP Photo/Steven Senne)
New England Patriots گیرنده گسترده مالکوم Mitchell بازی فقط یک فصل در NFL. (AP Photo/استیون Senne)

خواندن با مالکوم

میچل تلاش خود را به ادامه فوتبال حرفه ای, اما در ماه مارس 2019 او بازنشسته شد. او در آن زمان گفت: او احساس "خشم بی فایده می ترسم" در مورد ترک فوتبال ،

این اجازه داده او را به ارتکاب به یک شور و شوق خود را آغاز شده است که در سال 2014 زمانی که او در گرجستان است. میچل در مورد آموخته های سواد آموزی و چگونه آن را تحت تاثیر جوامع محروم. این آمار او سخت است.

"من مطرح شد در یک جامعه که در آن تنها دو و میدانی شد و مورد ستایش و جلال با این فکر که اگر شما را به بازی فوتبال و همه چیز خواهد بود خوب" میچل گفت.

او می داند که سواد آمار بالای سر خود را در حال حاضر. او گفت: 61 درصد از خانواده های کم درآمد ندارد-سن مناسب کتاب در خانه های خود را, و, جدید, سن مناسب کتاب در یک خانه می تواند نزدیک به سه گانه علاقه به خواندن در ماه. میچل گفت: کودکانی که رشد می کنند تا در خانه با حداقل 20 کتاب به طور متوسط سه سال از تحصیل از کودکان از خانه بدون کتاب. او گفت: فقیر سواد است در ارتباط با سطوح بالاتر از رفتار بد, incarceration, بهداشت ضعیف و فقدان آموزش و پرورش فقیر و ثبات مالی.

"من تمام این آمار و متوجه شدم که متناسب با همه آنها" میچل گفت. "آمار گفت: من می خواهم موفق در زندگی حتی اگر من آن را به NFL به دست آورده و مقدار زیادی از پول. من دانش برای حفظ آن شیوه زندگی است.

"این چیزی است که سوخت من امروز. من می خواهم به هر بچه شانس به سواد و قرار دادن خود را در یک موقعیت برای موفقیت است."

میچل گفت که او ندارد فقیر احساسات نسبت به فوتبال یا فوتبال. او نیز نیست به دنبال تحقق از سواد پایه و اساس است.

"من فقط امیدوارم که به جهان را بسیار بهتر از زمانی که من در آمد" میچل گفت. "من آن را انجام دهد با امید ایجاد تغییر در زندگی کودکان به طوری که آنها می تواند رسیدن به هر آنچه که آنها می خواهند."

میچل آخرین پروژه "ReadCamp سال 2020" رایگان برنامه تابستان برای کودکان و نوجوانان. همه میچل مجازی خواندن برنامه های رایگان هستند. "ReadCamp 2020" آغاز شده و در روز یادبود اما بچه ها ثبت نام می توانید هر زمان. دانش آموزانی که در خواندن هشت کتاب در حال تاج گذاری "قهرمانان." بچه ها که خواندن 12 کتاب "MVPs."

در پایان گفتگو میچل گفت: او می خواست در مجموع کار خود را. او متوقف شد در حالی که برای. او تنظیم می شود آنچه او می خواست به می گویند. او 26 سال سن دارد و با کمی شانس می تواند فقط امضا $10-میلیون-یک سال قرارداد مانند رابی اندرسون آیا این offseason. اندرسون وارد NFL همان سال به عنوان میچل و هرگز ارسال شده 1000-حیاط فصل است. پلنگ امضا اندرسون به دو سال 20 میلیون دلار معامله شد.

میچل در زمان زندگی یک مسیر متفاوت است.

"برای تبدیل زندگی کودکان از طریق سواد" میچل در نهایت گفت. "که ماموریت من."

قبلی "لحظه ای از شکوه" داستان

ورنون پری چهار میدارد خاموش دن Fouts مجموعه های حذفی رکورد | برت جونز برنده MVP را بدست آورده Belichick احترام | دوبله جونز یکی از سه بازیکن در 6-TD باشگاه | چارلز فیشر: 14 NFL پخش به ورزش عامل | دلیل رخی Langhorne از بین رفته از NFL | "A. J. Duhe بازی"tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن