گلف PGA استرالیا گسترش تور نجومی به سال جدید

سیدنی, مارس 10 (ایسنا) - PGA استرالیا تور تمدید خواهد شد از این فصل با مسابقات برگزار و به سال جدید بدن حاکم ا

توسط PATRIS-MUSIC در 21 اردیبهشت 1399

سیدنی, مارس 10 (ایسنا) - PGA استرالیا تور تمدید خواهد شد از این فصل با مسابقات برگزار و به سال جدید بدن حاکم از گلف حرفه ای در کشور اعلام کرد در روز یکشنبه.

این حرکت باعث شد اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های قرار دادن در محل شامل COVID-19 همه گیر است که تهدید را به شدت مختل اوایل فصل که معمولا پیچیده می شود تا پایان سال است.

PGA تصمیم گرفته است, اما, به تمدید فصل "هنجار جدید" و اجازه می دهد امکان اضافه کردن جدید مسابقات در ژانویه و فوریه در سال به آمده است.

"ما یک فرصت نه تنها به ارائه بازیکنان ما با یک فصل کامل در این سال اما در محل قرار داده یک برنامه است که اعتقاد ما بر این است که در بهترین منافع گلف در استرالیا" مسابقات مدیر نیک Dastey گفت: در انتشار اخبار.

"اگر محدودیت های فعلی نمی سهولت در زمان ما در حال حاضر فرصت برای فشار حوادث به اوایل ماه سال 2021."

تور گل سرسبد رویداد استرالیا PGA قهرمانی نمی خواهد نهفته و برگزار خواهد شد در رویال کوئینزلند باشگاه گلف از دسامبر. 3-6 بیانیه ای گفت:.

این مسابقات در حال حاضر شرکت های تحریم شده توسط اروپا تور قدمت آن به سال 1905 و برنده شد در سال گذشته توسط جهان شماره شش Adam Scott در رویال سنبه رفت و آمد مکرر که در آن آن را به حال شده است, بازی های برگزار شده از سال 2013. (گزارش نیک Mulvenney; ویرایش توسط کریستوفر کوشینگ)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن