غول بازگشت پس از انجام برخی از بازیکنان اما Padres' INF متئو از

به عنوان لیگ اصلی بیس بال با احتیاط tiptoes نزدیک تر نسبت به آغاز آن با تاخیر 2020 فصل چند تیم استقبال بازیکنا

توسط PATRIS-MUSIC در 19 تیر 1399

به عنوان لیگ اصلی بیس بال با احتیاط tiptoes نزدیک تر نسبت به آغاز آن با تاخیر 2020 فصل چند تیم استقبال بازیکنان که ممکن است در معرض coronavirus و غول سان فرانسیسکو از سر تمرینات روز شنبه در نهایت پس از دریافت نتایج COVID-19 آزمون اداره بیش از آخر هفته.

San Diego Padres اما نشان داد که به تازگی به دست آورد infielder Jorge متئو را مصرف تست برای coronavirus آمد مثبت و او را با تجربه علائم. متئو بود به دست آورد هفته گذشته از اوکلند برای یک بازیکن به نام یا پول نقد در تجارت پس از معامله یخ برداشته شد.

Padres مدیر Jayce Love گفت: متئو شده است به ورزشگاه است و از خود جدا.

سن دیگو هفته گذشته اعلام کرد که outfielder تامی Pham آزمایش مثبت برای coronavirus و بدون علامت. او هنوز رتبهدهی نشده است دوباره به تیم.

در بوستون سوم baseman رافائل Devers تمرین در Fenway پارک برای اولین بار از زمان Red Sox افتتاح اردوگاه تابستانی. Devers و نامشخص تعداد بازیکنان دیگر مشغول به کار بودند در نزدیکی کالج بوستون و پس از آزمایش منفی سه بار.

زمانی که آزمایشات نشان "انتظار" و یا مجمل نتایج Red Sox تصمیم گرفته اند برای حفظ این بازیکنان از full-تمرینات تیم — حتی اگر یک بازیکن تا به حال یک تست مثبت.

"ما باید بیش از حد محتاط" مدیر Ron Roenicke گفت.

Devers batted .311 با لیگ پیشرو 54 دو برابر 32 homers و 111 RBIs در سال 2019. او برنامه ریزی شده است برای به دست آوردن چند در خفاش ها وقتی Red Sox برگزاری اولین intrasquad داد و بیداد در روز پنج شنبه.

غول, در ضمن از سر گرفته شد تمرینات در Oracle پارک پس از دریافت نتایج آزمون از روز شنبه که همه منفی بودند برای بازیکنان و کادر. تاخیر در دریافت نتیجه این آزمون را مجبور به انصراف از تمرین روز سه شنبه.

Devers نیست, تنها بازیکن در لیگ های بزرگ برای به دست آوردن یک شروع دیر پیوستن به این تیم است.

تگزاس رنجرز برای اولین بار baseman رونالد Guzman بود و در این زمینه چهار شنبه گم شده و پس از پنج روز از تمرینات است. اگر چه او در تاسیسات او نبود پاک برای تمرینات در حالی که هنوز رفتن را از طریق مصرف تست.

تنها تگزاس بازیکنان هنوز پاک نشده به شرکت در حال fielder جوی گالو و چپ دست برت مارتین هر دو از آنها تست مثبت برای کوروناویروس.

در کلیولند outfielder Franmil ریس پاک شد توسط تیم پزشکی کارکنان برای بازگشت به میدان بعد از جدا برای حضور در یک مهمانی بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته.

سرخپوستان نگه داشته ریس دور از میدان پیشرو پس از او با حضور در جمع آوری تعطیلات بدون پوشیدن ماسک. سرخپوستان آموخته از ریس' کردن زمینه اقدامات در رسانه های اجتماعی ارسال.

مدیر تری Francona گفت: ریس شد دوباره تست شده و می توانید در حال حاضر شرکت در تیم اردوگاه های آموزشی.

همچنین سرخپوستان outfielder Delino DeShields جونیور که تست مثبت برای COVID-19 ویروس, سفر به کلیولند پس از او تا به حال یک تست منفی. او را آزمایش دوباره زمانی که او می رسد.

"او به وضوح هیجان زده است. گفت که او برنامه ریزی در سفر مانند Michelin انسان امروز از طریق فرودگاه" Francona گفت.

DeShields است که در فصل اول خود را با سرخپوستان که به دست آورد او در ماه دسامبر از تگزاس در تجارت مربوط به آس کوری Kluber.

در اوکلند right-hander مایک Fiers بازگشت به زمین برای تمرینات بعد از اینکه با تاخیر توسط چه مدیر باب ملوین به عنوان یک "در انتظار صدور," که, نبودم, آسیب های مربوط به. Fiers تن به تن خود شغل دوم بدون hitter وظیفه در فصل گذشته بود و این خلاف کاران در هوستون آستروس' ثبت نام-سرقت رسوایی پاییز گذشته.

دفاع از آل قهرمان Astros شد بدون infielder الکس Bregman روز چهارشنبه خود را به دلیل نتایج آزمون تاخیر شد.

"او احتمالا نا امید چون من می دانم که چقدر سخت Alex کار می کند و چگونه او اختصاص داده شده است برای گرفتن به یک شروع خوب" مدیر گرد و خاکی بیکر گفت. "هیچ چیز وجود دارد که ما می توانیم در مورد آن انجام دهد."

توله تا کنون اجتناب شود هر آزمون مثبت توسعه outfielder Kyle Schwarber اصرار نمی توان به صرف موفق باشید.

"شما دیدن برخی از نامها در اطراف لیگ که کردم virus و شما شگفت زده کرد و برای دیدن این راه است که ما هر حال نمی آمده تست مثبت منظورم این است که باور نکردنی" Schwarber گفت. "من فکر می کنم این فقط یک عهد به آنچه ما بچه ها آیا میشه در نظر گرفتن این جدی دانستن است که ما می توانیم انجام کاری خاص است و ما در حال رفتن به نیاز هر مرد در آن در پایان روز است."

با شروع فصل بیش از دو هفته دور چند تیم برگزار شد intrasquad بازی به عنوان گام بعدی در آماده سازی برای چیزی که واقعی است.

واشنگتن آس حداکثر Scherzer انداخت 48 رزین در اتباع پارک ساخته شده و کاملا یک تصور مدیر دیو مارتینز.

"ما می خواستیم به نگه داشتن او را در 50 سه پر نوبت اما او خوب" مارتینز گفت. "کلید در حال حاضر است خود برگرد. بیایید ببینید که چگونه او احساس می کند (سهشنبه)."

کارتر Kieboom های تازه کار که مورد علاقه به جای آنتونی رندن در پایه سوم برای دفاع از جهان سری قهرمانان گفت: این نخستین بار رو Scherzer پس از بهار آموزش در سال 2018 است.

"همان نتیجه به عنوان امروز" Kieboom گفت. "من زده است."

خلیج تمپا چارلی مورتون اجازه دو اجرا می شود و چهار بازدید بیش از چهار نوبت در یک بازی شبیه سازی شده در Tropicana زمینه است. چپی بلیک اسنل و رایان Shultz و right-hander ترور ریچاردز همچنین pitche.

"این خوب بود به بچه ها در جعبه دریافت برخی از آنها را زنده به نظر می رسد و همچنین سعی کنید به سطح شیب دار بالا شدت" مورتون گفت.

در آتلانتا آدم دووال راه اندازی شد پیشنهاد خود را برای شروع کار زمانی که او به یک دو-اجرای هومر به برجسته بریوز' اولین کنترل داد و بیداد. دووال را شانس در برداشت یک نقطه در خود بهبود یافته پس از نیک Blackburn تصمیم به نشستن در این فصل با توجه به نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس.

ببرهای دیترویت به حال اول خود را intrasquad داد و بیداد در Comerica پارک با طرفداران در می ایستد. نرم افزار خفاش و پاپ از توپ هدف قرار دادن میت بودند اغلب تنها برای تلفن های موبایل در یک سوزان بعد از ظهر.

"ما فقط مبارک ما رو در این زمینه" ببر مدیر Ron Gardenhire گفت.

آرام شد و آماده برای برگزاری یک intrasquad بازی تحت چراغ در کمدن متری بدون shortstop خوزه ایگلسیاس که درد پشت.

___

AP نویسندگان ورزشی برنی Wilson, Kyle هایتاور تام جدوگاه جینی McCauley جی کوهن Kristie Rieken فرد گودال استیو stefanie marie, چارلز Odum, استفان هاوکینز و لری Lage کمک کرده است.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن