دریافت توجه داشته باشید کهکشان 20 درز تصاویر پس زمینه بر روی هر گوشی

تصاویر پس زمینه جدید برای گوشی های هوشمند جدید در واقع یک سنت در این نقطه است. که سنت تغییر نمی کند با توجه د

توسط PATRIS-MUSIC در 6 مرداد 1399

تصاویر پس زمینه جدید برای گوشی های هوشمند جدید در واقع یک سنت در این نقطه است. که سنت تغییر نمی کند با توجه داشته باشید کهکشان 20 و تبصره 20 فوق العاده سامسونگ معرفی پنج, تازه, تصاویر پس زمینه برای دستگاه های جدید است. البته سامسونگ می خواهم این تصاویر پس زمینه باقی می ماند توجه داشته باشید 20-منحصر به فرد اما این که چگونه ما رول. در اینجا چگونه شما می توانید آنها را بر روی آی فون یا آندروید در حال حاضر.

ما این تصاویر پس زمینه با تشکر از ایشان Agarwal, self-توصیف تکنولوژی علاقه مندان با استعداد برای گوشی های هوشمند نشت. Agarwal ارسال غیر فشرده تصاویر به توییتر و به عنوان بخشی از یک لینک گوگل درایو بنابراین ما لازم نیست برای خرید یک توجه داشته باشید 20 یا توجه داشته باشید 20 فوق العاده برای سنگ این تصاویر پس زمینه جدید.

برای دانلود هر یا همه از این پنج تصاویر پس زمینه جدید برای گوشی های هوشمند خود را فقط گیر تصاویر از گالری زیر. که گفت:, ما آپلود تصاویر پس زمینه به این MediaFire پوشه. ما هرگز این تصاویر را از MediaFire بنابراین شما همیشه می توانید آنها را پیدا کنید از طریق این لینک در اینجا.

تصاویر توسط ایشان Agarwal/توییتر
تصاویر توسط ایشان Agarwal/توییتر (1, 2)

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

تصویر جلد توسط جیک Peterson/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب