Gattuso اختصاص ناپولی نتیجه به خواهر

Gennaro Gattuso تشکر خود را از ناپولی بازیکنان خود را "فوق العاده" فداکاری آنها پس از جلب کرد با اینتر برای رس

توسط PATRIS-MUSIC در 25 خرداد 1399

Gennaro Gattuso تشکر خود را از ناپولی بازیکنان خود را "فوق العاده" فداکاری آنها پس از جلب کرد با اینتر برای رسیدن به Coppa Italia نهایی.

خشک مرتنز شد سری A باشگاه را آشکار گلزن تمام وقت, لغو کردن, Christian Eriksen را بازکن در شنبه 1-1 قرعه کشی در ورزشگاه سان پائولو.

نتیجه این بود به اندازه کافی برای ارسال ناپولی طریق به نهایی مقابل یوونتوس با تشکر 2-1 مجموع پیروزی در نیمه نهایی.

Gattuso خواهر Francesca درگذشت در سن 37 در اوایل این ماه و ناپولی مربی اختصاصی سمت خود پیشرفت به او در حالی که نقطه بازیکنان خود را.

"من وقف این نتیجه به خواهر من و خانواده من," او گفت: از طریق وب سایت باشگاه.

"بچه ها فوق العاده ای برای فداکاری آنها در زمین است. من از آنها تشکر می کنم چرا که آنها برای من و آنها نزدیک شد.

"من یک تیم است که با کیفیت عالی, اما وجود دارد [را] به رنج می برند نیست چرا که تمام مکانیسم رفت و در مسیر درست است. پس از اولین بسیار ساده و بی تکلف هدف از اذعان به آن آسان نیست برای رفتن به عقب است.

"ما نشان داد شخصیت و باید بگویم که از نظر شدت ما شروع به از که در آن ما به سمت چپ خاموش. ما را از طریق یک دوره آن را حتی آسان به آموزش برای بهداشت و درمان اضطراری است."

مرتنز' 122nd گل ناپولی را دیدم او را پاس Marek Hamsik (121) به عنوان باشگاه را آشکار گلزن تمام وقت.

Gattuso خوشحال بود با خود طرف انجام شده پس از بلژیک 41 دقیقه اعتصاب.

"پس از مرتنز' هدف ما تا به حال یک نوع آزادی و ما در بیان خودمان بهتر است," او گفت:.

"پسران در حال دادن همه چیز هم از نظر تعهد و در دسترس بودن. در حال حاضر ما در بازی نهایی با سلاح های ما. اگر ما در ادامه این مسیر می تواند ما را بزرگ رضایت از خودمان است."

ناپولی روبرو خواهد شد یوونتوس در فینال در رم در روز چهارشنبه و در حالی که فوتبال ایتالیا در حال حاضر راه اندازی مجدد Gattuso تاکید تراژدی از این بیماری همه گیر کوروناویروس هرگز فراموش نخواهد شد.

"ما از دست داده و هزاران نفر از مردم. جهان تغییر کرده است," او گفت:.

"حتی در حال آمدن به ورزشگاه با ماسک و نشسته دور از مردم در خیابان - همه عجیب است اما هیچ یک از این مقایسه به ویرانی و از دست دادن بسیاری از مردم است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب