داشتن توپ : چه کسی برنده قرعه کشی ، پیش نویس LaMelo؟

قرعه کشی پیش نویس NBA پنج شنبه شب است و با نمایندگان ۱۴ تیم در قرعه کشی مجازی خواهد بود. گلدن استیت واریرز، کل

توسط PATRIS-MUSIC در 30 مرداد 1399

قرعه کشی پیش نویس NBA پنج شنبه شب است و با نمایندگان ۱۴ تیم در قرعه کشی مجازی خواهد بود. گلدن استیت واریرز، کلیولند کاوالیرز و مینه سوتا تیمبرولف ها بهترین شات را برای انتخاب کلی شماره ۱ دارند که هر کدام ۱۴ درصد شانس دارند. آیا آنتونی ادواردز، LaMelo Ball یا جیمز وایسمن نام او را برای اولین بار در درفت NBA در ۱۶ اکتبر خواهند شنید؟ که پایین خواهد آمد به پرسنل بازیکن و فهرست نیاز دارد چرا که روشن برش شماره 1 چشم انداز مانند صهیون ویلیامسون در سال 2019 وجود ندارد.

در اینجا 14 چشم انداز بالا در کلاس پیش نویس 2020:

1. LaMelo توپ

Ht./Wt.: 6-7, 180

Illawarra (لیگ ملی بسکتبال): 17 ppg, 7.5 آرپیجی, 7 apg

توپ با استعدادترین بازیکن در این کلاس پیش نویس به دلیل قوی خود را انتخاب و رول بازی و توانایی برای دیگران در جرم ایجاد است. او یکی از تنگ ترین دسته برای اندازه خود را دارد و به طور مشابه به ترا یانگ و استف کاری بازی می کند، با برد طولانی و عکس های شیفته خود را در خط. دفاع او بهبود یافته است، اما هنوز تیم هایی هستند که در گرفتن او در شماره ۱ مردد هستند زیرا او به طور مداوم در شرایط یک به یک از دریبل کتک می خورد. انتخاب شوت او همچنین ممکن است به تیم ها مکث بدهد، با توجه به اینکه او تنها ۳۷٫۵ درصد از زمین و ۲۵ درصد از برد ۳ امتیازی در ۱۲ بازی در NBL استرالیا شلیک کرد. با وجود پرچم های قرمز، او یکی از جوان ترین بازیکنان در درفت است که در ۲۲ اوت به ۱۹ سالگی می رسد.

یک مجری تیم NBL به یاهو اسپورتس گفت: «من هیچ راهی نمی بینم که LaMelo به شماره ۱ نرفت.» "او کف را بهتر از هر کسی می بیند، و عبور و تیراندازی او مانند چیزی است که من قبلا دیده ام."

او را دوست داشته باشید یا از او متنفر باشید، بال قدرت ستاره و پتانسیل بهترین بازیکن در این پیش نویس را دارد.

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب