سابق Browns OT Joe Thomas, باریک پایین در بازنشستگی نشان می دهد شگفت انگیز ورزشی در بازی تیتان'

ورزشی توانایی اکثر بازیکنان NFL آشکار است. , Cornerbacks رسیور safeties ... ما دیدن آن را در هر بازی.با lineme

توسط PATRIS-MUSIC در 6 خرداد 1399

ورزشی توانایی اکثر بازیکنان NFL آشکار است. , Cornerbacks رسیور safeties ... ما دیدن آن را در هر بازی.

با linemen توهین آمیز, آن را به عنوان آسان نیست به اطلاع. گاهی اوقات یک در مقابل یک در حال اجرا به عقب و downfield و روشن است برخی از کسانی که 300 pounders ویژه ورزشکاران است. اما معمولا آنها به عنوان "مرد" تپش دور در ترانشه.

Joe Thomas یکی از بهترین linemen توهین آمیز در NFL 11 فصل ساخت نرم افزار کاسه 10 بار برای کلیولند براونز. و او نشان داد در ان بی سی "این بازی تیتان" چقدر ورزشی برخی از بچه ها در NFL هستند.

Joe Thomas بزرگ شب در 'بازی تیتان'

توماس بازنشسته پس از 2017 فصل است. او بلافاصله کاهش وزن مانند بسیاری دیگر از linemen که درک آن را سالم به حفظ 300 پوند قاب و نگاه بزرگ.

توماس به پایان رسید تا در "تیتان بازی ها" توسط Dwayne "The Rock" Johnson, و تا به حال یک جنگ حماسی در برابر رایانه های کهنه مت چان.

توماس برنده توسط یک دوم تقسیم در پایان. چان به حال چالش های دیگر قبل از "کوه المپ" نهایی را از دست داد چرا که او به نوبه خود کلید در پایان به اندازه کافی سریع. بسیاری از چان هواداران معتقد بودند او سزاوار به نفع خود. اما اجازه دهید که به سمت و فقط مارول در 35 سال سن توماس " توانایی های ورزشی.

Joe Thomas joined the NFL Network after he retired from the Browns. (Photo by Ric Tapia/Icon Sportswire via Getty Images)
Joe Thomas پیوست NFL Network او پس از بازنشسته از Browns. (عکس توسط ریک Tapia/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

توماس کاهش وزن در دوران بازنشستگی

این بدیهی است که آسان نیست برای توماس که سرآمد در قدرت چالش است.

اما در دوران بازنشستگی توماس است بدیهی است که کار بر روی بدن خود را.

توماس به نظر می رسد مانند او می تواند بازگشت و در بازی NFL به جز شاید در linebacker. در "بازی تیتان" او نشان داده NFL بزرگ linemen توهین آمیز به خوبی.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن