بز بز: رای نهایی چهار

(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports تصویر)که بز بز? بزرگترین greatests? پاسخ به این سوال که بزرگترین ورزشکار در تمام

توسط PATRIS-MUSIC در 27 تیر 1399
(Amber Matsumoto/Yahoo Sports illustration)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports تصویر)

که بز بز? بزرگترین greatests? پاسخ به این سوال که بزرگترین ورزشکار در تمام دوران ؟

ما درخواست شما را به رای دادن.

هنگامی که شما انجام دهید این در ذهن نگه دارید: این غیر ممکن است برای مقایسه بازیکنان در ورزش های مختلف. آنچه می تواند ما را در تلاش برای تعیین این است: کسی که خود را تحت سلطه رقابت بیشتر ؟

ما کشت 16 ورزشکار از 16 ورزش های مختلف خود را بر اساس آرای که بز از هر فرد ، رای گیری در حال حاضر به چهار نهایی. به یاد داشته باشید این است که در مورد محبوبیت اما کسانی که خود را تحت سلطه ورزشی بیشتر است. رای در حال حاضر تعیین شده است که بز بز.

(Amber Matsumoto/Yahoo Sports illustration)
(کهربا ماتسوموتو/Yahoo Sports تصویر)

1. Wayne Gretzky در مقابل 5. مایکل فلپس

این مورد برای Wayne Gretzky

این "یکی از بزرگ" متصلب 2,857 امتیاز در او 20 سال زندگی حرفه ای و خواهد خود NHL تمام وقت به ثمر رساند رکورد حتی اگر شما در زمان دور اهداف شغلی خود را (894) و تنها او کمک (1,963). نه زمان MVP, Gretzky شد تا درخشان او سایه انداختن بر روی سه مرد که در غیر این صورت باید بزرگ NHL بز موارد: Gordie Howe بابی Orr و Mario Lemieux.

— کوین Kaduk

در مورد مایکل فلپس

مایکل فلپس است ... نفس عمیق ... موفق به کسب 28 مدال المپیک, 10 بیش از هر کس دیگری; جمع آوری 23 مدال طلا 14 بیش از هر کس دیگری کرده است و تنها غالب ترین بازی های المپیک تاریخ, برنده هشت مدال طلا در سال 2008; مجموعه 39 world records; تنظیم یک رکورد جهانی در 15 برنده مدال طلا در 30s. آه و او موفق به کسب 20 مدال المپیک از اوسین بولت.

— Pat Forde

2. مایکل جردن در مقابل 11. تایگر وودز

در مورد مایکل جردن

مایکل جردن خیلی خوب بود ادعای خود را به NBA بز تاج و تخت است که هنوز هم به دست آوردن شتاب تقریبا یک ربع قرن پس از بازنشستگی خود را از شیکاگو بولز. "آخرین رقص" مستند به ما یادآوری چگونه به طور کامل او eviscerated لیگ. اردن رفت 6-برای-6 که عنوان شد در خط برنده Finals MVP در هر زمان. وی افزود: پنج منظم-فصل MVPs سه به ثمر رساند عناوین بیش از هر کس دیگری در تاریخچه و دفاعی بازیکن سال جایزه. هیچ مقدار از افتخارات و یا آمار به درستی می تواند محاسبه چقدر ترس اردن ترکیبی از مهارت ورزشی و اعتماد به نفس زده به مخالفان قلب زمانی که بازی اهمیت بسیاری است.

— بن رهربچ

در مورد تایگر وودز

اگر ما در حال صحبت کردن در تسلط — و ما — پس از تایگر وودز' کشش از 1999-2002 است بدون مقایسه. او برنده پنج شش رشته از جمله چهار در یک ردیف و هفت نفر از 11. او 82 PGA Tour برنده قرار داده و او را در یک کراوات برای اولین بار.

— جی Busbeetinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن