گلف باز Bryson DeChambeau توضیح می دهد که چگونه به دست آوردن 20 پوند عضله تبدیل بازی خود را

اعتبار عکس: گتی/Bryson DeChambeau - Getty Imagesاز سلامت مردانBryson DeChambeau شده است و گرفتن مقدار زیادی از

توسط PATRIS-MUSIC در 29 خرداد 1399
Photo credit: Getty/Bryson DeChambeau - Getty Images
اعتبار عکس: گتی/Bryson DeChambeau - Getty Images

از سلامت مردان

Bryson DeChambeau شده است و گرفتن مقدار زیادی از توجه پس از بازگشت از گلف حرفه ای, و دلیل خوب است. برای یک, او jacked به عنوان جهنم در حال حاضر حمل اضافی 20 پوند عضله. او همچنین هدف قرار دادن درایوهای دیگر از جمله 367 متری در اخیر چارلز شواب چالش باعث بسیاری از بحث در مورد کار او قرار داده در حالی که تحت قرنطینه.

اما این تغییر و تحول بوده است و بسیاری دیگر در ساخت با توجه به پنج بار PGA Tour برنده است.

"هشت ماه پیش به من گفت شما می دانید آنچه که من می خواهم را امتحان کنید و قوی تر چون من می دانم که وجود دارد یک مزیت به دست آورده می گوید:" DeChambeau. "اگر من می تواند مانند Happy Gilmore یا کایل برکشایر هدف قرار دادن بیش از 400 متری و هدف قرار دادن آن را راست ؟ که یک مزیت بزرگ. پس من مجموعه ای را به انجام این کار است و من سالم تر و قوی تر از زمان"است.

DeChambeau می دانستند که ساخت قدرت کمک خواهد کرد که او را از لحاظ سرعت و طول در درایو خود را اما که نبود او تنها انگیزه. هشت ماه گذشته' آموزش نیز در پیگیری طولانی مدت تغییر شیوه زندگی است.

"من قادر به بلند شدن از تخت و بدون احساس سختی در صبح," او می گوید. "من استفاده می شود به از خواب بیدار هر روز صبح احساس بدی چون من abs شد به درستی کار نمی کند و من به عقب خواهد صدمه دیده است به دلیل آن بود overcompensating برای آنها. بنابراین هنگامی که من شروع به آموزش بدن متناسب آن را واقعا به من نشان داد یک زندگی جدید است."

Photo credit: Adam Hurley
عکس های اعتباری: آدم Hurley

DeChambeau شده است با همکاری نزدیک با گرگ Roskopf در عضله فعال سازی تکنیک های (MAT) به صورت دو سال گذشته در حال توسعه قدرت از طریق تحرک. هشت ماه گذشته او را دیده گام تا شدت در آن آموزش ارتکاب به زمان بیشتری برای ساختمان متقارن قدرت در هسته خود از طریق ورزش است که با تمرکز بر تنه چرخش تنه فلکشن پا خم شدن کمر, فرمت, و طرف خم.

او گرفته Roskopf شعار—"شما تنها به عنوان قوی به عنوان ضعیف ترین حلقه"—در هیئت مدیره جداسازی و آموزش هر عضله در بدن خود است. "حق را به انگشتان دست," او می خندد. که همچنین بدان معنی است که کار هر شب بدون شکست است. او توضیح می دهد که او نمی تواند بقیه روز را به خواب یک شب خوب است که همه از بهبودی او نیاز دارد.

"اگر من آموزش دیده در صبح, من قادر نخواهد بود به بیرون بروید و بازی گلف است که در روز," او می گوید. "من بازی گلف و سپس من کار کردن در شب را به عنوان راه برای مراقبت از هر گونه درد و یا درد است که نیاز به تعمیر."

اما در حالی که بسیاری از ورزشکاران را همراهی چنین شدید برنامه های آموزشی با به همان اندازه دقیق تغذیه رژیم DeChambeau نگه می دارد چیزهای ساده است. "من سعی کردم keto رژیم غذایی و همه این چیزها, اما آنچه که من پیدا کردم این است که تا زمانی که من نگه داشتن 2:1 و نسبت کربوهیدرات به پروتئین است که برای من کار می کند" او می گوید. "بدیهی است که قصد ندارم به کار اگر شما می خواهید برای تکیه کردن. اما راه رفتن 8 مایل در هر روز من را به دست آورد هر گونه چربی است."

"مردم فکر می کنند من همه این نظریه ها, اما زمانی که شما واقعا آن را شکستن به ریشه اصول از آنچه من در تلاش برای انجام آن یک مقدار زیادی از حس مشترک" او می افزاید.

نتایج قطعا برای خود صحبت می کنند. در حال حاضر DeChambeau به طور متوسط فاصله رانندگی از 323.8 متری و او در حال حاضر در مسیر شکستن PGA Tour تک رکورد فصل به صورت میانگین فاصله (در حال حاضر برگزار شده توسط هنک Kuehne). و او در نظر دارد به رفتن نگه دارید.

"من نمی دانم که آخر بازی برای من," او می گوید. "من می خواهم به نگه داشتن کار هر روز و در حفظ و گرفتن قوی تر و نگه داشتن سرعت آموزش را به عنوان طولانی به عنوان من می توانم آن را تحمل کند. تا زمانی که همه چیز در حال رشد است به همان نسبت من واقعا نمی دانم با چه سرعتی من می توانید بروید. بنابراین من قصد دارم برای حفظ هل دادن مرزهای."

شما همچنین ممکن است مانندtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب