جورج تاون انتقال مک McClung اعلام کرد خود را بالا هفت مدارس

جورج تاون Hoyas انتقال مک McClung اعلام کرده خود را بالا هفت مدارس که او توجه خود را به ادامه کار حرفه ای بسکت

توسط PATRIS-MUSIC در 1 خرداد 1399

جورج تاون Hoyas انتقال مک McClung اعلام کرده خود را بالا هفت مدارس که او توجه خود را به ادامه کار حرفه ای بسکتبال.

McClung است که تصمیم گیری بین Texas Tech, Auburn, Memphis, USC, BYU آرکانزاس و بیدار ،

این دانشجوی سال دوم دسته کوچک موسیقی جاز گارد دارای دو سال از واجد شرایط بودن باقی مانده و باید برای نشستن یک سال به عنوان رای گیری در یک زمان انتقال چشم پوشی است برای یک فصل دیگر به تعویق افتاد.

او وارد مراحل بعد از بسیاری از نقل و انتقالات برای سال 2020 offseason. در بخشی از تصمیم خود آمد و از قطع ارتباط با Hoyas سر مربی Patrick Ewing. سارکوم گفت: McClung خواهد بازگشت به جورج تاون پس از تست وکنترل آب که در واقع McClung تا به حال ساخته شده است یک بیانیه رسمی به آن نقطه.

McClung بسیار باارزش انتقال گزینه برای مدارس که هنوز هم بورسیه باز است. به راحتی او بهترین نام در انتقال پورتال در شرایط بازی را تغییر دهند.

در تمام احتمال, 6 فوت-2 ویرجینیا بومی است به احتمال زیاد به دنبال به دنبال یک نقطه که در آن او می تواند یک نقطه اصلی گارد. با Hoyas بود که یکی از موقعیت آنها در مجموعه با چهار بازیکن از جمله McClung در فهرست قادر به اجرای این نقطه است. با اندازه او بهترین جا برای او در NBA کارگردانی جرم.

به دنبال در لیست خود Texas Tech مدرسه است که بهترین نشانه برای کسانی که آرمان. سر مربی کریس ریش تجربه گرفتن نقطه نگهبانان جارت کولور سیتی به NBA و Jahmi'us رمزی است که در دور اول چشم انداز.

اقامت متصل به پایتخت و جادوگران با MyTeams برنامه. برای دانلود اینجا کلیک کنید برای پوشش جامع از تیم خود را.

بیشتر NCAA اخبار:

جورج تاون انتقال مک McClung اعلام کرد خود را بالا هفت مدارس در ابتدا در ظاهر NBC Sports واشنگتنtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن