گلف بازان تلو تلو خوردن کامل اختراع برای coronavirus عصر

در زمانی که COVID-19 همه گیر است decimating اقتصاد مخترعان از یک توپ گلف بازیابی تدبیر raking در کسب و کار. آن

توسط PATRIS-MUSIC در 27 اردیبهشت 1399

در زمانی که COVID-19 همه گیر است decimating اقتصاد مخترعان از یک توپ گلف بازیابی تدبیر raking در کسب و کار.

آنها ایجاد محصول مناسب برای coronavirus عصر تا حد زیادی توسط حادثه.

در سال گذشته گلف بازان مشتاق راجر هود و دیو تیلور متوجه برخی از ناخواسته اثرات جانبی از یک 2019 USGA تغییر حکومت که حذف مجازات برای زدن توپ ضربه flagstick. سرعت بازی را افزایش می دهد با آن دیگر هیچ اجباری برای بازیکنان به حذف flagstick اما هود و تیلور معتقد اشکالاتی هرحال مزایای.

برخی از گلف بازان به طور تصادفی آسیب دیده و لب از سوراخ زمانی که آنها برگرفته توپ و یا جایگزین flagstick. افراد مسن و معلول گلف بازان نیز تلاش برای خم کردن به اندازه کافی برای ماهی های توپ از سوراخ.

امیدوار به ایجاد چند دلار حل این مشکل هود و تیلور آمد تا با یک ایده برای یک دستگاه است که متصل به راحتی به یک flagstick می آید با یک قلاب و ویژگی های لایه ای است که نشسته است در پایین جام. هنگامی که یک گلف باز مکان سر از ور رفتن معمولا تحت قلاب و آسانسور های جام لایه می آید تا بیش از حد جلو راندن توپ از سوراخ بدون هر کسی با داشتن ماهی برای آن است.

EZ Lyft
EZ, Lyft,

هود و تیلور شروع به تدوین ایده های خود را در سال گذشته اما نه تا اوایل مارس بود توپ گلف E-Z, Lyft آماده رفتن به بازار است. در آن زمان این بیماری همه گیر کوروناویروس به حال جاروب جهان و به طور چشمگیری افزایش نیاز به یک محصول مانند ایشان.

"همه ستاره فقط به انتظارنشسته بودند تا برای ما" گفت: آدم گیر یک مربی گلف که در دسته بازاریابی و فروش هود و تیلور. "حدود 24 ساعت بعد از ما راه اندازی شد ما متوجه شد که چقدر خوب ما زمان بود. این نوع طوفان کامل با COVID-19."

توپ گلف E-Z, Lyft فروخته شده است در بسته های 3 و 9 و 18 با 18-بسته هزینه $495. در شش هفته گذشته به تنهایی این محصول اضافه شده است به بیش از 1000 ایالات متحده گلف با توجه به گیر. نیز وجود دارد بهره از اروپا است.

برای باشگاه های کشور و دوره های عمومی این محصول را درخواست تجدید نظر دو قسم است. آن را کاهش می دهد آسیب به سوراخ گلف و باعث می شود مشتریان احساس امنیت نمی نیاز به لمس معمولا به کار گرفته موارد مانند داخل فنجان یا flagstick.

دوره های گلف است که هنوز برای نصب توپ گلف E-Z کردن اجسام و یا یکی از رقبای خود را بدست خلاق در چگونه آنها خطاب است که مشکل است.

برخی از پر اره کردن, استخر, رشته فرنگی را در هر سوراخ توپ را آسان تر برای بازیابی و از بین بردن نیاز به رسیدگی flagstick.

دیگران به سادگی تبدیل فنجان را وارونه و یا آنها را مطرح و یک اینچ بالاتر از قرار دادن سطح.

راه گیر کرده آن را می بیند "که در حال بازی گلف واقعی است."

"هنگامی که توپ ضربه رشته شد یا پریدن بیش از سوراخ و یا تندرست خاموش" گیر گفت. "و هنگامی که آنها تا به حال فنجان وارونه آن همین است. بود که در سوراخ یا نه؟"

نوآوری مانند بدون لمس توپ گلف بازیابی دستگاه ممکن است به نظر می رسد بی اهمیت اما آنها خواهید بود بخشی از طبیعی جدید آمریکا نیز به تدریج بازگشایی. ورزشکاران تفریحی در سراسر کشور در حال شکار برای, راه هایی برای لذت بردن از ورزش های مورد علاقه در حالی که به حداقل رساندن خطر انتقال و ابتلا به کوروناویروس.

کارشناسان بهداشت می گویند که گلف یکی از امن ترین ورزش های آمریکایی می تواند بازی به دلیل آن را در خارج از منزل و آشنایی خود را به راحتی به اجتماعی فاصله. حتی پس از, باشگاه گلف در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی از اجازه می دهد تنها یک نفر در هر سبد گلف برای از بین بردن پناهگاه با چنگک جمع کردن و دیگر معمولا به کار گرفته اقلام است.

گیر گفت که او با نزدیک شدن USGA در مورد استفاده از محصول است و در انتظار پاسخ است. هر روز بیشتر و بیشتر تماس توده ای از مردم علاقه مند در یک محصول است که ایده آل مناسب برای یک بیماری همه گیر حتی اگر آن را ایجاد شده برای این منظور است.

"از آن گرفته شده مانند شما نمی خواهد باور" گیر گفت. "این کمک به مردم لذت بردن از بازی گلف در طول COVID-19 همه گیر و همچنین افزایش تجربه گلف بازان با جام ماندن در شکل خوب و گرفتن پاره کردن."

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de